• marcio amoroso
    32.5k
    Ja simpatiziram United i Celtic.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Poslije Dinama, Liverpool mi je daleko najdraži klub, pratim ih redovito odavno, išao sam ih par puta gledat uživo, jedini klub osim Dinama radi čijih se utakmica stvarno živciram. Simpatiziram Milan, ali onako usput, nekad sam volio gledat Serie A pa su mi oni bili top u toj ligi.
  • deda
    28k
    Aston Villa, Celtic, BVB, Inter, Athletic, Sparta, Čelik. Moj popis simpatija. Dinamo i Mladost Ždralovi 98% pažnje i ljubavi.
  • Infinity
    15.3k
    Od domacih Zeljo, a od stranih/europskih Dinamo :cool:
  • Draž
    1.1k
    Real Madrid, Milan i Zrinjski simpatiziram i volim pogledati. Gledao sam ih i uživo nekoliko puta.
    Za Dinamo živim.
  • Dudu
    2.6k
    Jedan je Dinamo, jedina simpatija i ljubav :D

    Simpatiziram samo dobre i kvalitetne utakmice, čim vidim da nije dobra, prebacim kanal na bolju :D
  • Ero
    934
    Od domaćih Dinamo, od europski Široki hehe.
  • nkdz
    829
    Od stranih Hibernian :)
  • marcio amoroso
    32.5k
    Atletico- Real 7-3
    6-0 je bilo u 51 minuti a 7-1 do 86 minute.
    Diego Costa 4 gola i crveni.
    International Champions Cup
  • xavier
    11.1k
    Simpatiziram samo dobre i kvalitetne utakmice, čim vidim da nije dobra, prebacim kanal na boljuDudu

    Mislim da nisam nikad gledao utakmicu da nisam navijao za nekog :blush:
  • reziser
    6.4k
    Amerikanci i nogomet :mask:

    Ameri i nogomet
  • xavier
    11.1k
    Amerikanci i nogomet :mask:reziser

    Ne bih se ja smijao Amerima u bilo kojem sportu. Bez obzira na mišljenje koje kod nas često prevladava, oni su jako sportska nacija i ako se "zakače" za nogomet, a rekao bih da u dobroj mjeri već jesu, neće dugo proći dok će biti jako konkurenti.
  • Dudu
    2.6k


    Pa dobro tipa gledao sam Hajduk - Gzira i kad sam vidio kako brukaju hrvatski nogomet, navijao sam da im zabiju treci sto se i dogodilo, al nije da simpatiziram Gziru :D
  • xavier
    11.1k


    Pa to i kažem, uvijek nađem razlog zašto sam za jedan klub u utakmici koju gledam :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.