• deda
    28.2k
    Kabel
  • reziser
    6.4k
    zanimljiv podatak:

    Projekt narodnog kluba krenuo je 2011. Od tada Hajduk je osvojio samo jedan trofej. Kup. Od tada nikad prvenstvo nisu završili bolji od trećeg mjesta. Ove godine završili su četvrti. Hajduk je klub bogate povijesti i velike tradicije, klub koji ima 25.000 članova, no smjer kojim ga vodi Naš Hajduk nije dobar... Hajduk je vratio vjeru u malteški nogomet, a to znači da se negdje gadno zaje...
  • Eduardo
    17.6k
    Dogodio se jedan "egzotičan" transfer. Jedna od najvećih legendi Rome svih vremena Daniele De Rossi novi je grač argentinskog velikana Boca Juniors!
  • Eduardo
    17.6k
    Fekir u Betisu, njegov brat takodjer. Iznenadjujući transfer za mene :gasp:

    Betis je za Fekira izdvojio 20 milijuna eura, s bonusima još 10 milijuna, a francuski klub dobiva 20 posto od sljedećeg Fekirova transfera.

    Osim Nabila, u Betis je prešao i njegov mlađi brat Yassin (22), a Lyon će dobiti i 50 posto od svih budućih transfera za tog napadača.

  • Mr Blue
    3.4k
    Danas sam pročitao još nešto vezano za Betis što me iznenadilo.. 1997. godine kupili su Denilsona iz Sao Paola za 30mil eura! To je kao da danas potrošiš 120mil za igrača, barem.
  • Eduardo
    17.6k
    To nisam znao... JBT koja je to lova bila u ono vrijeme... :gasp:

    Ali za Fekira su prošli odlično, posebno ako ga ozljede poštede.
  • Papastrumf
    10.1k
    Deca, deca :lol:
    Strašan dribler je bio taj Denilson. Mislio sam da će ostvarit puno bolju karijeru.
  • BluePhone67
    3.3k
    Cak i mislim da je bio najplaceniji igrac ikada te godine.. I da, idu godine bome
  • xavier
    11.1k
    Što kažu @Papastrumf i @BluePhone67, Denilson na kraju nije ostvario ono što se očekivalo od njega pa mlađima taj transfer zvuči šokantno, ali on je u tom trenutku bio top južnoamerička nada i od njega su se očekivale jako velike stvari.
  • cron1ck
    1.6k

    Zadnja godina ugovora, prosječna sezona u Lyonu i očito su mu koljena u lošem stanju.
  • marcio amoroso
    32.6k
    Švabe pišu da su mu koljena u katastrofalnom stanju te da je zato pao prošle godine na liječničkom u Liverpoolu. O Fekiru pričam. Inače za mene baš top igrač.
  • Majki2111
    2.6k
    Da razbijem ovaj loš dan malo i napetost na forumu? Jel ima iko ovdje da simpatizira neki drugi klub osim Dinama?

    Osobno simpatiziram BVB od 2013. a u zadnje vrijeme sve više postajem svjestan svojih korijena tu s Krka i nekako sve više naginjem prema Rijeci uz Dinamo. Čak ovdje vele da je sjeverniji dio otoka za Rijeku a južniji pol Hajduk pol Rijeka...

    Al Dinamo za mene uvijek broj 1.
  • vjeko1701
    5.9k
    Osobno simpatiziram Spartu od stranih, svaki nas u Europi (cak mi je drago i kad Hajduk osvoji nesto za koeficijent koliko god to bilo rijetko) U HNLu Rijeka pa moji sjevernjaci, Slaven i sad Varazdin. Gorica mi isto bila jako simpaticna prosle godine.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Nogomet s otoka to jest u mom slučaju United i Celtic + Moj lokalni Klub u Njemačkoj, KSC
  • markoli
    1.7k
    Ja simpatiziram Celtic od stranih klubova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.