• Ludovic IX
    5.2k
    Ako se ja ne varam, gleda se razdoblje od jedne izborne skupštine do druge ali možda griješim. Ako i nije, nema smisla da se gleda sad razdoblje od 60 dana
  • Jaro
    5.4k
    Kaj sad? Treba mumiju pod svaku cijenu odrzavat na zivotu? Kaj ak on kihne?
  • San Lorenzo
    11.2k
    Ali da se broji 80 skupštinara, a jedan je umro, njih par su se odrekli članstva...gdje je tu zdravi razum, kako će ovaj mrtvi glasat jbt?
  • vjeko1701
    5.9k
    Kaj da se dogodi da u nekoj nesreći pogidne 41 član uprave? Kakve su ovo gluposti da je kvorum 41 neovisno o tome koliko je aktivnih skupštinara.
  • Zagi
    4.9k
    A ono, nesavršeni statut je nesavršen.
    To i nije neka novost, ne?
  • seljak86
    2.3k
    Sretno s tim u Splitu il Zadru :lol:
  • LovroZG
    1.3k
    Predsjednik predlaže nove članove IO-a Skupštini koja ih odobrava. IO, gledajući Statut, je jedino tijelo kluba koje može imenovati članove Uprave.

    Ukratko, požuriti IO da ne nastanu novi problemi.
    Somport

    To je problem Uprave, al ne ono šta sam ja spomenuo. Prema Statutu IO, kojeg za par dana nećemo imat i koji se ne može izabrat bez Skupštine, predlaže članove nove Skupštine šta bi značilo da za par dana ostajemo bez jedinog tijela koje ima ovlast predlagat nove članove skupštine koji će nam trebat u prosincu. Pravne zavrzlame...
  • Nino Bule
    11.4k
    Ajde sad ako se politika tu ukljucila, upregnut min uprave i gradski ured i nek krenu u crtanje statuta i potvrđivanje bez ikvakve skupstine ako je to ikako moguce
  • Nino Bule
    11.4k

    Ne znamo sta sad sljedi, dzaba to ljepis, bit ce sve objavljeno na vrijeme
  • San Lorenzo
    11.2k
    Po tome bi se mogao pet puta godišnje učlanjivat u klub.
  • Nino Bule
    11.4k

    Zbog debilnog nacina clanstva koje vrijedi godinu dana od uclanjenja umjesto da vrijedi za tekucu godinu, vrlo lako se mozes uclanit 5 puta
  • NitkoBitan
    11.9k
    Po tome bi se mogao pet puta godišnje učlanjivat u klub.San Lorenzo

    Ako ce trebat pet puta toliko cemo se puta uclanjivat u klub. Za iduci put se bolje organizirat jer znamo kaj nas ceka. A i sad nismo dobili svih 8 povjerenika nego 7. MORAMO svih 8 za ubuduce.
  • Zagi
    4.9k
    Tako sam i ja shvatio i čini se da to jest jedina istina.
    Ukoliko se netko učlanio prije 10ak dana u povodu akcije grupe, nema nikakve prepreke da opet ode u Ilicu i učlani se ponovno.
  • Jurki
    8.5k
    Sn pisu da mumija sutra imenuje novi IO
    aftm874tndbwyct0.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.