• Gelipter
    3.4k
    PR služba Istre odradila domaću zadaću.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Uživajte u bleferovim izjavama...

    "Ne dijelim mišljenje većine navijača, niti se moram dodvoravati."

    "Ne igramo petkom, subotom nas stave svaku desetu da se ne bismo žalili... Nije normalno što nam rade! Navijači nam se kasno vraćaju kući. I mi s njima."

    "O Luki Vuškoviću - Ako dođe dobra ponuda, svakako bismo ga prodali."

    "Odluka o kartama mislim nije dobra jer dijeli društvo i navijače. Pa nije zabrana. Može se kupiti članska iskaznica, kao i u knjižnici. Mislio sam da će turist htjeti dati 20 eura za članstvo i 5-7 za kartu."

    "Uključuju se UEFA i policija jer dolaze navijači. A naši nisu baš cvijeće. Stoga treba riješiti tu situaciju. Tražimo stadion s više mjesta. Možda nas se malo i boje."

    "Protiv Gorice smo igrali Bože sačuvaj. Cijeli stadion je vikao 'srami se, Hajduče'. Nisam se sramio, sramio sam se u Zagrebu."

    "Moramo igrati Europu. Ali u Strategiji piše jedan Kup. Tko brani osvojiti 3-4? Kunem se da to možemo."

    "Najviše mi je žao Livaje i Kalinića. Vratili su se misleći da ćemo ih pratiti u prijelaznom roku."

    "Nisam zadovoljan jer smo javnost navikli na Livaju i Kalinića."
  • Jaro
    5.4k
    dodaj "Htjeli smo pojacanja, ali smo htjeli juniore..."
  • NORTE
    9k
    Ovo je Anti bar 3 utakmice kazne, možda i 4 dobije.

    Istra obrisala tweet o sucima na zadatku. :rofl:
  • vjeko1701
    5.9k
    Jel Jakobušić zbilja izjavio da bi Adidas il Pumu za dresove al ne mogu jer jedan radi Dinamu a drugi HNSu?
  • NORTE
    9k
    "Moramo igrati nedjeljom. Nije normalno šta nam rade."

    Ovo nema nigdje. Suci im poklone 10+ bodova u prvenstvu pa onda prozivaju suce...pa onda kmeče jer igraju nedjeljom, nevjerojatno.

    Dok jednom dinamu savez stavi utakmicu kupa na radni u 15 sati.

    Zaista mogu pod primjer definicije kmečanja i uloge žrtve.
  • martens
    323
    Ovaj intervju Lukse je cisto ludilo. Ne vjerujem sta sam procitao upravo..
  • vjeko1701
    5.9k
    Kaj je najgore, di god vidim njihove reakcije na intervju, velika većina je pozitivna.
  • Dammir10
    266
    I komentator koji kaže ':briljantan potez' :cry:

    Briljantan komentator (ne znam koji)
    reziser

    Neutralni komentator Anđelko Kecman:

    Andelko-Kecman.jpg
  • doubletrouble
    928

    I baš si izvukao njegovu sliku iz emisije u kojoj su svi nosili nečiji dres. Pa bar je Kecman bio taj koji je na isti način pristupao svakom klubu. Čak je u nekoliko navrata sarkastično pričao o Istri kao drugoligašu, s obzirom koliko često su igrali one utakmice za ostanak u ligi
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Mislim da Jakobušić nije glup čovjek i da on zapravo samo vrlo uspješno pliva i kontrolira tu psihijatriju. Na kraju krajeva, izdržao je poprilično dugo za njihove standarde.

    Malo je podignuo rezultate i priča što ludi ljudi želi čuti, ali opet uz određenu dozu samokritike i realnosti, kako ne bi ispalo da se dodvorava. Da dođe netko tko bi im rekao realnu situaciju, letio bi nakon 2 tjedna.

    Ercegu bi drmnuo kaznu od 10 utakmica.
    Debil...
  • blackbully
    4.4k
    "UEFA je prošle godine izglasala novi Pravilnik o licenciranju i financijskoj održivosti klubova, a sada je donijela i prve odluke na osnovu istoga. Među 11 klubova zbog neplaćenih obaveza u roku od 90 dana najteže su novčano kažnjeni Rijeka (450.000 eura) i Osijek (450.000 eura + 150.000 eura). Višu kaznu Osijek plaća zbog recidiva. Napravljene su tri provjere prije odluke, u srpnju i listopadu 2022. i siječnju 2023. godine na kojima nisu ispoštivali traženo.

    Puno teža kazna ih možda tek čeka. Uvjetno su kažnjeni izbacivanjem iz idućeg natjecanja na koje se kvalificiraju u sljedeće tri sezone. Rijeka ima probno razdoblje od jedne godine, a Osijek od dvije.

    Nakon ove odluke UEFA-e puno je jasnija rasprodaja igrača ova dva kluba. Znali su što im stiže.

    Ostali kažnjeni klubovi: Aris Thessaloniki FC (GRE), FC Astana (KAZ), FK Borac Banja Luka (BIH), CFR 1907 Cluj (ROU), Floriana FC (MLT), Konyaspor (TUR), FC Kyzyl-Zhar SK Petropavlosk (KAZ), ŠD NK Olimpija Ljubljana (SVN)."
  • xyz
    840
    Ovo su baš ozbiljni financijski udarci za naše pojmove...
  • SAS1987
    13.3k
    Izgleda da su i Osijek i Rijeka u jako tezkoj financijskoj situaciji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.