• Mali Zeus
    9.3k
    A usporedimo li mi u ovoj dobi Vuškovića i Gvardiola ‘prolazno vrijeme’ je jasno. Sa 16 godina Vušković je napravio više, odnosno bolji je igrač nego što bio danas 21-ogodišnji Gvardiol kojeg lovi pola Europe, a cifra odštete za stopera RB Leipziga se vrti oko cca 100 milijuna eura.bbb medimurje

    Odlično kod ovog teksta je da autor ovu tvrdnju u daljnjem tekstu uopće nije poktrijepio, nego dapače kao da je i sam kroz tekst skužio da je to glupost tj. zapravo je argumentirao da je Gvardiol sve to već s 17 godina prošao i više.
  • miro
    3.1k
    nek si pogledaju malo što skauti kažu o brzini malog Vuškovića, da ne bi dobili novog Ferra
  • Bosna86
    11.5k
    oc3z163ltcc545ns.jpeg

    Hajduk je siri društveni eksperiment… Ja sam 100% uvjeren da je na snazi nekakav društveni inžinjering da se vidi do koje razine se ljude može zamlacivati

    Zbog ovakvih stvari im se u nedjelju trebalo dati 10 komada, stisnuti 90 minuta pa koliko se može… Jedna pobjeda i miševi su već izašli iz rupa
  • Rex Ramae
    2.3k
    Ma pusti ljude nek' preko tjedna žive u iluziji kad ih već svaki vikend netko mora restartirati.
  • Dino
    2.2k
    Kaj je mario bonic? Hahahaha

    Jedva cekam dan kad cemo moc stavit pod kljuc sve ove “lopovske, prevarantske, maloumne” i slicne teme
  • Mali Zeus
    9.3k
    Eto, nekakav dr. sc. filozofije koji o kvartu u Zagrebu govori kao o selu, dan nakon što je Cico pokopan istog blati i to po suludim i netočnim osnovama i tepa Mamiću, taj i takav drži lekcije o Dinamu, moralu, legalnosti, legitimnosti itd.
    Bolesno.
  • Rex Ramae
    2.3k
    A što je još bolesnije ali i zabrinjavajuće, postoje ljudi koji ga podržavaju a pri tome se još i nazivaju navijačima Dinama!
  • Mlađi referent
    10.3k
    “Do dolaska Maminja za glavnog menadžera Dinama, prepoznatljiv međunarodni transfer ostvarili su jedino Boban i Šuker.”

    Njihovo poimanje sporta i nogometa je jedna od odvratnijih stvari kod tih ljudi, a Bog zna da je konkurencija tu jako jaka.

    A osim toga kontekst vremena za njih ne postoji.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    bas ovo, ti ljudi niti jednom nisu spomenuli rezultate, sve se vrti ko je koga prodao, ko je koga dogovorio..
  • Neki tip
    19k
    “Do dolaska Maminja za glavnog menadžera Dinama, prepoznatljiv međunarodni transfer ostvarili su jedino Boban i Šuker.”

    Njihovo poimanje sporta i nogometa je jedna od odvratnijih stvari kod tih ljudi
    Mlađi referent

    Osim odvratnog poimanja sporta, ovo gore navedeno ja naprosto - laž.

    Šimićev transfer je (a baš smo ovih dana u jednoj grupi o tome raspravljali) i danas jedan od najvećih Dinamovih transfera, uzme li se u obzir i stvarna i "nogometna" inflacija.

    Bišćanov odlazak u Liverpool 2000. za tada (a bome i danas bi bile) ozbiljne pare je valjda isto "neprepoznatljiv lokalni transfer", kad očito prepoznatljiv međunarodni nije.
  • Mlađi referent
    10.3k


    Ma to je čista pizdarija.

    U Jugi je vrijedilo pravilo ‘28’, tko je to trebao napravit nekakav transfer koji će uzdrmat svijet?

    Pa Cicin Rapid je europski finalist, to nije ozbiljan klub?
    Nije ozbiljan transfer odlazak Ramljaka u povijesno jak Feyenoord s kojim će uzet Kup UEFA?
    Nije ozbiljan transfer odlazak Škore u Torino, Serie A tadašnju najjaču ligu svijeta?
    Odlazak Petrovića u Sevillu?
    Odlazak Mare u Newcastle?
  • Robi T
    209
    Nije SHIT OF THE DAY ali je,kak bi Francuzi rekli,"Touche".
    Plakanje i podrška izbačenim povjerenicima i komentar.
    waij0ap8x84ginjj.png
    ei3c0uu2p2ak5i69.jpg

    P.S.komentar je u međuvremenu obrisan
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ta stranica me blokirala ne jer sam nesto komentirao nego jer sam smajlijem reagirao na neki njihov komentar. Drago mi je da su maske pale, sve te koji brane Mamica otpratit a prije toga prijavit za promoviranje kriminala. Evo liste fb stranica koje podrzavaju tatu (ono kaj sam ja pohvatao):
    Volim Dinamo
    Samo ti Dinamo šampione život dat ću za tebe
    Dinamo iznad svih (ovi mi se cine "kako vjetar puse")
    Udruga navijaca "Dinamo u srcu - Brotnjo"
    *Ona jedna fb grupa (mislim Dinamo najveci hrvatski klub tako nesto) je posebno degutantna. Odavno sam izbacen iz nje.
  • deda
    27.5k
    Ako su pravi Dinamovci i dalje će navijat za klub, a ne samo za Mamića. Na njima je.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.