• Nino Bule
    11.4k
    Jel moguce ovo
  • Benito
    598
    Ima još , to nije sve
  • Krizy
    35.8k
    Sad igra za mali hajd.u.k
  • Bruh
    901
    ma mali vušković nije loš al treba to još vidjet kak će napredovat... Hajduk sigurno nije dobar za njega dugoročno
  • San Lorenzo
    11.3k

    To 'čudo' sam u nedjelju vidio jedino u highlightsima naših golova.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Malog guraju na silu jer nemaju za kifle. Sigurno je potencijal, ali samo danas je mogao biti direktni krivac za gol da je mali Živković bio mrvu koncentriraniji. Još tri ili četiri puta je zaplivao u tekmi gdje su bili apsolutno dominantni. U nedjelju je Ivanušec pravio majmuna od njega. Valjao ga je kako je htjeo.

    Svaki ozbiljan scout koji je pogledao ove dvije utakmice neće svoj fokus staviti na zabijeni gol nego na obrambene reakcije.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Mislim, dečko je dobar pošto ima 16 godina, ali preveliki se hype diže oko njega. Osijek je kriminalan, pa je on izgledao bolje. Ali protiv jačih ekipa nema što tražiti još, ne samo protiv Dinama nego i protiv europskih ekipa koje su slabije od nas. Gol koji je zabio danas ide na dušu Malenice.
  • Ludovic IX
    5.3k
    Fizički je na razini 20godisnjaka i sad je veliko pitanje dal će nogometna inteligencija pratiti tw fizikalije.

    Ja nemam problema da on bude ko gvardijol ali mislim da mu ne rade uslugu sa ovim guranjem na silu
  • Bosna86
    11.6k
    Dečko se trpa u guzicu kao i braco… Past će brzo čim dođe na neku ozbiljnu razinu
  • Captain America
    13.6k
    Imam frenda koji je bio građen kao on s 15 godina i nije se promijenio nimalo do danas. On je na račun građe odrasle osobe dominirao u mlađim kategorijama. Seniorski nogomet je jedna druga razina i nek se zaredaju greške i tradicionalno tolerantna i strpljiva shitska publika će se brzo okrenuti kao i s Biukom. Ne bi bio ni prvi ni zadnji koji je nakon dolaska među velike dečke pokazao sve svoje mane i brzo propao.
  • Nino Bule
    11.4k
    Tesko ce ovaj tako propast, jednostavno receno ovo je gvardiol 2.0, osim sulude fizike decko zna igrat nogomet, nece on dugo ostat u hajduku, po meni ovo ljeto je on u novom klubu jer se danas takvi talenti kupuju na prvu nakon 500 minuta seniorskog nogometa.
  • Captain America
    13.6k
    Miho je nedavno na Tribini rekao da im je najpametnije odmah ga sad prodat jer će cijena teško bit viša od ove dok traje ovoliki hype, a i s obzirom kak su prošli s Biukom i Ljubičićem.
  • vjeko1701
    5.9k
    Vidjet će se, neka on bude pola toga kaj se priča i uz Joška u skorije doba imamo možda najbolji stoperski par na svijetu u repki.
  • NitkoBitan
    12k
    Pomalo. I Halilovic je sa 16-17 godina radio dar mar na krilu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.