• Rocky1986
    244
    Skoro su samo pozitivni komenatari na clancima gdje je napisano sta je mamic napravio. Stvarno mi nisu jasni neki ljudi.
  • emilperska
    2.6k
    Pozdrav,

    da skratim priču.. čitam vas već 5 godina, isto kao i snet, ali nikada nisam bio prijavljen jer mi se nije dalo, ali eto sad sam se i prijavio. Član sam kluba od 2017. i od tada pretplatnik.

    Dajte neka netko odgovori na sljedeća 3 pitanja da bude sve jasno:

    1. Da li su učlanjenja (tzv.obnova članstva) moguća i sutra 1.3.2023 te će biti validna za tu famoznu skupštinu?
    2. Pošto ne mogu doći do kontakt telefona dečkiju iz Ilice 37, do kad je moguće sutra doći za nas koji to nismo u mogućnosti prijepodne?
    3. Da li je itko dobio ikakav odgovor na mail poslan Barišiću, Antoliću i generički članstvu (taj mail vjv drže ljudi bliski Tijuani)? Ukoliko nije, neka onaj tko prvi dobije odg isti zalijepi ovdje..

    Hvala unaprijed
  • maddaddam
    2.9k
    Skoro su samo pozitivni komenatari na clancima gdje je napisano sta je mamic napravio. Stvarno mi nisu jasni neki ljudi.Rocky1986

    Izgleda da je upregnuta vojska trolova, vjerojatno iz one niske brigade.
  • Tercel
    359


    Dajte nek netko molim Vas potvrdi 100% ovu informaciju. Ima li smisla produžit članstvo prije isteka preko povjerenika ili nema? U kontekstu skupštine za postojeće članove.
  • Dammir10
    266
    Uf kakva mobilizacija sa obje strane, bit će zanimljivo vidjeti ko je privukao više dinamovog navijačkog puka. Sjednica u ožujku će biti bolja od bilo kojeg reality showa i nadam se izravnom prijenosu.
  • NitkoBitan
    10.6k
    1. Da
    2. Srijeda 13:00-20:00, cetvrtak 13:00-19:00
  • M77
    416
    Taj jazavac koji stavlja slike boysa po profilu neka dođe sutra na sjever i pozove na učlanjivanje za "gospodina".
  • Nino Bule
    10.7k


    Obnova clanstva nije relevantna za broj povjerenika koji ulazi u skupstinu, broje se samo novi JA MISLIM, nek potvrdi jos netko ali 95% sam siguran.


    Sto se tice odgovora na prijavu uvijek dobijes genericki automatizirani odgovor ali oni ce vrlo vjerovatno vec na prvoj sjednici io raspravljat o prijavama
  • emilperska
    2.6k


    Mislim da je dosta bitno da se zna da li stoji ovo s obnovom članstva ili mora biti novi član jer su informacije onda kontradiktorne. Mogli bi na vrh negdje stavit konačni odgovor koji sam uvjeren da neki od admina ovdje znaju.

    Sutra je sjednica nakon utakmice s Loksom, to znači da bi teoretski sutra mogli nekog i suspendirati jer za to imaju ovlasti
  • Bosna86
    11.1k
    Uf kakva mobilizacija sa obje strane, bit će zanimljivo vidjeti ko je privukao više dinamovog navijačkog puka. Sjednica u ožujku će biti bolja od bilo kojeg reality showa i nadam se izravnomDammir10

    S obzirom da je kolega Juce objavio tekst o kulturi komunikacije na Zoni, zamisli da sam te izvrijeđao…
  • R13S61
    186
    Uf kakva mobilizacija sa obje strane, bit će zanimljivo vidjeti ko je privukao više dinamovog navijačkog puka. Sjednica u ožujku će biti bolja od bilo kojeg reality showa i nadam se izravnom prijenosu.Dammir10

    Lijepo je da te veseli ova "utakmica" ali nema ništa lijepoga u svemu ovome.
    Jedna strana privlači dinamov navijački puk, gdje svaki pojedinac treba izdvojiti svoje novce, svoje vrijeme i dati svoj potpis.
    Druga strana privlači random ljude, nebitno za koga navijaju, ne moraju dati nikakvu lovu, ne moraju ništa potpisati, i ne moraju potrošiti više od minute svog vremena (koliko je dovoljno za natipkati svoje ili tuđe osobne podatke).

    Ne mogu vjerovati da ima ljudi koji ovo smatraju nekakvim natjecanjem "tko će privući više dinamovog navijačkog puka" i da će onda za 10 dana reći - većina dinamovca izabralo mamića :vomit:
  • NitkoBitan
    10.6k
    Sigurno ti vrijedi ako se uclanis nakon kaj ti je isteklo proslo clanstvo. Meni je recimo clanstvo isteklo u 12. mj prosle godine pa sam se uclanio preko povjerenika BBB neki dan. Nema smisla da se oni koji se vec bili clanovi ne mogu opet uclanit preko povjerenika.
  • Neki tip
    18.3k
    q3ve3f0u4ygk80fx.jpg

    Koja besramna travestija jebote!! Skupljaš "besplatne članove" za pobjegulju i staviš fotku bojsa i sjevera.. :eyes:
  • LM1995
    1.6k
    bzpuhoya0560h1ee.jpeg

    “Sponzorirane” :lol:
  • Mrvica
    2.9k
    Te screenove sam dobio u inbox pa sam ih proslijedio ovdje. Znači ekipa nema srama i javno podržavaju krimosa..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.