• marcio amoroso
    31.9k
    Ako je to istina, a pokazat će se vrlo brzo jel je,Draž

    Imaš nadam se zdrave oči i vidiš sam da je istina. Jednostavno gnjusno i umobolno je to šta rade.
  • VE86
    44
    Sigurno vecina njihovih clanova, nije vlastorucno potpisala pristupnicu, vec je samo slikala osobni dokument. Mozda se moze ic na tu kartu
  • Draž
    1.1k
    Ma znaš ono...s tim sam nekim ljudima bio u društvu, pričal s njima i družil se i onda do mene dođe takva idiotizam. Znam da je istina, ne može biti izmišljotina ak sam dobil info sa deset različitih strana. .
  • LM1995
    1.7k
    Sigurno vecina njihovih clanova, nije vlastorucno potpisala pristupnicu, vec je samo slikala osobni dokument. Mozda se moze ic na tu kartuVE86

    Kaj ćemo vještačiti potpise?
  • BluePhone67
    3.2k
    Vrijeme je da Zona Dinamo kao vodeća stranica Dinamovštine preko nekoliko tisuća svoj pratitelja koja uz ovaj Forum ima i svoj Instagram, Facebook i Twitter javno i glasno objavi na svim svojim platformama da Svi iz Zagreba i okolice danas i najkasnije sutra odu u Ilicu u BBB Fan shop na učlanjenje i da pozovu svoje pratitelje sa tih platforma da njihovu objavu i poruku objave na svojim profilima.

    Lp
  • maddaddam
    2.9k
    Baš iz Ilice, ide to dosta dobro, dolazi ekipa stalno. Još malo ‘pogurat’ na društvenim mrežama, mada sumnjam da ima onih koji ne znaju.
  • Keyser Soze
    8k
    Ja isto bio, veli lik da su ljudi u zadnja 2-3 sata (od ove objave za Mamica) masovno poceli dolazit.
  • Rocky1986
    244
    Treba objavit na telegramu da se iskljucivo uclanjuje u BBBfanshopu
  • Dino
    2.2k
    Gospodo, mogu li u BBB fan shopu uzeti upisnice i privole za maloljetnike, dati clanovima obitelji da ispune i onda odnijeti opet tamo? Nazalost, jedini sam koji je u mogucnosti to obaviti danas i sutra.

    Edit: Pribrojavaju li se maloljetni clanovi isto kao i punoljetni?
  • Keyser Soze
    8k
    Isprike ak je pitanje već bilo, nisam uspio popratit sve upise.
    Kakva je situacija s ljudima koji su članovi od recimo 10. mjeseca, ako sad produže članstvo to se ne računa?
  • deda
    27.5k
    Ne, to su postojeći članovi. U kontekstu održavanja skupštine nisu relevantni.
  • Mrvica
    3.1k
    Evo još!

    [url]http://received-1541221076355662.jpgpicture share

    [url]http://received-3409620632649580.jpg
  • Zagi
    4.9k
    Ok znači kranji rok JE četvrtak navečer.
  • plavi67
    920

    1. mislim da da
    2. da
  • LM1995
    1.7k
    ntb6fhswtrnz5i9t.jpeg

    :vomit:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.