• plavi72
    684
    Diadora je imala nekoliko lijepih pokušaja...ova kapa ispod u dvije plave boje,majice volim te mama...
    Ovakvo d na dresu bi izgledalo prelijepo!
    8ojxucv8u6gwjirm.jpg
    lotto,umbro,adidas,diadora,puma...koristim,igram...meni najdraža trening oprema ...
    6tveuq4f459vznfc.jpg
  • NORTE
    8.9k
    S obzirom da je Zoran moguće i najzaslužniji za dovođenje adidasa (javno ih je hvalio kao najbolju sportsku opremu dok smo bili u Pumi), možda zaista padom mamića dođe i novi dobavljač opreme.
  • Bruh
    886
    Puma nije imala loše dresove a diadora mi daje PTSP na one užasne narančasto plave i zlatne dresove... Ako se ne varam dresovi iz 80ih i 90-e su bili puma
  • xavier
    11.1k
    diadora mi daje PTSP na one užasne narančasto plave i zlatne dresoveBruh

    Da, onaj narančasti s tregerima mi je vjerojatno najružniji dinamov dres ikad.
  • Eduardo
    17.2k
    Šta kažete na nešto na ovom tragu?
    s8l0ur1u5r63ayhn.jpg
    w0x2mp0uwpb6u91v.jpg
    1da4hd4akzcd4st1.jpg
    955xytiliemp4566.jpg
  • Nolifer
    6.4k
    Na prvom dresu grb ne bih mijenjao nikada, za treći "europski" bi mogao proći :up:
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Cekam retro takav, ali ga ocito necu docekat :grin: Ovo sto kolega kaze, specijalna edicija, treci dres apsolutno.
  • Oluja
    3.6k
    Ovako nesto mi se svidja ali kad bi bio u originals kolekciji
  • Blue98
    721
    9nxhnjy428bplkmn.jpg
    Volio bi dres s ovakvim uzorkom i da umjesto grba bude plavo d
  • Bosna86
    11.5k
    rncxq3rl5i3afba0.jpeg

    Komentar sa fb na Zoninu objavu oko ovog trećeg dresa… Genijalno, dugo se ovako iskreno nisam nasmijao
  • Eduardo
    17.2k
    bilo ih je u zadnje vrijeme stvarno domišljatih... moram tako izdvojiti; dizač tegova Jovanović Željko. On je vaša zvezda vodilja, gadovi prokleti.
  • Boogieman
    307
    Za retro kolekciju kao npr. na slici koju je stavio Eduardo (na prethodnoj stranici) odlično, kao i za majice, polo majice, trenirke, šilterice itd., ali za službeni dres mi se nikako ne sviđa, bio "domaći" ili "europski". Grb je grb sa svom svojom simbolikom i s njim se trebamo predstavljati doma i pogotovo u svijetu.
  • ZGV
    3.1k
    lijepa je zelja, ali ti je krivo slovo d...vec smo na par tema pisali o tome.
  • Eduardo
    17.2k
    Znam, nisam ja radio. To nam je napravio neki lik za Instagram, Talijan neki
  • masacusec
    3k
    Na dresu se mora nalaziti grb! Ove monokromatske stilizacije se meni osobno ne sviđaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.