• serbus
    3.5k


    Nemoj se izvlačiti na talijane reci zajebao sam i bok :rofl:
  • Eduardo
    17.3k
    toliko je prozirno ha? :grin:
  • serbus
    3.5k


    To ti velim ako sam ja to skužio koji nisam najbistriji sumnjam da tvoj odgovor može na ovako ozbiljnom mjestu proći. Nemoj tako dalje bolje odmah priznaj grešku kad te budno oko ZGV ulovi oko malog d :rofl:
  • doubletrouble
    973

    Zbilja ne mogu shvatiti ovakvo nezadovoljstvo jednim dresom, ponajvise u komentarima na drustvenim mrezama zone.
    Ovo je ionako samo zelja za treci dres. Ako prva 2 dresa imaju pravi grb, zasto treci ne bi imao takav?

    Toliko se dičimo tim malim d a ne bismo ga mogli istrpjeti na obicnom dresu.

    Sto cemo s ovim?

    joxplh43r2do0fmw.jpg
  • Armagedon13
    958
    Želja za iduću sezonu:
    domaći - plavi sa bijelim rukavima
    gostujući - prugasti žuto-crni
  • Boogieman
    307
    A zar se ne dičimo "šahovnicom"? Zašto nije dovoljno da "malo d" bude na retro dresu, trenirci, polo majici, majicama dugi i kratki rukav, kravati, kapi, bilo čemu, nego baš mora biti i na dresu? Kaj najednom ovaj grb nije dovoljno moderan, pa moramo biti kao npr. Juventus i pratiti trendove, biti "globalni brend" i sl.?
    Komentari na društvenim mrežama su totalno pretjerani, ali po meni su ime i grb svetinje i u službenom protokolu (gdje ćeš veći od službene utakmice) ne bih nikad koristio zamjenske grbove i imena. Nije to nezadovoljstvo "malim d" ili monokromatskim grbom, nego jednostavno čuvanje ovoga kaj je obilježilo našu povijest. Dodatno, ta "šahovnica" je nekaj po čemu smo kao država najprepoznatljiviji na svijetu (upravo zahvaljujući sportskim uspjesima) i micanje nje bi mi bio totalni promašaj, ali to je samo moje mišljenje, no hard feelings.
  • NORTE
    9k
    Ovi koji seru jer na jednom dresu ne bi bilo šahovnice ne poštuju ni dinamo ni povijest dinama.

    Ne samo da je dinamo imao na dresu samo slovo d, nego je dinamo imao i prelijepi grb u obliku štita i igrači su ga na odijelima nosili bez zvijezdice. Doduše štit nije nošen na dresovima.

    To d nas razlikuje od svih ostalih dinama s istoka, a upravo zato uvijek pišem ime dinamo malim slovima (kao i još par zonaša ovdje), što ste možda i primjetili.

    O tome ću drugi put na jednoj drugoj temi.

    Da se vratim na dresove, oni kojima smeta jer nema "šahovnice" nisu tako glasni kad ta ista šahovnica iz grba nije crveno bijela, nego u nekim modernim verzijama čitav grb u jednoj boji.
  • Boogieman
    307
    Izričaj ti je odličan, ali svejedno par pitanja. Zakaj je onda taj "prelijepi grb" mijenjan i dodana/vraćena "šahovnica"? To nema veze s povijesti kluba i svojevrsnom borbom u ono vrijeme? "Šahovnica" nas nije razlikovala od drugih u Jugi? Nije ništa predstavljala ni u "Prvoj Jugi"?
  • Blue98
    722
    Prvi dres bi mi uvijek bio s originalnim grbom sa šahovnicom, ne vidim problem zašto nam gostujući ili treći dres ne bi bili samo sa malim d koji je naš svojevrsni brand. Ne pada mi na pemet trenutno nijedan klub na svijetu koji bi prepozno po običnom slovu ko što se nas prepoznaje po našem stiliziranom d.
  • Oluja
    3.6k
    Ne pada mi na pemet trenutno nijedan klub na svijetu koji bi prepozno po običnom slovuBlue98

    Werder?
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Dosta klubova u zadnje vrijeme je imalo treci poseban, retro znakove itd. Prvi dres mora bit prepoznatljiva plava/modra, a ostalo zasto ne? Sad cemo pravit problem od malog d koji je kroz povijest nosen na dresu?
  • Crusades1986
    9.6k
    Malo d na dresu je idealan za treći dres kojeg ćeš nosit možda 4 puta maksimalno u sezoni. Originalni grb je najljepši u svemiru, al neće nitko umrijet ak će se na gostovanju u Koprivnici nosit dres s malim d koji je također bio s razlogom simboličan u povijesti, a i danas.
  • Boogieman
    307
    U svakom slučaju bi o stvarima koje se tiču grba (i njegove uporabe), imena kluba (gnk/nk), imena stadiona i boje dresova (barem 1. i 2.) trebali odlučivati članovi glasovanjem (i to u glavnim crtama unijeti u statut kluba), a ne neki "brand manageri". To su prebitne stvari, a očito postoje (solidne) podjele u navijačkom puku.
  • Sljeme
    1.8k
    Imali smo grb bez šahovnice jer je bila zabranjena. Jednom kad smo ju vratili više je nismo skidali. Ne vidim razlog zakaj bi sada micali šahovnicu s grba.
    Isto tak mi nije jasna logika furanja dresova s petokrakom danas. Zakaj onda ne mašete sa zastavom od SRH koja je isto tak retro i furala se na tribini?
  • Blue98
    722

    Ima i wolfsburg i napoli, jbg malo sam pretjero hahahah
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.