• Oluja
    3.6k
    Do sad sam mislio da Olivari prodaje nase igrace, sad vidim da ima i forumasa koji rasprodaju.
  • Jurki
    8.1k
    Frigan je ok akvizicija za neki realan iznos.. 5 milja je prek prevec. Za Tekpeteya Bugari traze previse.
    Jedva cekam srijedu pa da prijelazni rok zavrsi pa taman ne dopelali nikoga.
    Bockaj mora na beka, Ljubo u vezu. Rukavinu se nek forsira na lijevom krilu, Špika i Menalo desno.
    A popunjavanje kadra se moze napraviti i u lipnju.
    Nama jedino kaj treba je novi trener i SD koji znaju kaj rade.
    Zatvaraj taj prijelazni rok. I đenja
  • BBBaranja
    1.8k
    Nekako sam uvjeren da sutra na simbolični datum ide predstavljanje nekog novog igrača
  • vjeko1701
    5.9k
    Radije da se sutra najave neke promjene kojima se nadamo u trećem mjesecu...
  • Infinity
    15.1k
    Imam osjecaj da nas u svakom slucaju sutra ceka neko pozitivno iznenadjenje, ali ja ocekujem nesto poput retro dresa.
  • NitkoBitan
    11.5k
    Imam osjecaj da nas u svakom slucaju sutra ceka neko pozitivno iznenadjenje,Infinity

    Ako bude iznenadenje u rangu Hajdukovog "pojacanja" onda bolje da ga ni nema
  • Keyser Soze
    8k
    Ja ne očekujem ništa, tako je najbolje.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Samo nek završi taj prijelazni rok da ne moram više čitati svakodnevnu kuknjavu pojedinaca kako se nikog nije kupilo.
  • NitkoBitan
    11.5k
    Tek tad krece kuknjava... ovak je dio ekipe jos rezerviran nadajuci se seceru na kraju prijelaznog roka
  • Mr Anderson
    5.2k

    Od 16.2. kreće priprema za ljeto i kuknjava kak nikoģ nećemo ni tada kupiti.
  • Zagi
    4.7k
    Matteoni za SN piše o interesu za Maura Perkovića.
    Logičan posao, na oku ti je , lijeva noga, ništa lošiji od Šutala u tim godinama u istom klubu.
    Iako, ne vjerujem da se HNL poslovi sklapaju u 5 do 12. Više mi to izgleda da se naše ime koristi za dizanje cijene.
    Jedan od 2-3 mlada HNL igrača kojih bi volio vidjeti kod nas.
  • Ali
    1.9k
    Danas sam negdje ulovio informaciju da Hajduk nema ugovor sa kapetanom i 10 juniora koji je nastupio za vikend i za prvu ekipu. Bilo bi zgodno potpisat ga i poslati na kaljenje u Goricu ili Maribor. Onako na prvu sto sam vidio s obzirom na godine djeluje dobro na terenu. Ne za odmah u ekipu, nego za neku oerspektivu za dvije tri sezone do kada je izvjesno da cemo ostati bez dosta sadasnjih igraca veznog reda.
  • Droljo
    4.6k

    Kakav retro dres? U vukovaru imali bijele kroacijine samo su grb preljepili. Na gaćicama ni to. Sastrugali kroacijin i tak su igrali. Vidio se krug di je bio grb
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.