• Oluja
    3.7k
    jel ovo potvrđeno da je pjesma o Putinu ili su to medijska nagađanja koja traže neki smisao u pjesmi?
  • LovroZG
    1.3k
    https://n1info.hr/vijesti/let-3-mozda-su-ljudi-dobro-prepoznali-da-nasa-pjesma-govori-o-putinu/

    Traktor, ŠČ, lik koji zgleda ko Staljin/Hitler, psihopat, rat, motivi su jasni, sam šta im je scenski nastup i dalje cirkus. Možda imaju šanse ak odustanu od guranja muškaraca u haljinama na Eurosongu, to su isto negdje izjavili.
  • masacusec
    3.2k
    Poanta Letovaca jest da njih zaboli kuki za sve...no, ljudi konstantno na silu traže smisao u njihovim pjesmama...
  • Oluja
    3.7k
    Ja mislim da njihova pjesma nema bas nikakvog smisla i da su se samo htjeli dobro sprdati. Smisao im se trazi na silu i oni sad pomalo to prihvacaju jer im je i to sprdacina.

    "Mama kupila traktora" se tumaci da je Lukasenko poklonio Putinu traktor ali ako cemo gledati tko je u stvarnosti mama a tko poslusno dijete onda su uloge obrnute.
    Tko je armagedon nona ili baka?
    Sto znaci krokodilski psihopat?
    Sto bi tocno predstavljlo šč?

    Ja mislim da su se oni dosli samo zajebavat i da im se jebe za rezultate, ne zanima ih smisao, ne zanima ih kome ce se svidjeti. Ja ih podrzavam jer je ionako cijeli taj show izopacenost i sprdacina
  • Jaro
    5.9k
    Jace od sablazni medju hr kucanicama kone ce let3 osramotit na euroviziji je citati reakcije polupismenib srba koje je traktor uvrijedio, a jos su i saznali da se jedan album let3 zove "bombadiranje srbije i cacka"

    Da cu dozivjeti da let3 postane ustaski....
  • Keyser Soze
    8.3k
    Sto bi tocno predstavljlo šč?Oluja

    To predstavlja rusko Z
  • Oluja
    3.7k
    nije mi bas jasno
    apzgjj0t50ssvf79.jpeg
  • masacusec
    3.2k
    Uglavnom, pjesma je antisrpska, proustaška, veliča zločine počinjene u Oluji, i shodno tome, trebalo bi započeti kazneni progon autora.
  • Patak
    2.3k
    Trash performans za eurotrash manifestaciju. Prikladno.
  • seljak86
    2.4k
    Baš smo propali u životu kad nam je eurosong najzanimljivija tema
  • Neki tip
    19.6k
    Baš smo propali u životu kad nam je eurosong najzanimljivija temaseljak86

    Za Eurosong me zaboli, ali o čemu bi se trebalo pričati za šankom?

    O nogometu, guzicama i sisama i politici.

    O nogometu pričamo na svim drugim temama, a guzice i sise isto imaju svoju.

    Ovdje se dakle uglavnom drvi o politici. Ne vidim preveliku štetu u tome da se ekipa privremeno prebaci na Eurosong, a ionak se i s tim u vezi uglavnom politika vrti.

    Dodatno, dao Bog da nam izbor pjesme za Euroviziju svima bude najveći životni problem..
  • Sljeme
    1.9k
    Ne gledam Doru, niti namjeravam poslušat tu pjesmu, ali mi je smiješno da ljudi puše priču o tome kak se Let 3 sprda s Dorom i Eurosongom. To je njihova priča za slučaj da su popušili. Itekak im je pobjeda bila cilj, zato su se i prijavili.
  • Jaro
    5.9k
    Ne gledam Doru, niti namjeravam poslušat tu pjesmu, ali mi je smiješno da ljudi puše priču o tome kak se Let 3 sprda s Dorom i Eurosongom. To je njihova priča za slučaj da su popušili. Itekak im je pobjeda bila cilj, zato su se i prijavili.Sljeme

    Ne znam koliko poznajes rad Let3 - ali oni u svojoj karijeri svemu pristupaju kroz ozbiljnu zajebanciju i sa svime se uspjesno sprdaju (od izdavanja "Nečuveno" i "Jedine" - te "kolektivnog samoubojstva" nakon toga do nakurnjaka i ruža iz guzice...
    A realno - već sad su pobjednici - jer su privukli više pažnje od zadnjih 20 Hr predstavnika na tom showu kiča i neukusa ...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.