• superhik
    10.2k
    mislim da bi se ti trebao suzdržati od ovakvih komentara prema nekome tko je ovdje dao malo veći doprinos od tebe
  • plavi67
    920
    mislio sam odjebite ,ne da on odjebe.
    kak ti znaš ko je dao veći doprinos? mi se znamo?
  • plavi67
    920
    naravno, opet kako kome paše ,jel...
  • marcio amoroso
    32k
    Dečki polako. Samo polako.
  • NORTE
    9k
    +11 na ljestvici!
    S istim brojem odigranih tekmi kao drugi.


    Sad to izgleda dobro. Vratili su se prvotimci i igra protiv solidne Istre je bila zadovoljavajuća.
    Moglo je to biti i uvjerljivije, iako nisam stigao na početak.

    Pohvalno i da su bila otvorena dva ulaza za sjever.
    Gledatelja više od očekivanog za 17:00.

    Sad suvereno proći niželigaša u kupu pa po 3 boda u Varaždin.
    Nema labavo, kuje se nova titula i napad na Ligu prvaka.
  • Nolifer
    6.5k
    Je li Garcia trener za Dinamo? Bi li ga on kao sportski doveo u Maksimir jednog dana?

    "Već sam i ranije rekao da volim i preferiram njegov stil nogometa, napadački. On je oplemenio hrvatski nogomet", rekao je Čačić i sa smiješkom izišao iz dvorane. Znao je da bi iduće pitanje moglo biti - previše.

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/cacic-bih-li-doveo-garciu-u-dinamo-preferiram-njegov-stil-on-oplemenjuje-hrvatski-nogomet/109613
  • criticus
    1.1k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/reprezentacija/moj-oprostaj-od-cire-prije-njemacke-98-napravili-smo-svetogrde-a-sef-je-taj-neposluh-pretvorio-u-pobjedu-15304803

    Boban o Ćiri. Stavljam u ovu temu zbog slijedećih dijelova:

    "Zadnji sam ga put vidio na našem stadionu. Zagrljaj je trajao dulje - da pokažemo ljudima kako je to između nas, a i zbog mog Trenera koji je bio već slabiji i prazniji nego ikad. Ako se negdje trebalo vidjeti po zadnji put, nek’ je bilo tamo - tamo u plavom. Na ovome svijetu, tamo nam se skoro sve i dogodilo, meni i mom voljenom Miroslavu Ćiri Blaževiću, bosanskom Hrvatu iz Travnika."

    "I molim Vas lijepo: naredite Uzvišenom da odredi najgušći oblak s kojeg se dobro vidi naš zeleni nogometni teren pa u beskonačno zabijte dvije zastave: Dinamovu plavu, skroz plavu! I kockastu, našu najljepšu! Pa da se zajedno savijemo pod njih, da nas obgrle, Šefe. U ljubavi vječnoj - Našoj!"
  • San Lorenzo
    11.1k
    Pozdrav svima, konačno se registriah i ovdje...baniranje na snetu je ubrzalo odluku.
  • Eduardo
    17.3k
    evo ti ban i ovdje jer smo ti bili drugi izbor.

    Reveal
    Šalim se :wink:
  • deda
    27.7k
    Bilo je i vrijeme San Lorenzo. Dobrodošao.
  • San Lorenzo
    11.1k
    Hvala na dobrodošlici dječaci!
  • Neki tip
    19.1k
    Ode Emreli u Konyaspor na posudbu, s mogućnošću otkupa.

    Pisalo se uoči sezone da Čačić voli raditi s malim brojem igrača i da će biti reduciranja igračkog kadra, ali bome nisam mislio da je taj broj igrača s kojima Čačić voli raditi cca 13-15. :monkey: :lol:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Mi smo kadar posteno poceli sirit s Bjelicom jer je namjera bila imat takvu rotaciju da do pada u 10. mjesecu ne dode. To su uglavnom i u pravilu kljucne utakmice u borbi za prolazak skupine. To se pokazalo itekako ispravnim, a sad se vracamo na ono prije njega.
    Kvalifikacije pocinjemo rano, do pada forme ce doci opet oko 10. mjeseca, a rotacija ne postoji. Bit ce opet cudenja, a stvar je zapravo jako jednostavna. Brko ako ne zna radit s vecom skupinom igraca u vremenu kada ima pravo na 5 izmjena nek se umirovi. Dijagnoza je sasvim jednostavna - pojelo ga vrijeme.
  • Neki tip
    19.1k
    pwgjba4q15h519cl.jpg

    Vidi se čitati normalno kad kliknete na fotku.
  • NORTE
    9k
    Ode Emreli u Konyaspor na posudbu, s mogućnošću otkupa.Neki tip sa Zapada
    Najgori prijelazni rok ikad, bravo Čačiću.
    Ovo je već ugrožavanje titule svim tim odlascima.

    Nije velika drama, ali uz neki novi kiks mogli bi si sami stvoriti probleme.
    U kupu protiv niželigaša moraju igrati i prvotimci jer uz nekoliko izostanaka drugih igrača više nemamo, osim juniora bez iskustva.

    Nakon toga idemo u Varaždin gdje očekujem tešku tekmu i probleme, a onda imamo derbi.

    Iz ovoga profitira jedino Drmić, kojeg je Čačić i pohvalio, iako ga je zamijenio na poluvremenu protiv Istre.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.