• Kwedi
    3.8k
    Jebe se tebi, ionako ne plaćaš ti stadion :lol:
  • SAS1987
    13.2k
    true story :D ja plačam jedino mariborski stadion koji je jeftin :D
  • Infinity
    15.1k
    a gradjani su se držali sa strane kao da to ni njihova stvar.SAS1987

    Ovo zvuci preblago. Nisu gradjani stajali sa strane kao da nije njihova stvar, gradjani su cak i podrzavali pljacku. Mamica podrzava velika vecina suparnickih navijaca, jer zele biti kao Dinamo i misle da ce im Mamic to priustiti da ga imaju, a isto misljenje dijele neutralci, tj. u njihovim glavama je Mamic stroj za tiskanje novca, zele ga na drzavnim funkcijama i slicno. Sve to mu je priustila propaganda koja je na jedan clanak i njegovim nelegalnim radnjama pisala po deset clanaka s njegovih presica i po deset njegovih opravdanja, demantija i slicno. Kad ti moja baba od 70 godina kaze 'ja kad vidim kako on prica ja znam da on govori istinu, sve su mu smjestili, a toliko para je zaradio za Dinamo i on je napravio da reprezentacija bude u finalu'. Sta baba zna, zna da je lopta okrugla, kao i hrpa drugih koji znaju puno vise o nogometu, al nisu upuceni i nasjedaju na njegove rijeci i on je za njih vrhovni Bog.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Krov na sadašnji stadionu neznam baš.
    Nisam za to,treba tu cijelu infrastrukturu od temelja obnovit a ne na ovu ruševinu krov nabit.

    Teško pranje novca nas opet očekuje
  • SAS1987
    13.2k
    Stadion je sasvim ok, jedino je potpuno nefunkcionalan, prevelik, fali mu jedan nivo tribuna, krov, zapad dolje se doslovno raspada, istok je u slicnom stanju, jug je 150m a sjever 120m od terena...

    A sto se tiče krova
    https://images.app.goo.gl/kNfTce8VxSSRBYBh9
  • Kwedi
    3.8k
    Stadion je sasvim ok, jedino je potpuno nefunkcionalan, prevelik, fali mu jedan nivo tribuna, krov, zapad dolje se doslovno raspada, istok je u slicnom stanju, jug je 150m a sjever 120m od terena...SAS1987

    Stadion je sasvim ok, osim kaj nijedna tribina ne valja :wink:

    Novi stadion za 18-20, lokacija svejedno.

    Sve ostalo krpanje starudije
  • marcio amoroso
    31.8k

    Upravo to. Novi za 18-20, nebitno gdje.
  • SAS1987
    13.2k
    sarkazam ;) Izgleda da se grad ne želi zajebavati sa stadionom i pusta dinamu proste ruke oko stadiona. Mozda ce Dinamo napraviti plan a grad placati :D
  • Dudu
    2.6k
    Po meni ista lokacija, rušiti prvo dvije tribine, druge su sasvim dosta za normalno praćenje dok se te ne izgrade, onda isto i za druge dvije :D
  • SAS1987
    13.2k
    I tribune dovoljno blizu terena da se može normalno vrijeđati protivničke igrače i ubacivati se mazuretkinjama.
  • GZomanid
    572
    Po meni, može i ovakav ostat zauvijek ako je alternativa da mijenja mjesto..
  • BluePhone67
    3.1k
    Po meni, može i ovakav ostat zauvijek ako je alternativa da mijenja mjesto..GZomanid

    Moze promijenit mjesto sa Maksimira 30 metara dalje na Svetice.. Necu se bunit.
  • GZomanid
    572
    Ajde eventualno tako..
    Možda lagano nadogradit H-K pa igrat na njemu HNL dok se Maksimir ne izgradi.
  • Infinity
    15.1k
    S obzirom na posjetu na Maksimiru, uopce ne bi bilo potrebe da se HK nadogradjuje za potrebe HNL-a. Eventualno neka tribinica za gostujuce navijace.

    Ja bih za pocetak napravio tribinu istok dolje koja bi isla skroz nisko tako da se moze postaviti krov koji ne bi smetao trenutnom istoku. Tu bih smjestio sve loze, novinare i ostale pizdarije. Srusio bih sjever i zapad, te gradio nove tribine sa svlacionicama pod zapadom. Do tad bi jug sluzio svrsi sa svom infrastrukturom koju posjeduje. Nakon izgradnje zapada i sjevera koji bi mogli zajedno dobiti kategoriju cetiri srusio bih istok i jug, te gradio nove. Na kraju dobijemo moderan stadion.

    Druga opcija je negdje u sklopu danasnjeg kompleksa izgraditi novi HK koji bi primao oko 4-5.000, imao kategoriju tri za koju bi i UEFA gledala kroz prste dok se radi drugi veliki projekt. Nakon toga bi se mogao srusiti trenutni stadion i u kompletu krenuti u izgradnju novog bez ikakvih faza i gradnje tribinu po tribinu.

    Mastam samo :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.