• SAS1987
    13.3k
    nisam niti znao za taj stadion. Predobar krov.

    Vjerovatno cemo dobit stadion ko onaj u Vienni, što nije lose. Ali bio bi bolji oni u Parisu od kojeg sam dao link jer ima manje tribine iza gola (cca 4000 je taman za novi sjever) i vece tribune istok i zapad iz kojih je najbolji pogled na teren. Vjerovatno takav stadion sa normalnim krovom, brez podzemnih garaža i ostalih fancy pizdarija nebi kostao puno vise od stadiona Rapida. A izgleda puno funkcionalnije.
  • Infinity
    15.2k
    Pricekajte trece pretkolo LP, tad ce se opet probuditi stara ideja

    groupama-arena-plavo.jpg
  • davidinamo
    342

    Koja ljepotica :love:
    Da je bar naša....
  • xavier
    11.1k
    Vidim da je ova tema dogurala i do 50. stranice. Po meni smo sve rekli još na samom početku. Svaka kuna uložena u ovo ruglo je bacanje (čitaj: pranje) novca i samo novi stadion dolazi u obzir. Znači nikakvo dovršavanje, renoviranje, natkrivanje...

    Bolje čekati još 10 godina i onda napraviti novi stadion nekoliko stotina metara zapadno nego ulaziti u bilo kakve kompromise oko "dovršenje" ovog.

    A ove predizborne tekstove ne znam zašto uopće komentirate. Još manje znam zašto novinari slušaju i prenose Bandićeve bljezgarije umjesto da napuste konferenciju kad on krene nešto "obećavati.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Sa europskim stadionom tj sa onim komforom koji postoje u normalnim ligama, Dinamo bi čak i protiv intera iz Zaprešića imao 10-15000 ljudi jer bi em postalo moderno ići na tekme već bi doživljaj utakmice bio vjerojatno puno bolji tako da činjenice da je Dinamo rijetko punio više od 25000 stoje ali uvijek treba gledati da je Maksimir u trenutnim stanju opasnost a ne izvor zabave. A sjećam se 96-e i tekme protiv Hajduka - 40000 ljudi i tražila se karta više. Ima potencijala među navijačima ali u ovim uvjetima u kojima je Dinamo zadnjih 30 god, teško je potencijal iskoristiti. Tako da uz novi stadion, obavezno treba i novo vodstvo
  • xavier
    11.1k


    Stadion (iako je to prejaka riječ za ovo zdanje) Maksimir je nedovršena ruševina i naravno da je i to faktor prilikom nedolaska na utakmicu HNL-a, ali zapravo uopće nije pri vrhu razloga.

    Naravno da bi novi stadion instant privukao ljude, ali brzo bi ta euforija pustila. Očajna je posjeta i na svim drugim sportovima u Zagrebu, iako se igra u novim dvoranama, a nekad prije je itekako bilo ljudi.
  • Ludovic IX
    5.2k
    U gradu postoje dvije sportske institucije. Cibona i Dinamo..obje skoro uništene. Ali opet na finalu protiv Cedevite, u zapravo nevažnim finalu, 5000 ljudi na "gostovanju" pjeva heja,heja cibosi. Samo treba nekog motiva i ljudi će doć a na Maksimir doć imaš motiv samo ako si mazohist..
  • Kwedi
    3.8k
    Koliko ljudi ide na Cibonu kroz cijelu sezonu mimo finala?
  • xavier
    11.1k


    Sam si sebi odgovorio. Kako sam i napisao, ne radi se o dvorani nego o važnosti utakmice. Bez obzira što ti mislio, radilo se o finalu hrvatskog prvenstva, a ne o utakmici protiv Škrljeva. Ovo i je ono što sam ja napisao.

    Dolaze ljudi i na Hajduk, ali ne na Inter.
  • deda
    27.6k
    Dinamovi navijači su nelojalni tj. premalo jezgro je lojalno. Na tome treba raditi, ali nema tko. Tj. upravu to ne zanima.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Ja sam imao sreću pa gledao Dražena uživo..sa 6 godina na dan kad su bile maškare. Glupo zvuči ali ja sam sa 6 godina radije izabrao gledati Dražena, acu, knegu i Arapovića protiv mtč-a nego skupljao slatkiše i novce po susjedstvu. Zato što je bio idol, ikona a sad osim markote skoro da ni neznam tko je igrao u tom finalu. U kužeovoj sezoni smo dolazili na Maksimir svaki drugi vikend a nije Europe ni bilo. Prosjek preko 11000 i to je zbog zime palo. Opet, bilo je nešto u toj sezoni da se ide svaku tekmu. Možda baš taj izostanak Europe, možda kuže ali neki razlog je postojao. Treba samo taj duh ponovo naći. Nadati se novom Draženu u Ciboni, da Dinamo bude ponovo omiljen od klinca od 4 g do dede od 90+.
    A i taj standard će jednim bit normalan da utakmica nedjeljom postane nešto što je skoro pa obavezno jer ti je na tekmi ekipa, zajebancija a ne da klinac razmišlja dql da da 50kn za sjever ili da kupi sve kutije pljuge.
  • Kwedi
    3.8k
    Ajd malo reality check, s ozbiljnim argumentima, a ne o maškarama i Ciboni iz sredine osamdesetih.

    4207 je konačan prosjek u prošloj sezoni za Dinamo

    5o819p6pakylsfb1.png
  • platini
    230
    Ljudi dinamov potencijal gledanosti gledaju kroz Mamićev Dinamo koji radi sve da navijači ne dođu na tribinu (čak i fizičke zabrane daju i pišu liste nepodobnih) , koji igra na stadionu starom 100 godina (opasnom po život) i koji zadnjih 10 godina ima najnegativniju atmosferu u povijesti ne samo ovog kluba nego vjerojatno bilo kojeg kluba na svijetu.

    Zašto dinamov potencijal ne bi gledali po tome koliko je Dinamo bio gledan u Jugoslaviji (gledaniji za koplje od Hajduka i takve boranije, vrlo često i najgledaniji klub u ligi). Zašto ne bi gledali i u tom smjeru da je država žešće centralizirana i da se svaki živi (pogotovo mlađi) čovjek seli u Zagreb, da u Zagrebu svake godine preko noći niknu naselja za par tisuća ljudi dok u drugim krajevima je vijest kad se naprave dvije kuće....sve to vuče potencijal. Svi ti ljudi i njihovi potomci će živjeti u Zagrebu, netko od njih će i navijati za Dinamo. Ja se ne mirim sa time da je Dinamo rang Rijeke i Osijeka, Dinamu je mjesto barem u rangu Hajduka (minimum mininuma) ako ne i Zvezde kao što je i uvijek bilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.