• diebalo77
    149
    Pitanje što je istina svaki dan po pet članaka lešinari jedva dočekali da mogu pisati jer smo im trn u oku
  • Armagedon13
    958
    Reče Antiša niko osim Livia
  • deda
    26.3k
    Pa dobro, nećemo baš raspustit momčad
  • blue heart 72
    1.3k
    Na puno spominjanog Omeragića i FC Basel bacio udicu.
  • deda
    26.3k
    Brekalo u Fiorentinu prema talijanskim medijima.
  • Armagedon13
    958
    Kako je SD rekao dolasci će ovisiti o odlascima,a nitko ne odlazi znači niko i ne dolazi.Zato bez nervoze
  • blue heart 72
    1.3k
    Miriše opet na onu staru, tresla se brda....
  • deda
    26.3k
    Ja bih rekao da su brda dosta mirna
  • Orc123
    4.6k
    Moram komentirati iako sam rekao da necu...kako to meni smijesno...heheh kao dolasci ovise o odlascima. Nije nam nitko otisao? Istina da, otisao je samo najbolji igrac i strijelac kluba, igrac koji je radio razliku, igrac na kojeg si se uvijek mogao osloniti i za kojeg si znao da kad ce biti najteze ce te izvuci. Eto, toga igraca vise nema. Toliko o odlascima...a o dolascima? To je nasa sramota, sramota ljudi koji su odgovorni za to, a u 5mj ce se vidjeti tko je bio u pravu. Brekalo? Jos jedna sapunica koja je zavrsila jedino kako je i mogla s obzirom tko pregovara, bas kao i Omeragic, Beljo, Ojeda, Svitachenko, doekhi, kacavenda...itd. Toliko imamo sirok roster da u subotu nismo iskoristili 4. I 5. Zamjenu, eto toliko o sirini i toliko o vjeri i potencijalu mladih.
  • deda
    26.3k
    Orc falio si mi, a i mnogim drugim forumašima. Ponekad pretjeruješ malo, ali ne daj se i nastavi pisati.
  • Papastrumf
    9.1k
    Falio nam je u pm. Nismo spavali otkad nije pisao.
  • Tradicija bunta
    5.2k
    Pokušavam ući u um nekoga ko se čudi zašto nema pojačanja u situaciji gdje je "sportski" dio kluba osakaćen i gdje se sve strukture u tom segmentu međusobno svađaju i sabotiraju.
    Možda je riječ o 15-godišnjacima, ne znam.
    Okidač za ovaj kaos je bio pokušaj imenovanja novog SD-a.
    Mislim da mnogim ljudima nije jasno u kolikom je točno klub rasulu i problemu.
  • Orc123
    4.6k

    Slazem se da pretjeram nekad, ali ko navijacu zao mi je da se ne gazi naprijed jer sve predispozicije imamo. Ako su rekli da imamo 12-13 mil eura za pojacanja zasto se sio ne ulozi i ne slozi ekipa za napad na LP opet. Mi nismo ni svijesni da smo odlaskom orse slaboji barem 20-30%. Pa za Boga miloga svi kljucni golovi u zadnjih 2-3 god su njegovi, ako ne svi onda 80%. Mi smo ostali bez toga. Nadam se nekoj novoj struji u Dinamu, punoj energije i zanosa jer su temelji jaki. Ne smijemo stati, nego kad je najteze gurati jos jace. Ovom transfer politikom mi si polako rasporademo kostur koji se nicim ne nadograđuje. Dinamo je emocija, a to je zeznuta stvar i naravno da se pretjera poneki put. Da je Dinamo tolika emocija rukovodecim ljudima kao sto je nama vecini tu na forumu vjerujem da bi gazili jos jace i bolje....
  • deda
    26.3k
    Orc, pročitaj što ti je Tradicija gore napisao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.