• Kwedi
    3.8k
    ulaznice za muzej u najboljem slučaju mogu osigurati eventualno troškove održavanja tog muzeja.

    kao i suvenirnica u sklopu toga.

    usporediti klovićeve i tehnički muzej te njihovu posjećenost s potencijalnim klupskim muzejom je komparacija kruški i jabuka.
  • SAS1987
    13.2k
    nisam kazao da muzej dinama može dovuci ljudi ko npr Tesla. Ali može mozda 10 000 - 30 000. Ako se sa ulaznicama pokriju troskovi projekt muzeja je za mene vise nego uspjesan. Jer je namen muzeja educirati ljudje o povijesti i vrijednostim kluba.
  • Hipo
    406
    Sutra je sestank o maksimiru.SAS1987

    ikakvih informacija igdje o zaključcima sastanka ako je održan uopće jučer?


    znam da ovdje tema nisu drugi stadioni ali samo da vidite kaj su drugi napravili u zadnje vrijeme

    real sociedad i atalanta srušili stare tribine i izgradili nove predivne, na istom mjestu gdje je bio stari imat će predivan novi, u rekonstrukciji trenutno oba stadiona...
    D-ekDHIUEAERm2V.jpg:large


    albanija, tirana
    66596672-2605588786118282-9024944101102977024-n.jpg

    gruzija (dinamo batumi)
    3ef82c34af5c.jpg


    ma jebem ti i grad i državu...
  • reziser
    6.2k
    samo nam produbljuješ bol i patnju ovim slikama
  • SAS1987
    13.2k
    Trazio sam i nisam nista pronasao. Sigurno će se graditi novi stadion jer će Uefa zabraniti igranje skupinskih faza na Maksimiru i klub to dobro zna.
  • SAS1987
    13.2k
    ako imaš bol zbog ovih slika...

    Predstavljaj si ovo na kompaktnom stadionu od 25 000 gledatelja sa strmin tribinama (npr rapidov stadion).

  • ZGBhoy
    1.7k
    oni uvijek čekaju da im netko stavi pištolj na čelo
  • Mr Blue
    3.3k
    ma jebem ti i grad i državu...Hipo

    Albanija, Gruzija... to je vjerojatno sve građeno državnim novcem, odnosno novcem svih građana te države. Da se na silu pokušava izgurat nešto slično za Maksimir ja bih bio protiv. Ili nađi ozbiljnog investitora ili nemoj ništa gradit.
  • Kwedi
    3.8k
    sram vas bilo, svi na popravni.

    dole u čošku piše o stadionu

    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/21287
  • BluePhone67
    3.1k
    Pise svasta danas u SN, ali ocito ljudi ocekuju da cu ja svaki dan jos njima raditi sazetak i vaditi bitne cinjenice..

    Btw, bacite pogled na Droljivarija i pamflet Loksa - Dzg
  • Kwedi
    3.8k
    mogli bi kazne kad se ovako nekog uhvati da nije pazio. :cool:
  • Hipo
    406
    Albanija, Gruzija... to je vjerojatno sve građeno državnim novcem, odnosno novcem svih građana te države. Da se na silu pokušava izgurat nešto slično za Maksimir ja bih bio protiv. Ili nađi ozbiljnog investitora ili nemoj ništa gradit.Mr Blue

    Albance sam naveo kao primjer ko sve gradi i kakve stadione.
    Hrvatska iz EU to ne moze i ne zna.
    Batumi jebeni ima stadiončinu.

    Sociedad i atalanta na isto mjestu gdje je stari stadion ruše stare i grade nove tribine.
    Zagreb i europski dinamo u 2020. nemaju ni plan, nemaju nista.
  • Bosna86
    11.5k
    Da u crnim vrecama donesemo 50 mil e i stavimo na stol, oni ga ne bi napravili ... Oni bi nesto isfuserili i pokrali jos 3put toliko ... Najbolji primjer je plan zicare do sljemena, koja kosta vise nego zicara za neki vrh planine u Svicarskoj
  • Kwedi
    3.8k
    I plus nitko ne dovodi u pitanje treba li nam uopće žičara...
  • SAS1987
    13.2k
    U Zagrebu bi počele priče da vise trebaju vrtici :D kriminalci su pokrali Dinamo za 60 000 000 - 100 000 000€ a država i grad su to znali i nisu nista napravili, bas suprotno, jos su im pomogli - a gradjani su se držali sa strane kao da to ni njihova stvar. Bas zato cu na neki način gustati kada ce dinamu grad i država početi graditi stadion a ti isti gradjani ce kmecati o vrticima, bolnicama itd.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.