• Odglavedopetedindijete
    97
    Dobro sam čuo neki dan, Saranic je na klupi danas Varaždin domzale. Ima na fb live, barisic igra od prve min, a saranic je na klupi valjda će koju min upisati
  • Zagi
    5.2k
    Barišić igrao prvo poluvrijeme. Domžale loše, Bartol u duhu momčadi.

    Šaranić igrao zadnjih 20 minuta. Par minuta na krilu, onda je Teklić izašao pa ga je trener stavio na desnu 8icu/desetku. To je po meni za njega puno bolja pozicijia i imao je par dobrih akcija u kratkom roku ali...
    Ako ga vidi kao zaoštravanje konkurencije Tekliću, nebu se puno naigrao...
  • Ludovic IX
    5.5k
    Oni su rekli da žele što prije osigurati opstanak i onda gurati svoje klince tak da će bit malo kruha za saranića ako ne odigra vrhunski oni malo minuta što dobije na pocetku
  • Maki17
    174
    Soldo do ozljede bio vrlo dobar
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Fran Tomek danas nastupio za dubravu protiv dragovoljca u prijateljskoj utakmici koliko vidim prema slikama. Pisalo se da bi trebao u Maribor, treba vidjeti sad jel u Dubravi samo da održava formu dok ne ode negdje drugdje ili je na posudbi tamo. Po meni on ima mjesta u prvoj ligi, minimum bi bila barem slovenska prva liga
  • deda
    28.1k
    Tomeku treba mjesto gdje će igrati. Možda je i bolje Dubrava na polusezonu nego sjediti na klupi u Bravu ili Domžalama. Pogotovo što je oporavljenik od ozljede.
  • Viola
    338
    Tolić je ozlijedio gležanj..oporavak će vjerovatno trajati nekoliko tjedana.
    Ne izgleda dobro:
    wo91jw5z7sb0skhh.jpg
  • ZGBhoy
    1.7k
    Vidim na Transfermarkt.de da se Dominik Braun vratio sa Posudbe iz Lokomotive.
    Kak se on razvija? Moze on bit pojacanje/popuna za blizu Buducnost?
    Vidim da tam uopce nije igral (Barem po statistici koja mi je dostupna)
  • deda
    28.1k
    Može, za Budućnost iz Podgorice.
  • ZGBhoy
    1.7k
    :rofl: ok Deda, sve si rekel
  • crohnl
    29
    Krkalić na posudbi u Kustošiji
  • Nino Bule
    11.6k
    Pisalo se ovdje da je potpisao za kustosiju i da vise nije nas
  • Carrasco
    4.1k
    Novi hat trick Barišića za Domžale u pripremnoj utakmici.
  • Zagi
    5.2k
    Misliš na Krdžalića.
  • crohnl
    29
    Kakav je status Brauna, Milića i Kolundžića ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.