• Eduardo
    16.8k
    Sve vezano uz Shop & Web Shop... Komentiranje ponude, cijena, akcije... Stvari koje bi voljeli vidjeti u Shopu i sl. Ja osobno bih volio vidjeti puno raznovrsniju ponudu u Web Shopu. Ovo što trenutno pruža Web Shop je minimalizam. Posebno bih volio vidjeti veći izbor majica, suvenira i sl.

    WEB SHOP LINK http://shop.gnkdinamo.hr

    Također, CRO SPORT VEZ ima Dinamovih stvari KLIKNI OVDJE!
  • Eduardo
    16.8k
    Kako dobra trenirka Klikni!
  • markoli
    1.6k
    Brutalna je, samo komplet soma kuna. :grimace:

    Na proljeće je bio dobar popust na lanjsku trenirku (komplet). I ta je vrhunska (+ ima kapuljaču tako da je idealna za proljetne dane na Maksu) - dobio sam ju od buraza za rođendan. :heart:
  • 000
    941
    Slabo ažuriraju taj webshop, nema dosta stvari online.
  • deda
    26.3k
    Ja sam inače uzeo par stvari s webshopa, isporuka je bila uvijek u roku par dana. Ali ovo si u pravu da je zadnje vrijeme dosta slabija ponuda. Čujem da fanshop super radi pa su valjda ovo malo zapostavili. 4000 dresova za praktički godinu dana je bolesna brojka rekao bih.
  • Guinness
    1.9k
    Jeli bio tko u fan shopu? Ima šta novog? Webshop ne ažuriraju uopće
  • Guinness
    1.9k
    Novosti iz Fan Shopa u Ilici
    43051441_1362417340561280_2931022992894853120_n.jpg?_nc_cat=101&oh=ac1aeb28f5b1a5162d4b864b1ea5c1c2&oe=5C502612
  • deda
    26.3k
    Prekokrasna
  • BluePhone67
    3k
    Gledam ovu prekrasnu majicu ali ne mogu skuziti koji je igrac sa loptom.. Gore pise Zajec, ne lici mi na njega vec igrac sa loptom jako slici na Filipa Blaskovica, a igrac u pozadini je isti Martin Novoselec, a ta dva igraca nisu igrali nikada zajedno. Dolje pise Dinamo 82, Novoselec nije igrao 1982, jos manje Blaskovic.. Netko pametniji nek mi razjasni koji su to igraci na slici, meni to nije Zajec
  • Guinness
    1.9k
    Mislim da zbog nekih prava nisu smjeli tiskati pravu facu i znak kluba. Jer nikada na našim majicama nije niti bio grb, a zbog natpisa Dinamo koliko se sjećam su dizane tužbe od strane kluba 2012 ili je sve ostalo na prijetnjama, to nisam siguran.
  • Eduardo
    16.8k
    Ja sam takodjer "nezadovoljan" ponudom u web shopu. Baš sam nedavno gledao shopove nekih stranih klubova i to je milina šta tamo ima za kupiti. Schalke 04 Store ako netko želi pogledati.

    Ova trenirka u Dinamo shopu je brutalna i rado bih je uzeo. Futsal Dinamo ima isto onu super polo majicu, a i BBB imaju onu s Kužeom i jednu odličnu dugih rukava. Još uvijek se grizem što nisam uzeo onu Dinamovu službenu Puminu polo majicu, ta mi je bila top.
  • Guinness
    1.9k
    Jel ima još starih Dinamovih stvari u Top Sport outletima ili je to bio slučaj samo sa Diadorom?
    Tamo sam nalazio nove majice i dresove za tipa 50-60 kn, a trenirke po 100-200 max.
  • Eduardo
    16.8k
    Iskreno, ne znam.
  • weasley
    27
    neuspješno tražim onu tanku vezicu/trakicu za mobitel (a zapravo mi treba za stick), poslao sam upit na klupski FB pa ništa

    ima to igdje?
  • deda
    26.3k
    U fanshopu ja kupio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.