• Keyser Soze
    8k
    Ne znam za vas, ali ja na sjeveru u subotu očekujem 3 tisuće ljudi (možda i više) jer nekako mislim da su ljudi prepoznali trenutak. Brojka u subotu će pokazat puno toga...
  • Neki tip
    19k
    kako kaze kolega sa zapada.Papastrumf

    Nemoj, netko će pomisliti da to znači da idem na zapadnu tribinu. :eyes:
  • NORTE
    9k
    Moguca zelja politike da razrjesi stvar je razlog vise da masovno pohodimo utakmice i postanemo faktor kojeg se mora nesto pitatNino Bule
    Sami odlasci na utakmice nisu dovoljni, ali ako bi dTSM ovaj put konačno ozbiljno krenuo s akcijama učlanjivanja ljudi u dinamo i ti članovi pod imenom dTSM pritiskali gradsku i državnu vlast na promjene u (statutu) udruzi građana, e tada bi politika vidjela da ima nas koji želimo promjene.

    Ponavljam, poruke i skandiranja na stadionu nisu dovoljni, to moraju biti i prosvjedi i dolasci pred vrata gradske vlasti i ministarstava, a to ne moraju biti ne znam kako masovni prosvjedi. Pa i 300 ili 500 članova dinama već su masa koja dolazi s nekim zahtjevima, peticijama pa i porukama "na dva štapa", primjer akcije.
  • Nino Bule
    11.3k

    300 ili 500 clanova je kurac, dok oni ne vide potencijalne birace koji mogu odlucit izbore a to je 10-15-20 tisuca ljudi, zaboravi na akcije, dolaske pred vrata i prosvjede
  • NORTE
    9k
    300 ili 500 clanova je kurac, dok oni ne vide potencijalne birace koji mogu odlucit izbore a to je 10-15-20 tisuca ljudi, zaboravi na akcije, dolaske peed vrata i prosvjedeNino Bule
    Nitko ne kaže da prosvjed na Trgu za vikend nije opcija, ako se želi privući masa od par tisuća ljudi, kao pravi prosvjed s porukama na štapovima i sl.

    Ako se želi doći pred neku "instituciju" u radno vrijeme dok su u njoj političari tad se može računati na par stotina ljudi.
  • Nino Bule
    11.3k

    Nema potrebe ni za kakvim prosvjedom na trgu, samo dolazak onih koji mare za buducnost kluba na mjestu di moraju bit a to je stadion
  • NORTE
    9k
    Nema potrebe ni za kakvim prosvjedom na trgu, samo dolazak onih koji mare za buducnost kluba na mjestu di moraju bit a to je stadionNino Bule
    Dok je bio bojkot tad je povratak na stadion bila ključna stvar u borbi, sad bih rekao da je to i pritisak članova na one koji imaju moć nešto promijeniti. Poruke s tribine će imati odjeka, a dodatan pritisak može samo pomoći.
  • Olmic
    2.7k
    Bilo bi najbolje da se u isto vrijeme rijesi i Mamica i Antolica i dode treca opcija
  • Captain America
    13.3k
    Mamićevci na skupštini rješe Antolića i onda se s njima pod pritiskom javnosti pozabavi država/grad i postavi prijelaznu treću opciju koja će sve pripremit za izbore.
  • Olmic
    2.7k


    Potpisujem

    Hipoteticki imamo koga da bi htio biti treca opcija ?( sanjam o Bobanu, ali je on milijunima daleko od Dinama )
  • Robi T
    209
    ja sam bio jedan od tih
  • Robi T
    209
    kad to tak veliš,ima apsolutnog smisla.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    lwd1882h21hyat2u.png

    Je li konačno vrijeme da se igračke i ine legende konačno uključe u priču i vrate Dinamo ljudima, gradu i navijačima?

    Od imena mi na pamet padaju gospodin sa slike obzirom da ima iskustva s tučom s milicajcima, Zeko Zajec, Niko Kranjčar, Dudu (u bilo kojoj ulozi), Dario Šimić i slični. Koga bi vi, pored nabrojanih, htjeli vidjet u Dinamu?
  • Beli
    149
    Sasa Pavlcic, volio bi njega vidjeti, on bi bio adekvatna opcija. Zeko je vec star, Niko Kranjcar ima mrlju zbog karijere u Hajduku, Boban ne zeli...
  • Mrvica
    3.1k
    Meni na dušu ide to što sam sat i pol gledao tog lika kako trkelja ko dizel na -15 u nadi da će reći nešto pametno. Klasično nadjebavanje ja, ja, ja i ja. Pričanje o nekoj ljubavi prema Dinamu kako je Dinamo veći od svih nas i njega osobno minutu i pol, pa prelazak na ono šta je njima najvažnije a to je novac! Tu nema manjeg i većeg zla (dobro ima i zna se ko je), ali to je sve zlo. Spominjanje 2024. i 9 klubova u skupini LP, pa odljepljivanje od konkurencije jer će biti zamislite čuda NOVACA. Borba čiji račun ima više nula, gledanje svoje guzice i to je to. Nema tih titula, Liga prvaka, europa liga, statistika, rekord ovaj ili onaj koji su bitni kao sloboda Dinama. Evo reć ću, rađe ću gledat Dinamo kao jedan osrednji HNL klub pod uvjetom da i jedna i druga struja odu iz kluba i da se kompletna vlast promjeni, a nisam jedini svi tako mislimo. Ovo je prevršilo sve granice ukusa (iako ukusa u ovom slučaju nije nikad ni bilo).. Žalosno je to da svaki dan gledamo bombardiranje i njihovo nadjebavanje.. Kao što svi govore vrijeme je da se sve vrste navijača dal bili oni koji idu na sve tekme, europa navijače, tipkovnica navijače, teorija-statistika navijače dignu na noge i pokažu da je Dinamo živ i da kriminalci i debili neće odlučivat u vezi kluba, dati potporu dečkima na terenu jer im sigurno nije lako gledat sve ovo i trudit se da rezultati budu uspješni ako Bog da ta dupla kruna, europa itd. svi znamo da im je to posao ali sigurno sa srcem igraju za klub i mi im moramo pomoć tako da ih bodrimo. Sve u svemu jako teški dani za naš klub i srce me boli ne zbog toga što će možda biti manje titula, kruna i ne znam ti čega nego zato što se ruši povijest, ono za šta su momci ginuli u ratu i dičili se u ratu a to je Dinamo, da bi ostavili nama nasljedstvo da uživamo u tom klubu i da pripadamo ovom klubu gdje će svi od najmanjih i najmlađih do najvećih i najstarijih uživati. Da bi dočekali ovo sve... Ukratko uplatit mise i molit se ko vjeruje, trudit se, pritiskat na sve strane samo da ovi jazavci odu iz kluba i da sve krene ispočetka..

    Ispričavam se na ovolikom tekstu i nekakvim emocijama ali eto trebao sam to napisat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.