• Mr Anderson
    5.4k
    Meni su od ljudi koji to pozorno slušaju nevjerojatniji ti novinari koji hodočaste na te presice i nikad ne postave pitanje.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Meni su od ljudi koji to pozorno slušaju nevjerojatniji ti novinari koji hodočaste na te presice i nikad ne postave pitanje.Mr Anderson

    Jos razumijem privatne medije, ali da drzavna televizija prenosi presice bjegunca od te iste drzave mi nije jasno.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Danas smo svjedočili press konferenciji građanina Bosne i Hercegovine, bivšeg čelnika Dinama i pravomoćno osuđenog bjegunca od matične države, Zdravka Mamića. Kao i prije nepunih 30 dana, dio svojeg izlaganja Mamić je posvetio pokušaju da lažima, difamacijama, konstrukcijama omalovaži i kompromitira mene i meni bliske osobe. To je bio klasični prikaz situacije u kojoj lažov tumači svoju istinu, lopov govori o tome što je poštenje, kukavica definira kukavičluk, a bjegunac od hrvatskog pravosuđa govori o tome što bi trebalo biti pravo, a što krivo. Na početku ovog cirkusa, rekao sam da je pozadina napada na mene moje suprotstavljanje pokušajima da se odlučuje u BiH, a odgovara u Zagrebu. Isto tako, rekao sam da se ja neću spuštati na razinu njegove kaljuže jer je to cilj koji Mamić želi postići. Zato neću, osim što ću sve izrečeno nazvati lažnim, ulaziti u javno polemiziranje s njim. Pozivam sve one u hrvatskoj državi kojima je to posao, a još vjeruju Mamićevim „istinama“ da provjere stavku po stavku onoga što je on rekao. Stavljam se u tom smislu na raspolaganje sa svim podacima i informacijama te će vrlo brzo biti utvrđeno da je sve danas izrečeno laž.


    Želio bih se u osobno ime ispričati Dinamovim navijačima što svjedoče ovome cirkusu u klubu. Dinamo je veći od svih nas pojedinačno i svih nas zajedno i nije zaslužio ovo što se događa. Očigledno je da razdruživanje s “vlasnikom” kluba koji to nije, drugačije nije moglo proći. S obzirom na to, želim naglasiti da je ovo moj zadnji osvrt na bilo kakvu izjavu koju će od sada nadalje izreći građanin Bosne i Hercegovine Zdravko Mamić te mu predlažem javno sučeljavanje argumentima uživo. U Zagrebu”, zaključio je Antolić.
  • blackbully
    4.4k
    Šteta što ne mogu stavit emoji klauna :vomit:

    Attachment
    4_5928993144271014904 (2M)
  • Yery
    72
    hahaha e ovo je shit of the day
  • Robi T
    230
    Nisam nikad bio defetistički raspoložen u raznim životnim neprilikama,pa tako i oko Dinama.
    Pokušavam nekaj pozitivnog izvući iz svega ovog ali jednostavno ne vidim alternativu
  • BlueVelvet
    336


    Upravo suprotno, situacija je puno bolja os one gdje se svi skupa pravimo da je sve ok, a ovakve stvari se dogadaju ispod zavjesa.

    Ovo se moralo desiti prije ili kasnije, koliko god ovo sada izgledalo lose i klib se blati na sve strane dugorocno je jako dobro.
  • Zagi
    5.1k
    Daj nek me netko podsjeti, nemrem se sjetiti o kojem je treneru točno riječ.

    Negdje oko sredine narkosove vlasti, godinama već upozoravamo da pare nestaju zbog očitih rikveca.
    Sve veći transferi, sve manje para u klubu.
    Nitko nam ne vjeruje. Najbolji menađer svemira i ostale gluposti još uvijek dominiraju.

    Tad su se treneri mijenjali nakon dva-tri neodlučena rezultata. Ovisno kakve kvalitete je bila belica.
    Ovaj je bio također jedno u nizu vatrogasnih rješenja.
    Zaredali loši rezultati, igra također. Svima je jasno da će trener dobiti otkaz po ustaljenoj špranci ali jaše i dalje.

    Dolazi vijest da trener dobija novi, dugoročni ugovor! po daleko boljim uvjetima .
    Deset dana nakon potpisa ugovora trener dobija sporazumni otkaz.

    Nikad prije niti poslije (do interpolove istrage) nije bilo jasnijeg primjera rikverca.
    Naravno, nikom ništa niti tada.

    Jel taj trener bio upravo Čačić?
  • dZg1986
    384
    Kad tad je trebao doci rastanak od Mamica. Sto god neki mislili negativno ili pozitivno o njemu, ovo je bilo neizbjezno. Iznenadjuje me sto su neki misilili da ce ta tranzicija proci glatko i s najboljim zeljama.
  • Jaro
    5.6k
    Meni zvoni Cacic, da. Ali bilo je i igraca, neki drugi, treci golman koji je skupio valjda 17min ukupno za dinamo je u poodmakloj dobi dobio novi ugovor pa "sporazumni raskid" mjesec-dva kasniije.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Mario jozić
  • Jaro
    5.6k
    e da, Jozic je bio taj...
  • lucky luciano
    259
    @Zagi Mislin da je o Petevu riječ.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.