• Zagi
    5.1k
    Gotovo sam siguran da nije Petev. Mogao bi biti Jozić
  • Zagi
    5.1k
    Radi se o ovom periodu:
    period.png
  • Zagi
    5.1k
    Mislim da je ipak Čačke?
    Vaha pa kratko Tot, pa Jurčić-Čačić-Jurčić
  • Mr Anderson
    5.4k
    Nije Čačić sigurno, ako je u tom periodu onda je Ivanković u drugom mandatu.
  • Zagi
    5.1k
    Nije Ivanković, bio mi je u tom trenutku no name trener, a Brankeca sam znao iz perioda prije.
  • Crusades1986
    9.8k
    Da, dobro sam rekao za Peteva. Sad vidio od Infinitya post.
  • Infinity
    15.2k
    13.02.2017. je produzen ugovor s Petevom do 2020. 13.07.2017. je dobio otkaz.

    Taj sretni broj 13.
  • Armagedon13
    958
    Sve glasnije se spominje "treća opciju",pa su tu Vedriš, Cvitanović,traži se "ne okaljani"dinamovac, problem je što ga traži politika
  • Tercel
    413


    "Kako, naime, Jutarnji doznaje, gradske ali i nacionalne vlasti vrlo pozorno prate ovaj slučaj, želeći ga što prije riješiti, a opcija za koju se zalažu i Tomašević i Plenković nije niti Mamićeva, ali niti Antolićeva. navodno već traju brojni intervjui i aplikacije za čovjeka koji bi trebao predstavljati "treću struju", neovisno o utjecajima zaraćenih strana. A među njima ima vrlo zanimljivih imena..."

    Jutarnji
  • Zagi
    5.1k
    Dolazi vijest da trener dobija novi, dugoročni ugovor! po daleko boljim uvjetima .
    Deset dana nakon potpisa ugovora trener dobija sporazumni otkaz.
    Zagi

    Našao sam svoj post na snetu koji govori baš o ovoj situaciji:

    "Svake godine drugi trener. Sa svakim milijunski sporazumni raskid ugovora. Zadnjem je cak dao povišicu par dana prije raskida. Skoro se zaj**bo jer je ovaj bio toliko loš da umalo nisu stigli izvest rikverc. "

    Post je pisan 2.2. 2013 kada je trener bio Kruno (treći mandat) . "Zadnji" prije njega je bio
    Ante Čačić

    3 rikverca sa Krunom i Čačke rikverc u međuvremenu. To je to.

    Zato je to i spomenuo danas na presici.
  • Nino Bule
    11.5k

    Moguca zelja politike da razrjesi stvar je razlog vise da masovno pohodimo utakmice i postanemo faktor kojeg se mora nesto pitat zato u subotu SVI NA GORICU
  • Neki tip
    19.3k
    problem je što ga traži politikaArmagedon13

    To je, barem trenutno, najmanji problem. Bez politike ovdje nećeš imati nikakvo, a kamoli nekakvo rješenje.
  • Papastrumf
    9.8k
    Jasno je od pocetka bilo da se nesto moze promijeniti samo uz politicku volju tako da je to trenutno stvarno najmanji problem, kako kaze kolega sa zapada.
  • criticus
    1.2k
    Da mi budemo neki faktor politici bi trebalo u subotu napunit stadion i skandirat hoćemo izbore cilu utakmkcu. To se neće dogodit, al nije zabranjeno maštat :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.