• dinamo vitez
    214
    Danny Ings, stariji od Oršića 4 mjeseca, iz Ville u West Ham za 13 milijuna eura. Još je čovjek imao problema s ozljedama. Livaju koji je tu negdje godinama tovari sigurno ne bi pustili ispod tog iznosa. Mislim da je Oršić najgori izlazni transfer godinama unazad, od Kramarića vjerojatno.
  • BBBaranja
    1.9k
    Daj ljudi ostavite se više Oršića,čovjek je htio okusiti čari premier lige,klub mu je izasao u susret zbog svega sto je on pruzio u svetom dresu i to je to..
    Potpisao dobar ugovor,ide uzet jos malo love pred kraj karijere i to je to.
  • Laugreano
    1.3k
    Talijani pisu da je Brekalo u Fiorentinu gotova stvar.
  • plavi67
    920
    Brleković rekao da je zm u klubu da bi Oršića prodao za 20 mil e hahaha, kao da ako ovi ljudi nastave prodavati igrače da neće bit dobro
  • Nino Bule
    11.6k
    Sve o tim ljudima govori da im je referenca to koga bi za koliko prodali, sve drugo im je manje bitno, klub = bankomat.
  • LovroZG
    1.3k
    Ozbiljno ćemo uspoređivat transfer dokazanog igrača Premiershipa i Engleza s Oršićeđ?
  • Tundra
    518
    htio okusiti čari premier ligeBBBaranja

    Izgleda da bu iduće sezone okusio i čari Championshipa.
  • Ludovic IX
    5.6k


    Ovaj dio sa livajom može slobodno u shit of the day..to što bi dobili batina da ga puste uopće je druga stvar ali 12-13 miliona za livaju je u rangu 300 za gvardijola
  • dinamo vitez
    214
    I govorim o tome da bi dobili batine. Na kraju je ispalo 17 milijuna za Ingsa, ne 13. I Oršić je dokazan sa 7 golova u 12 utakmica skupina LP, na SPu,Euru, nebrojenim golovima u EL... Ništa lošiji igrač od Ingsa.

    Da me se ne shvati krivo, shvaćam što je 'porez na Engleza'. Ne mislim ni da smo ga prodali za 10-11 milijuna da bi ta razlika bilo nešto sudbonosno za Dinamo. Samo mi je malo žao jer nismo doveli nikoga.
  • BBBaranja
    1.9k

    A gle,njegov izbor..
    Ali gledajući ih par tekmi ne vjerujem da će ispasti.
  • Infinity
    15.3k
    Southampton je ulovio sad tri pobjede u nizu. Dvije su u kupovima, a jedna protiv odron ekipe u ligi.

    Sasvim sigurno da su sad podigli atmosferu, ali ja da se moram kladiti bi se bez razmisljanja kladio da ce oni ispasti. Gledao sam ih ranije par utakmica, losa ekipa, bas losa. Imali su vec niz od 3-4 utakmice bez poraza, uzeli su bod nekome s vrha, pa su opet kasnije bili kanta za napucavanje. Zato ove tri pobjede vidim kao slucajnost i ocekujem da jako brzo udju u seriju bez pobjeda.

    Njihova jedina nada su ostale ekipe koje se bore za opstanak. Everton je odron kao i oni. Wolvesi ne mogu dati dva gola ni na treningu. Bournemouth isto igra los nogomet. Ostali igraju nesto, ali tesko skupljaju bodove, pogotovo Leicester za kojeg je tesko vjerovati da je ovako nisko. Njihove utakmice su itekako gledljive.

    Southampton se moze izvuci samo ako ovi sto igraju nesto ne pocnu skupljati bodove. Everton i Bournemouth su mi jedine ekipe ispred kojih mogu biti. Trebaju jos jednu.

    Ja se osobno nadam da ce ispasti i da ce se Orsic vratiti. Igraci koji igraju u Engleskoj jako cesto imaju izlaznu klauzulu u slucaju ispadanja iz lige. Sad je pitanje ima li je Orsic i kolika je. Southampton nije ekipa koja svake sezone hoda iz ranga u rang i ako ispadnu onda ce tu i ostati. Nemaju ni kvalitet za automatski povratak, a pola ekipe ce ih svakako napustiti.
  • Armagedon13
    958
    Jedna stvar me posebno brine,usred ove zbrke, Čačić je imenovan SD na 1,5 godinu.To su min.3 prelazna roka,a on mi izgleda ko neko koga za to boli k...
  • Nino Bule
    11.6k

    Ma on je nebitan tu, ima vise ljudi koji se time bave on amenuje i stavi potpis ali u svakom slucaju treba hitno kvalitetnog sprotskog nabavit jer ovako se ne moze dugo, pandur je valjda htio darija simica ali zbog sukoba je to stalo
  • Armagedon13
    958

    Glavni operativac je famozni Bimbo,Daltonov igrač, tako da ..
  • Krizy
    36.9k
    Pisalo se da je on pod Antolićem dobio još važniju ulogu, tako da nisam baš siguran da je i dalje lojalan Mamiću. Da je, valjda bi progurao neki Mamićev transfer.
    Ali tko će to više znati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.