• Nolifer
    6.9k


    Ma znam..Ali to bi bila neka realnost po njihovom, jer su škrti i neće dat pare za dobrog igrača. Svi mi imamo mokre snove od igrača i nijanse se razlikuju. Mogo sam stavit top igrača od 6-10 milki i problem bi bila cijena..
  • maddaddam
    2.9k
    Vjerojatno nije za ovu temu, no kad sam ga se sjetio... Obzirom da je "zapeo" u Montrealu, tesko da bih ga volio gledati u Dinamu.
    No prije koju godinu spominjao se i u kontekstu HR reprezentacije, valjda je posjedovao odredjeni kvalitet:

    Američko-argentinski nogometaš Matko Miljevic (18) bliži se velikoj životnoj odluci. Uskoro bi se trebao opredijeliti za koju će reprezentaciju igrati, a u igri su čak tri! Jedna od njih je i Hrvatska, čiji je Savez navodno već kontaktirao s Miljevicem i dao mu do znanja da ga prate.

    "Nazvali su prijatelja još prije dva-tri tjedna. Rekli su da me pomno prate ,i to ne samo reprezentacija nego i jedan klub iz Hrvatske", otkrio je Miljevic u razgovoru za južnoameričko izdanje Marce.
  • BBBaranja
    2.1k
    https://www.transfermarkt.com/luciano-acosta/profil/spieler/315169

    Zanimljiv igračić,Argentinac niskog rasta odrastao u Rosariu igra na poziciji desetke..
    Rekao bi Messi za sirotinju,kapetan Cincinnatia ušao u zadnju godinu ugovora..
    Gledao ga kad je igrao u DC Unitedu prije par sezona s Rooney-om,moram priznati da ga dugo nisam gledao,ali brojke su mu dosta dobre..
    Ako slučajno neko iz kluba ovo čita neka samo malo škicne njegov CV..
  • Nolifer
    6.9k


    Ali njemu je kolko 28? I na toj poziciji smo već dobro pokriveni, trebaju nam krila...
  • BBBaranja
    2.1k
    28 godina nije puno za danasnji moderni nogomet,a sad sto nam treba..
    Trebaju nam dobri igraci ako su u nasim financijskim gabaritima..
  • Beowulf112
    301

    1,60m ..pa za njega je Modrić div..Veratti je isto bio malen ali nesjecam se da ijednog nogometasa od 1,60m
  • Captain America
    14.6k
    Giovinco ovako iz glave.
  • jp23
    2.2k

    Moj odgovor bi bio Valbuena, ali i Valbuena i Giovinco su nešto malo viši od 1.60m
  • Keyser Soze
    8.3k
    Insigne meni prvi pada na pamet.
  • Krizy
    38k

    https://www.transfermarkt.com/luis-palma/profil/spieler/539043

    Odličan dribling i pregled igre, sjajan izvođač slobodnih udaraca. Brz je, zabija i glavom a ima samo 22 godine.
    U Arisu u 19 utakmica 9 golova i 7 asistencija ove sezone. Izborio se za mjesto u prvih 11 pored Gervinha i Iturbea. Igrao dosta pozicija kod njih ali primarno je lijevo krilo.
    Pozitivno je i što Aris ima samo 4 milijunska izlazna transfera, od toga dva Olympiakosu i jedan Arapima pa bi ga se valjda moglo dobiti za razumnu sumu. No ipak, nije dokazani igrač jer mu je ovo prva europska sezona, svatko može djelovati super na youtube videu.
    vibs51keg8dujm40.jpg
  • Krizy
    38k
    Anto Grgić (26), kapetan Siona. Zadnji vezni visok 1.88m koji je bio i na popisu reprezentacije ali nije debitirao.
    Dobar u oba smjera.
    oyfrngechla46nm4.jpg
    Ugovor još godinu i pol.
    U istoj agenciji u kojoj su Gavranović i Hajrović.
    Možda bi dobro došla zamjena za Ademija i Mišića, uz Bulata.
    Već smo dosta puta napisali da je sve upitno oko ulaznih transfera ali čisto ako ga je netko gledao baš me zanima kakav je igrač.
    https://www.transfermarkt.com/anto-grgic/profil/spieler/192637
  • Krizy
    38k
    https://www.transfermarkt.com/adrien-thomasson/profil/spieler/215977

    Već sam ga spominjao tu prošle sezone, dosta sam ga gledao i pratio, vrlo dobar ofenzivni vezni koji je dosta igrao i centralnog veznog te na oba krila.
    Kada mu je 2018. ugovor bio pri kraju nadao sam se da bi mogao doći u Dinamo jer mu je majka iz Hrvatske.
    Otišao u Strasbourg gdje je igrao fantastično, malo usporio ove sezone jer je i cijela momčad lošija, predzadnja. Ima još godinu i pol ugovor. Možda bi došao zbog majke Hrvatice i europskih natjecanja.
    265 utakmica, 37 golova, 35 asistencije u Ligue 1.


    Svakako bi bilo dobro pojačati vezni red a Thomasson i Grgić mi se čine okej pojačanja, dovoljno mladi da tu budu par sezona.
  • blue heart 72
    1.4k
    za Thomassona se slažem da bi bio vrlo dobar izbor, ali Grgić ne bi bio n P od pojačanja. Grgić je samo solidan igrač u Sionu, gdje po ničemu ne odskače. Ako smo se dotakli Švice, ima tamo jedan "naš mali" 18-godišnjak kojeg su kontaktirali iz naše mlade repke, odličan je na stoperu, kao i na poziciji zadnjeg veznog. Cijela obitelj mu je "plava", već pred dvije godine ga je kontaktirao "glava", ali je obitelj odlučila da nije vrijeme da se razdvajaju. U zadnjih pola godine su ga nekoliko puta kontaktirali i tovari, kao i neki bundesligaši. Prije par dana sam baš pričao sa njegovim ocem i rekao mi je ukoliko ga za novu sezonu ne priključe prvoj ekipi, da će najvjerojatnije put bundeslige. Dinamo bi definitivno bio opcija, ali se prošle godine nitko nije više javljao
  • blue heart 72
    1.4k
    ipak ne bi javno dijelio ime dečka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.