• Orc123
    5.2k
    https://www.transfermarkt.com/peter-olayinka/profil/spieler/248393
    E ovaj bi odmah bio pojacanje. Ugovor mu istjece na ljeto...provjeren igrac
  • Laugreano
    1.3k
    https://www.transfermarkt.com/detailsuche/spielerdetail/suche/39813530 evo skautirajte nasoj upravi..lijeva krila do 26g i do 6M
  • dinamo vitez
    214
    Oršić je bolji igrač i veća legenda kluba, ali podsjeća me ovaj transfer dosta na onaj Soudanijev iz 2018. Obojica koji mjesec iza 30-og rođendana, jako puno (pogotovu Orša) dali klubu, dosta velik ugovor koji čini mi se da baš ne želimo plaćat od oko 100 tisuća eura mjesečno, slijedom toga i transfer u Englesku.

    Bit će zeznuto naći zamjenu. Ipak, nema izgovora nakon što sjedne lova od Gvardiola, Šutala, pa i Olma, Majera, ako je vjerovati novinama...
  • Captain America
    14.1k
    - Uvijek je lijepo kad se uz ime bilo kojeg našeg igrača pojavi ime kluba kao što je Dinamo. Međutim, u ovom trenutku nije realan njegov povratak u Dinamo kraj svih ovih ponuda koje ima moj klijent Josip. Ali naravno, znate i sami kako je to u ovom poslu, nikad se ne zna što se može dogoditi - kazao nam je Barra

    Već spominju Sportske Peru ko zamjenu :monkey:
  • Zagabria
    206
    Sad kako nam treba krilo išao sam pogledat nesuđenog Parrisa ima 824 minute i jedan gol. Tako da bi reko da smo dobro prošli.
  • Carrasco
    4.1k
    Trenutno ne postoji logičnija stvar na svijetu od toga da Rukavina postane prvi izbor za lijevo krilo.
  • Sunja86
    1k
    Špikić logičniji izbor i Rukavina treba postepeno dobivati prilike ako već neće dovoditi zamjenu za Oršu
  • Sunja86
    1k
    Nepopularno mišljenje ja bih radije tražio desno krilo za pojačati se a Špikića stavio lijevo imam neki osjećaj da će na lijevom krilu on pokazati svoj puni potencijal
  • Captain America
    14.1k
    Očekivat od dijeteta da zamijeni Oršu? Jel se trebamo vratit opet na rezultate u LP iz 2012, 13? Baturina je s prvom momčadi godinu dana već pa je s Milanom i Chelseajem izgledo najblaže rečeno komično. Gvardiol je jedan pa da je s 18 fizički na razini ko da mu je 25.
  • Neki tip
    19.4k
    Ma Rukavina lijevo krilo, Fran Topić desno i imamo novu osovinu Ribery - Robben
  • Captain America
    14.1k
    I u sredini Šaranić. Joga bonito po purgerski.
  • Neki tip
    19.4k
    Krdžalić može za početak odmarat kapetana, do ljeta je spreman za LP.
  • Orc123
    5.2k
    Za Brekala sam rekao da nista od toga....a i bolje...nije privrzen klubu...e ako sad ne dovesu nikoga nek se ostave kluba i nek se steraju u 3 lepe....
  • Carrasco
    4.1k
    očekivat od ove uprave da nađe zamjenu za Oršića? Ono što je Oršić napravio neće više nitko nikad tako da je Rukavina jedini logičan izbor.
  • dinamo vitez
    214
    Moramo dovesti bar jedno krilo, ako ne i dva ofenzivca.. s obzirom na njihovu sposobnost da nađu igrača, nisam optimist. Od zadnjih 10 krila koje smo doveli jedino je Oršić bio klasa, ovo ostalo teška depresija.. Wilson, Guilherme, Hajrović, Kadzior, Menalo, Atiemwen, Kastrati, Emreli, Špikić, sve ili teški flopovi ili u najboljem redu prosječni rotacijski igrači..

    Ovo za Brekala je vjerujem patka jer mi nemamo običaj plaćati igrače više od milijun godišnje, a prema Talijanima Monza mu nudi preko dva... možda bi za milijun i 400-500 tisuća i došao igrati ali toliko ovdje neće dobiti jer su svima ostalima plaće do max 800 tisuća godišnje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.