• Kwedi
    3.8k
    Tovari su imali H+,
    Lege su isto imali Tribina Istok
  • Hipo
    406
    Sta ce sad s proizvodima s 2 zvjezdice?
    Popust 70% da netko to kupi i nosi...

    Bas moraju imat te zvjezdice na svim adidas proizvodima :roll: katastrofa.
    Ajde još na dresovima, ako vec moraju...

    Nijedan klub u adidasu nema na dresovima ni proizvodima vanjsku etiketu "ofišl prodakt", a gnk se tom ružnom sramotom još i hvali.
    Usrali i dresove i majice i trenirke i s time.
  • Infinity
    15.2k
    Ne vidim nista lose u tome da na dresu ima etiketa da je oficijalni proizvod, pogotovo jer nije nesto upadljiva. Klub na taj nacin stiti svoje interese. Ne kontam sta je u tome sramotno, meni je to pozitivno.
  • Hipo
    406
    Pokusaj naci jos neki klub u adidasu da to ima.
    Neces nac poprilicno sam uvjeren.
    Toliko se hvale tom ružnom etiketom da su ju i na skicu dresa na web meniju stavili... :roll:
    m7yg89jxmq40edg2.jpg
  • Infinity
    15.2k
    Zar je problem sto ju nitko drugi nema? Smeta zato jer ju nitko nema i zato je ruzna. Jednobojni grb smeta i ruzan je, a svi ga imaju. Malo previse preseravanja, pogotovo jer je lijepo uklopljeno, ne bode oci kao npr. kod Chelsea. Jest Nike, nije Adidas kao sto zelis da nadjem, ali mi se uopce takvo sto ne trazi, a Chelsea sam vidio maloprije i na bijelom dresu imaju crnu etiketu. I ne vjerujem da ce im to nesto smetati. Kamo srece da nam je najveci problem neka etiketa. I jos uvijek mi nejasno kako to navijacu Dinama moze smetati nesto Dinamovo, neki Dinamov oficijalni proizvod. Ako ti je muka od Dinama onda se okreni nekom drugom klubu koji nije Dinamo, kod njih sigurno nema Dinamovih proizvoda. Meni je drago da imam rekvizite na kojima pise da su to Dinamovi oficijalni proizvodi, a ne pijaca.
  • Draž
    1.1k
    I outline grba je u zadnje vrijeme moderan po Europi i meni je drago da slijedimo trendove.
  • Hipo
    406
    Zar je problem sto ju nitko drugi nema? Smeta zato jer ju nitko nema i zato je ruzna. Jednobojni grb smeta i ruzan je, a svi ga imaju. Malo previse preseravanja, pogotovo jer je lijepo uklopljeno, ne bode oci kao npr. kod Chelsea. Jest Nike, nije Adidas kao sto zelis da nadjem, ali mi se uopce takvo sto ne trazi, a Chelsea sam vidio maloprije i na bijelom dresu imaju crnu etiketu. I ne vjerujem da ce im to nesto smetati. Kamo srece da nam je najveci problem neka etiketa. I jos uvijek mi nejasno kako to navijacu Dinama moze smetati nesto Dinamovo, neki Dinamov oficijalni proizvod. Ako ti je muka od Dinama onda se okreni nekom drugom klubu koji nije Dinamo, kod njih sigurno nema Dinamovih proizvoda. Meni je drago da imam rekvizite na kojima pise da su to Dinamovi oficijalni proizvodi, a ne pijaca.Infinity

    Koliko gluposti...
    Sad sam dobio svoje.
    Over & out s moje strane što se tiče ove tematike.
  • ZGV
    3.1k
    Jučer sam bio u jebenom Splitu.
    Moram teške duše priznati da im je klupski marketing puno puno jači nego ovim kretenima iz gnk.
    Imaju nekoliko fan shopova po gradu i u city centru, plus štandovi na placu gdje se prodaju official klupske stvari.
    Imaju sve od majica za bebe, djecu, žene, odrasle ljude do ultra navijača...zastave, šalove, kape itd...
    Grad prepun turista, dnevno zarade gro love samo na robi po dućanima.
    Rado bi upoznao pametnjakoviće iz gnk marketinga da im pokažem kako se to radi, no ova svojta je očito preglupa za te stvari.
  • Infinity
    15.2k
    Dinamov marketing je uzasan u doba kad nije potrebno nista novo izmisliti, nego samo prepisati ili da kazem precrtati. Prema tome to daje jos vecu dimenziju uzasa.

    Treba posjetiti par gradova i vidjeti kako im to funkcionira po gradu. Treba otvoriti desetak web shopova drugih klubova i vidjeti na sta to lici i napraviti iste artikle s logom Dinama. Nemoguce je danas izmisliti nesto novo za artikal u fan shopu, al oni kao da se trude da im to samo dodje umjesto da se angaziraju par dana i odrade to da covjek kaze svaka cast. Kako su one kugle za Bozic bila pogodak, pa njih su objavljivali kao da su Ronalda doveli, a realno imaju kapaciteta za napraviti jednogodisnju kampanju 'jedan dan - jedan artikal' i svaki dan u toku 365 dana predstaviti po jedan novi artikal koji ce biti na policama, ali i na web shopu. Podcjenjuju moc internet prodaje da je za popizdit, u web shopu nema nista.
  • deda
    27.7k
    Ne vjerujem da se na placu prodaju official produkti
  • Kwedi
    3.8k
    Kraj Marmontove i kraj HNK imaju službene shopove. Bio je i u trajektnoj, al zatvorilo.

    Na pazaru, ima jedan s milion drangulija, šalova, majici - al taj je na divlje, nije official
  • davidinamo
    342
    Ima i dinamo shop kraj katedrale Crosportvez, super suveniri i odjeća :ok: nije official
  • Kwedi
    3.8k
    Makar u shopu nije sad ponuda ne znam koliko šira i bolja u odnosu na Dinamo danas.

    Čak me čudi lokacija shopova, nisu na najfrekventnijim mjestima; Dinamo i Jurišićeva su tu na savršenom mjestu. I Rijekin fan shop je na dobroj poziciji u centru.
  • Kwedi
    3.8k
    Ima i dinamo shop kraj katedrale Crosportvez, super suveniri i odjećadavidinamo

    Nema Dinamo. Oni prodaju milion drugih stvari, plus Dinamove artikle
  • davidinamo
    342

    Da to sam i mislio, većinom Dinamovi i Hrvatski suveniri.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.