• Efes Pilsen
    7.2k
    Kule je mlada, jeftinija verzija Bubimira. Nigdje veze..
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Ma kakav Budimir, šta će nam igrač od 31g na leđima sa povećim ugovorom koji neće napravit razliku od postojećih igrača. Dobro kaže @Efes Pilsen rade uložimo u mlađeg igrača, od kojeg nešto možemo dobit u budućnosti.
  • xyz
    840
    Imamo mi dovoljno napadača. Neka se dovedu pojačanja na deficitarne pozicije koje smo detektirali od početka sezone.
  • BBBaranja
    2.1k
    Ukoliko Livi ode,volio bi vidjeti Ivušića u našim redovima.
    Nevista mi ne ulijeva neko veliko povjerenje..
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Tesko da ce ici po novog golmana bez davanja prilike Nevisticu. Ne znam sta bi uopce mislio o njemu, cini mi se dosta slican stil Livakovicu, a ne sjecam se njegove igre nogom.
  • Nolifer
    7k
    Prije nam treba desno krilo, nego nešto u špici. Nemre sve Oršić sam na lijevoj ili neka komba sa Bočkajem na desnom krilu
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Ja bi desno isforsirao Spikica, 6 mjeseci da digne fizicku spremu bi trebalo biti dosta. Menalo kao zamjena je ok. Jedino ako na radaru nije bas pravo pojacanje za tu poziciju onda se Spikic moze rotirat i s njim i s Orsicem.
  • Fanboy
    2.3k
    Očekivati da će netko zamijeniti Livakovića bez poteškoća su nerealne, tko god dođe iza Livija biti će koplje do dva ispod njega. To je činjenica, isto kao što je Livi bio najbolji golman na SP-u ako gledamo realno bez odluke korumpirane FIFE.
    Mnogi nisu bili ni svjesni što smo imali na svojim vratima, kad se samo sjetim koliko nas je puta spasio.

    Inače vidim da je Kotarski jako dobar u Grčkoj, čak mi je logika bila da ide treći golman koji brani, a ne Grbić na SP. No, očigledno nije bio u užem krugu "isprobanih".
    Čavlina je Loksi, Zadro u Rijeci...Postali smo rasadnik dobrih čuvara mreže.
  • Captain America
    14.8k
    Dok je ovakva situacija u klubu, ne očekujem ikakve ulazne transfere. Isto ne vjerujem da će neko iskrcat za Livija 15 u zimskom roku kad se u to vrijeme ne rade veliki transferi. Bayernu je puno, kako očekivat od nekog manjeg kluba da to iskrca, a teškaši su pokriveni na golmanskoj poziciji (United još ne treba tražit zamjenu za De Geu, Ajax je samo mlade igrače osim Blinda koji je njihov i Promesa plaćao 15 ili više).
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Odlična. Nevistić je odličan u igri nogom i u izlascima s crte
    Edit:evo jedna analiza sto je radio bw.tactics

    https://www.instagram.com/tv/CViLlpsgmio/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
  • kinfa95
    489
    Nevistić je top golman. Svakog golmana treba malo istrpit. A i ne trebamo zaboravit Zagorca koji je najbolji drugi golman lige
  • Efes Pilsen
    7.2k
    nemam instagram pa me baca van, jel mozes bacit screen?
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Skinut cu sad video pa posaljem :up:
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Evo tu u prilogu, nemogu drukcije
    Attachment
    10000000_413394817105763_6937084724755686427_n (21M)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions