• xavier
    11.1k
    I onda kažu da cijene dolaskom eura neće gore :cool:
  • masacusec
    3k
    Jel li to službeno potvrđena informacija ili tak pričaju babe po dolcu?
  • Ludovic IX
    5.2k
    Jel nije za inozemne uvijek bilo skuplje
  • Mrvica
    3.2k
    I ja sam dobio inf. da od 2023. godišnja ide na 20€ sad koliko je to istinito stvarno nemam pojma
  • Ludovic IX
    5.2k
    iskreno, meni 20€ nije previše..

    kad bi bilo nekih 20k članova, a budućnosti i 50k ako se smijemo nadati, to je sasvim lijepa lova za klub koji onda klub može uložiti natrag u odnose sa navijačima i članovima.
  • Mrvica
    3.2k
    A uvijek će biti prigovaranja zbog tih 20€, neću prigovarat jer znam da ću produžit članstvo tako da mi se ne isplati trošit riječi. Gledam to na način da ću pomoć klubu na bilo koji način.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Sličan “problem” je i s godišnjim ulaznicama. Nisu one sad skupe nego su do sad bile pretjerano jeftine. 20€ za članarinu je sasvim oke.
  • Draž
    1.1k
    Istina je. 20€ za punoljetne, a 10e za mlađe od 18 i starije od 65 godina.
    Je malo puno pogotovo sad kad nas "udari" euro iza Nove godine, ali iskreno 60kn je ponižavajuće na onoj razini ulaznica za kunu. Podcijenjujemo i obezvrijeđujemo sami sebe.
  • NORTE
    9k
    Članarina u dinamu se diže sa 60 kn na 135 kn (18 €) i mediji o tome ni riječi.

    No zato se isti mediji bave porastom članarine NH za 50%, uvođenjem eura sa 100 kn ide na 150 kn (20€).

    Kod nas članovi kluba nemaju skoro nikakva prava iako smo udruga građana.
    Koja je to ironija...
  • Neki tip
    19k
    Članarina u dinamu se diže sa 60 kn na 135 kn (18 €) i mediji o tome ni riječi.

    No zato se isti mediji bave porastom članarine NH za 50%, uvođenjem eura 100 kn ide na 150 kn (20€).
    NORTE

    Nisam shvatio ovu medijsku urotu.

    Mediji namjerno prikrivaju činjenicu da smo bolji jer nam je članarina više porasla?

    Mislim, ne znam ni zašto je podizanje nh članarine vijest (negdje je ovlaš primijetih, nije baš da smo bombardirani i ne možemo spavati od te "vijesti", a svakako se i glupljih nagledasmo), pa da bismo trebali žaliti što mediji, eto, bezočno šute da je članarina u Dinamu povišena za više od duplo!

    Mislim, ne zajebavam, fakat mi nije jasno kaj te tu uznemirilo.. :yikes:
  • Nino Bule
    11.3k
    Ne kuzim zasto bi u medijima prenosili koliko kosta gdje clanrina, ajde da je 100 eura pa je to vijest, a ovo da je sa suludo niskih 60 kuna otisla na 18 eura je sasvim normalno i ocekivano
  • Neki tip
    19k
    pa valjda zato kaj su o Hajduku to prenijeli, nemam pojma, pa se očekuje tretman ko u predizbornoj kampanji, svakom po kartica teksta o poskupljenju članarina, uz pravedan naglasak da je nama poskupila više.
  • NORTE
    9k
    Ma mislim na medijski tretman, nekoj udruzi poraste članarina za 50 kn i rade se ankete o tome, a kad najvećem sportskom klubu u državi poraste članarina za 75 kn onda ni slova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.