• Ali
    1.9k
    Tko sve barata statistikama zna li koliko koji klub ima predstavnika u zadnjih 8 na prvenstvu ? Mislim da smo pri vrhu klubova, prvi trenutno vjerovatno psg...
  • Mlađi referent
    10.2k


    Manchester City ima 11 i to je najviše

    Manchester United ima 10 + 1 na posudbi,
    PSG ima 7 i ozljedjenog Nunu Mendesa koji je zaigrao.
    Ajax ima 7
    Bayern ima 7
    Barça ima 6
    Real ima 6
    Chelsea ima 6 ako računaš Sterlinga jer nez kaj je s njim sad
    Juve ima 6
    Tottenham ima 5

    Ugl, nismo u vrhu
  • blackbully
    4.3k
    Livi majstore :strong:
    ahwb77fsfyjnarf7.jpg
  • deda
    27.4k
    Luis Enrique je pao, očekivano.
  • Krizy
    35k
    "Italija je zadnju utakmicu na ispadanje na SP-u igrala u finalu 2006. godine

    Španjolska je zadnju utakmicu na ispadanje na SP-u pobijedila u finalu 2010. godine

    Njemačka je zadnju utakmicu na ispadanje na SP-u igrala u finalu 2014. godine"
  • Mlađi referent
    10.2k
    33xa0epx25qpwqz1.jpeg

    Iako mi ove brojke se malo ne uklapaju.

    Npr. Bayern : Upamecano, Coman, Pavard, De Ligt, Stanišić, Mazraoui i ozljeđeni Hernandez koji više nije tu. Ne znam odakle su još izvukli

    Zapravo ne paše dosta toga, kao ni na mojoj listi gore, Unitedu sam izbrojao 12 sad, Benfica ima 5. Ova slika je glupost
  • Oluja
    3.6k
    Bravo nizozemska, nek se iscrpljuju kroz produzetke
  • Sunja86
    977
    Potez turnira ova asistencija za 2 2
  • Majki2111
    2.6k
    Zašto se ove kombinacije ne igraju češće meni nije jasno. Ekipe stanu u živi zid s 4-5 igrača, odma je manjak drugdje u 16 i prilika za ovako nešto.
  • seljak86
    2.3k
    Dobro veliš, dopizdilo mi je već kaj 90% slobodnih udaraca idu u živi zid.
  • Majki2111
    2.6k
    Da bar 90. Pa svi slobodnjaci se pucaju bez imalo imaginacije za ovak nešto.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ova Argentina mi se ni malo ne dopada. Mesarski nogomet, sudija maximalno tolerira, Nizozemci svaki put kad su probali vratit ide faul i nerijetko žuti. Paredes i Otamendi drvosječe su trebli brat bratu svaki po 3 crvena dobit.

    Na papiru imaju top3 ekipa na turniru, možda i najmoćnija Argentina po imenima u zadnjih 15-ak ako ne i više godina, al igra teški krš, dodaj Messiu i ako on napravi išta napravili su, da nemaju njega, igrom i rezultatima bi bili rang Tunisa nekakvog.

    Da su klub bili bi Atletico Madrid od prije par godina

    Vezano za onu raspravu na drugoj temi o GOAT-u, Messi je to sigurno. Dominirao je toliko godina u Barceloni, igra jeben nogomet u Parisu. Ima 35 godina, i dalje je teška klasa, svi znaju što će napravit i svejedno nitko mu ne može ništa jer namete 5-6 igrača ko od šale i postigne gol ili asistira. U usporedbi sa Ronaldom, imaju u repki isti broj trofeja, ali za tu Copa Americu je Messi ako se ne varam u svakom golu na cijelom turniru učestvovao, Ronaldo nakon grupne faze na Euru nije postojao ostatak turnira. Ima 6 zlatni lopti i brdo trofeja, te rekord onaj mislim iz 2012 ako se ne varam gdje je u kalendarskoj godini zabio 92 gola.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.