• Majki2111
    2.6k
    Fjkc-CY5-WQAYPI7-V.jpg
    Fjkc-CY8-Xo-AERYde.jpg
    Fjk-YKv-NXk-AAwps-L.png

    HAHAHAHA genijalno. :starstruck:
  • Infinity
    15.2k
    Dobra je Argentina, ali su pokazali da su itekako ranjivi. Poraz od Arabije, dozvolili su si napetu zavrsnicu s Australijom, a onda im Nizozemska nadoknadi 2-0. Nisu ni blizu razini koja se od njih ocekivala prije turnira.

    Nije sad da Hrvatska melje, ali zelim reci da se protiv Argentine itekako moze igrati nogomet.

    Drago mi je da su igrali produzetke, da su se potrosili fizicki, ali sasvim sigurno i psihicki. S 2-0 otici do penala ostavlja trag.

    I jedan dodatni motiv. Izbaciti Brazil i Argentinu na istom natjecanju bi bilo ravno cudu. Kad samo pomislis na to, tko ne dobije barem mali poriv nije nikakav sportas.

    Brazil i Argentinu je u knockout fazi SP uspjela izbaciti samo Njemacka 2014. Svabe su ih tad rijesili u polufinalu i finalu.

    1982. smo imali sistem gdje od 24 ekipe dalje ide 12 iz 6 grupa. U drugom kolu su se opet igrale grupe, cetiri po tri ekipe. Italija je bila u grupi s Brazilom i Argentinom. Dobili su i jedne i druge, te se plasirali u polufinale. Poput Njemacke 2014., digli su trofej svjetskog prvaka.

    Moze li Hrvatska biti treca reprezentacija koja ce na SP izbaciti Brazil i Argentinu? Italija i Njemacka su bili prvaci svijeta nakon tih poduhvata, mogla bi i Hrvatska da nastavi tradiciju.

    Eto sta ti je nogomet, u jedan ujutro listam Wikipediju i izvlacim statistike :lol:
  • Krizy
    35.5k
    Šta je genijalno, jedna od najprgavijih reprezentacija. Cijelu utakmicu seru, baš odvratni.
    Ovako to izgleda kada gledaš sebe, pravi osjećaj sreće a ne podrugivanje:
    z5xq7e2k5gykyxcz.jpg

    E ovo je genijalno. Uz ovu koja mi je na profilnoj, dvije najdraže nogometne slike u 2022.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Igra argentine i ponašanje( mentalitet ciganski) je sve samo ne genijalno. Mi smo imali minuta na dojam koja ne valja oku, ali ova Argentina cijelo prvenstvo igra teški i ruzni drek i antinogmet, a o navlačenju sudaca kroz cijelo prvenstvo da ne pričamo. Otamendi je uvreda za nogomet što se našao u polufinalu.
  • seljak86
    2.3k
    tebi je ovo okej?
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Meni je ovo bas ogavno, dao Bog da ih bas na penale prosli (koliko god zivaca da nas to kostalo)
  • Krizy
    35.5k
    Učinak na zadnja 2 SP-a, uz prolazak na produžetke ili penale:

    Hrvatska - 9-2-1

    Francuska - 9-1-1

    Engleska - 7-1-3

    Belgija - 7-1-2

    Brazil - 6-1-3

    Argentina - 5-1-3

    Portugal - 4-2-2

    Nizozemska - 3-1-1

    Španjolska - 2-3-3

    Njemačka - 2-1-3

    Italy - 0-0-0
  • og1986
    2.9k
    Rekao sam da se majki treba prijaviti u ustanovu na promatranje.

    Argentinci su tako ogavan narod, fuj... Provokacije umišljenost, uvijek neki k prigovaraju i trzavice stvaraju.
    Danas sam navijao da van dijk slomi nekolicini njima noge, pa nek iz bolnice glume retarde.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Jel se nisu brisali kartoni? Čitam kako dva gaucha neće igrati zbog kartona pa neznam tko je lud
  • Blaz
    350
    Brisu se samo prije polufinala
  • Olmic
    2.7k
    Iskreno mislim da Argentina nema sanse. Individualno slabiji od Brazila, a mi momcadski jaci. Ponovit ce istih prvih 11 kao protiv Brazila
  • Majki2111
    2.6k
    Moram priznat da niti u jednom trenutku nisam vjerovao u prolaz. Osim možda u prvom poluvremenu kad se dobro igralo. Mislio sam da gubimo na penale a pogotovo nakon 0-1. Svaka čast svima. :clap:

    Ali isto tako ne vjerujem u prolaz dalje protiv Argentinaca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.