• Nino Bule
    11.3k
    Dosad sva 3 cetvrt finala napeta, nadam se da ce i fra eng bit napeta da se izmore
  • Eduardo
    17.3k
    U zadnjih 9 utakmica Maroko ima gol razliku 13:1! Samo im je Kanada zabila.
  • seljak86
    2.3k
    najgore su mi one fb stranice kaj su nonstop stavljale objave tipa: "what every football fan wants" i onda kao Argentina-Portugal. Ko da svi koji gledamo nogomet živimo za Messija i Ronalda jebenog
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Nije im cak ni Kanada zabila, nego su sami sebi

    Svaka im cast za ovo
  • Captain America
    13.4k
    Samo im je Kanada zabila.Eduardo

    TBT zabili su sami sebi :rofl: Španjolci ni penal nisu.
  • immerwieder
    1.2k
    koji peh belgijaca, imali u grupi dva polufinalista
  • Nino Bule
    11.3k
    Maroko ovo malo sto sam gledao imao bolje sanse, sjebali dvije vrhunske kontre koje su bile 100% sanse, ovaj amrabat cudo od igraca, prvi koji ce se prodat u neki mega klub poslje svjetskog
  • Oluja
    3.6k
    Svaka cast Maroku na svemu pokazanom na ovom prvenstvu
  • Infinity
    15.2k
    Ovo je jako lose za Hrvatsku. Mislim da glavonjama nije u interesu da Hrvatska i Maroko igraju finale. Moglo bi u utorak biti teskog navlacenja za Argentinu od strane sudaca. Argentina ili Francuska/Engleska moraju u finale.

    Bojim se i arapskih interesa. Oni sigurno zele Maroko u finalu. Susret Argentine i Maroka bi privukao jako puno gledatelja. Mnogi bi zeljeli vidjeti da jedan autsajder uzme titulu, ali bi isto tako mnogi voljeli vidjeti Messija na tronu.

    Znam da zvucim kao teoreticar zavjera, ali...

    Ja bi u svakom slucaju volio finale Hrvatska - Maroko. Prvo sto bi to vjerojatno bilo lakse finale nego s Engleskog ili Francuskom, a onda sto bi to bilo pisanje po ovima sto zele gledati zvijezde u finalu. Finale koje bi zanimalo Hrvate, Marokance i jos par ljudi.
  • Krizy
    35.5k
    Svi koji su kalkulirali idu kući.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Znam da zvucim kao teoreticar zavjera, ali...Infinity

    Ne zvučiš. Ja od prije pocetka prvenstva govorim da se pravi agenda da ce i sudci uradit sve u svojoj moći da mali parcov istetovirani osvoji SP da eto bude "kompletni GOAT".

    Ovi muslimani i azilanti sa ovom svojom Mourinho igrom i mesarenjem ko i mrtva Argnetina, uvreda za nogomet sto su se našli u polufinalu, mesari, drvosječe i antinogomet.
  • Nino Bule
    11.3k

    Ne kuzim kakve su te antinogomet fore, pa nasa utakmica protiv chelsija koju smo svi ovdje slavili je 10 puta veci antinogomet nego ovo, vise izglednih sansi je imao maroko, nisu oni krivi sto su portugal i spanjolska bezidejni na postavljenu obranu s puno posjeda. Imaju 75% posjeda i identican broj udaraca ko maroko sa 25%, i manje izglednih prilika, to je meni puno veca sramota i antinogomet nego ovo sto igra maroko
  • Krizy
    35.5k
    Niti jedna od te dvije utakmice nisu sramote, veće ili manje, za momčadi koje su dobile. Chelsea i Portugal su bili favoriti, zašto nisu iskoristili napadački arsenal i zabili par golova..
  • Mlađi referent
    10.4k
    Trebali smo Marokanci danas i mi jučer krenut jurišat napadački i reć’ jebite nas u dupe da ne bi antinogometne nacije koji imaju duplo manje resurse slučajno izbacile ove kaj igraju ljepotu od nogometa
  • Captain America
    13.4k
    mali parcov istetovirani osvoji SP da eto bude "kompletni GOAT"Navijač Dinama

    2014. su pukli pod pritiskom. CONMEBOL je napravio nakaradu od Cope pa su igrali 3 godine za redom i uspilo je Argentini iz zadnjeg pokušaja nekako dočepat se naslova.

    Od ove 3 ekipe+Francuzi/Englezi mislim da imaju najmanje šanse za zlato. Ta ekipa bi bez Messija letila van još u grupi, a dobili su jednu od lakših grupa. Visili su i s Australijom, Nizozemskom koja je odigrala stvarno lošu utakmicu, izgubili su i od Saudijaca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.