• Nino Bule
    11.3k
    Stjelja mi je ok, moze bit voditelj, brkic je teski promasaj, trebali su probat sa vladom bobanom on mi je jedini od sportskih novinara dovoljno opusten za ovakvu ulogu
  • doubletrouble
    922
    dok god si na plaći kluba i prepusti mjesto nekome tko se ne boji izreći svoje mišljenje, kakvo god ono bilopencilneck

    rado bih ga zamijenio za Vladu Bobana, Ćurković je bas poceo gusiti podcast...
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Uuu Kec.. Nisam imao plan gledat, ali sad cu pogledat :grin:
  • Crusades1986
    9.5k


    Nije striktno nogometni podcast, ali oba aktera su veliki Dinamovci.
  • SAS1987
    13.2k
    Saša Pavličić mi je sada uvjek ispao inteligentan i kompetentan te bi ga volio jedan dan vidjeti u upravi Dinama.

    Zanimljiv podcast a u kontekstu budučnosti dinama / hr nogometa je najvažnije što je kazao sledjeće:
    - Zagovara stadion od cca 40 000. Vjeruje da bi veći stadion na neki naćin prisilio klub da se ga više trude napuniti. Ja se ne slažem al ok.
    - Radio sa vladom na novom zakono o sportu (nije dao nikakvu konkretno info kako bi zakon trebao izgledati)

    Mjesto u upravi mu je bilo nuđeno prije par godina ali nije prihtvatio ak sam dobro skužio. Ta rasprava je na 24:10 - 25:30 gdje je jako kvalitetno spustio pandura :rofl:
  • Krizy
    35.1k
    https://files.fm/f/ng8hghc3c
    Evo video smeća od izjave o Livakoviću, čisto tko nije vidio..
  • Jaro
    5.3k
    https://files.fm/f/ng8hghc3c
    Evo video smeća od izjave o Livakoviću, čisto tko nije vidio..
    Krizy



    genetski otpad ovako o covjeku koji je izabran za najboljeg golmana sezone EL.
    Moze on imat znanja (teoretskog) o nogometu ali tip je neslusljiv, negledljiv, a u isto vrijeme pun sebe...
    smece
  • deda
    27.4k
    S obzirom da je deda neupućen. Tko je uopće taj lik, šta je on napravio u životu? Na takve ne bi bicikl naslonio da mi ga pričuvaju, a vidim utvara si davati neke komentare o stvarima kojima evidentno nema pojma. A vjerujem da o malo čemu u životu ima pojma osim laprdanju i filozofiranju. Takvih mi je pun kufer cijeli život i ima ih na tone, molim Boga da opet otvorimo radne logore i takvima damo smisao života.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Tribina je njegov projekt ako se ne varam, jos ona stara gdje su se analize pisale. Evolucijom i povlacenjem T-coma iz projekta zapoceli su s podcastima, on se povukao iz toga i otisao na SK, A1 podcast. Nogometni teoreticar koji voli urbane nogometne trendove, golman koji dribla je danas in vise nego ikad. Cesto pretjeruje, broj podcasta na kojima imas dojam da je goste doveo samo da ga slusaju i kimaju glavom je poprilican. Ono, jak ego u teoriji..
  • deda
    27.4k
    Malo mi je žao vas mlađih generacija. Robovi ste novih tehnologija i trendova. Ja u životu nisam pogledao niti jedan podcast jer sam uočio u susretu s njima da ih vode nadobudni, needucirani ljudi koji su samo nogometni zaljubljenici, a uglavnom neznalice. Čast iznimkama. I dan danas postoje puno ozbiljniji načini informiranja i učenja stvari u životu. I prije youtubea, facebooka i twittera, pa i ovog foruma je postojao život na Zemlji.
  • Eduardo
    17.2k
    Ovo je SRAMOTNA izjava, ali baš SRAMOTNA. Nemam riječi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.