• Jaro
    5.7k
    Danas svaka cast... Ono povlacenje i panika nakon 1-0 neshvatljivo, opet vezane individualne greske u tim trenucima presudile. Ljubo MORA igrati u vezi s ovakvim plucima... Misic doktor... Livi sve kak treba, ostalo OK...
  • bbb medimurje
    2.9k
    Svasta,kolko kritika
    Svaka cast igracima i navijacima
    Sramite se svi koji kritizirate i pljujete! Kaj ste mislil da budemo mi usred londona drzali chelsea u 16m? Svasta.
  • striko
    1.2k
    Mislim da ni Emreliju nije jasno zašto ga je uveo
  • BlueDog
    1
    Po kojem parametru Ivanušec loš danas? Po meni naš najbolji vezni danas
  • maksimirski istok
    183
    Svaka čast igračima i navijačima,Ivanušec bez obzira na trenutnu formu danas jedan od najboljih.
  • Sljeme
    1.8k
    Svaka čast dečkima na borbi. Nismo se osramotili to je najbitnije. Svi na Šibenik u nedjelju!
  • striko
    1.2k

    Nema Gojaka pa mora netko bit dežurni krivac
  • Markelo
    2.5k
    Ako nam je uspjeh ne osramotit se, onda se nismo makli dalje od vremena kad je na klupi sjedio bratko Petev
  • Antonio Zg
    8
    S one 2 tekme protiv Salzburga smo sami sebe izbacili. Dobili smo Chelsea i onda odmah imali velika ocekivanja (ja sam iskreno mislio da cemo bit barem treci), ali eto... Igraci odlaze, uprave prolaze, ostajemo samo Dinamo i mi!
  • Praskaton
    1.8k
    Svaka cast momcima na pristupu nema im se sta zamjerit,jbg greske se dogadaju,realno potroseni smo nema se snage za nesto vise nego ovakav častan pad.
    Ne ide mi u glavu ovi koji udu s klupe ne urade jedan jedini povratni trk nego sve lagano a misic i ljubicic love igraca na centru u 88min..
    Čačke bilo bi vrijeme za penziju,pusti nekom mlađem i ko se nece zadovoljit samo s nastupom u lp
  • Nino Bule
    11.6k

    Ako je neuspjeh sve osim pobjedit prvu postavu chelsija na stamford bridgu, onda promjeni klub. Predlazem ti man city ili real madrid
  • pencilneck
    652
    Čačiću, odgodi taj Kup kod uvijek neugodnog četvrtoligaša da ti se ne dogodi slučajno poraz na Rujevici 4 dana poslije koji bi te mogao koštati glave.
  • Carrasco
    4.1k
    Mi smo šansu propustili protiv Salzburga, da smo uzeli samo bod tamo sad bi bili u Europskoj ligi. Ne možeš se vaditi protiv Chelseaja i to u gostima. Ovo danas nije bilo loše.
  • Captain America
    14k
    Šteta. Malo nedostatka sreće (Perina prečka i Boškova ozljeda), malo sudačke pljačke (Petkov gol RBSu), malo bezmudosti Ante i kašnjenja s izmjenama i imamo ovo što imamo. Čač je danas trebao ići all in kad je Potter krenuo sa zamjenama, a uvede 10 minuta nakon najgoru opciju. Zanima me što mu se vrtilo u glavi zadnjih pola sata da nije ništa pokušavao.

    Ako se ne misli platit ozbiljnog stranog trenera (domaći koji bi nas mogli odvest na razinu više su nažalost cjenovno nedostupni) kojem će se dovest pojačanja umjesto cjenkanja sa svima ko da smo zadnja sirotinja, nek ostave Čačića. HNL je neosporan. Ova momčad je i sa solidnim trenerom poput Ante sposobna uzet 4, 5 bodova u Ligi prvaka ili prezimit u Europskoj ligi.

    Boysima naklon do poda. Imamo jednu od najboljih grupa u Europi kad dođu pravi navijači na navijačku tribinu.
  • Markelo
    2.5k
    jbg, onda će ostat samo ovakvi kao ti koji otvaraju šamapnjac kad god primimo manje od 3 gola. Jel gori sve u kući?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.