• miro
    3.3k
    Ne kužim ljudi, pa ne kažemo mi da smo očekivali da zgazimo Chelsea, nemojte se sad pravit grbavi, mi govorimo o totalno krivo vođenoj utakmici. Čovjek nije mijenjao do '82 minute, hej! Mi gubimo, svi dišu na škrge i on uvede rekonvalescenta i Azera koje nemre na Kutiji igrat. O tome mi pričamo
  • Nino Bule
    11.7k

    ako nisam glup i mislim da nije neuspjeh izgubit od chelsija znaci da slavim izgubljene utakmice, ocekivan komentar od nekog tko pise takve gluposti
  • Nino Bule
    11.7k
    Ne kužim ljudi, pa ne kažemo mi da smo očekivali da zgazimo Chelsea, nemojte se sad pravit grbavi, mi govorimo o totalno krivo vođenoj utakmici. Čovjek nije mijenjao do '82 minute, hej! Mi gubimo, svi dišu na škrge i on uvede rekonvalescenta i Azera koje nemre na Kutiji igrat. O tome mi pričamomiro

    Izmjene i vođenje utakmice cacica je kriminalno, ali igraci su iznjeli utakmicu vrlo dobro i bili u igri citavu utakmicu, da je napravio 4 zamjene u 60toj mozda bi i prosli, ali to ne znaci da je ovo sramota ili neuspjeh
  • Infinity
    15.3k
    S obzirom na protivnika mislim da smo jos i dobro odigrali. Nije valjda netko ocekivao da cemo Chelsea natjerati da igraju bunker protiv nas.

    Imali smo loptu, prilike, vodili, ali je na suprotnoj strani stajala ekipa u koju se vise ulozilo ovo ljeto nego u Dinamo u povijesti. To puno govori.

    Navijanje je bilo vrhunsko. Samo se nadam da nece biti onih kojima je to jedino bitno. Moramo pobjedjivati, mada s nogometom dolaze i porazi.
  • Mrvica
    3.4k
    Osjeti se taj veliki broj utakmica u nogama u ovako kratkom vremenu, kao što je rečeno 27 utakmica a Chelsea 17 i to nije mala razlika. Dečki su se borili i ne mogu im reći ništa, šteta zbog golova ali eto šta je tu je. Zamjene stvarno nemam snage komentirat... Uglavnom ne možemo reći da smo bili kanta za napucavanje u LP, jbg prokockali smo šanse protiv Salzburga koji je isto veliki klub samo što je neusporediv sa Milanom i Chelseaom, tako da iskreno kao i mnogi sam mislio da možemo doći do 3. mjesta preko njih. Sve u svemu stvorit europski Dinamo je dugotrajan proces i ništa nije nemoguće.

    A Boysi!?!?! Dečkima skidam kapu, izdominirali maksimalno i pokazali kako se navija. Ekipa se nije gasila, baš mogu samo reći moj veliki naklon i veliko poštovanje!
  • miro
    3.3k
    ma naravno da dečkima nemamo kaj za zamjerit. Orša nam je vjerojatno svima najdraži, a bio je igrač manje, ali ne pada mi na pamet njega krivit za ovo. Ljubo je nevjerojatan! I onda dođe Čačke i zamijeni Rileta za Emrelija, umjesto da gurne Špiku i izvadi Moharamija. Na TO sam ja ljut i lud
  • Markelo
    2.5k
    aman, sramota je ne pokušat. O tome ti govorim. Jel možeš tu informaciju provest kroz svoju tintaru? Ako ćeš držat minimalan poraz jer ako se otvoriš možeš dobit nazad porciju pa te strah sramote onda onda se vraćaš u neka druga vremena. Ja stvarno ne znam mogu li ti to jasnije protumačit. Tko govori o igračima, govorim o brki i nekima koji ne vide problem u njegovim potezima ili izostanicma istih
  • Riot
    1.8k
    Nije ovo veceras lose uopce. Pa ima mozda tek par ekipa koje bi mogle dobit Chelsea 2 puta u grupi. Stvarno su se neki momci zanijeli ovdje molim vas vratite se u realnost
  • Mlađi referent
    11.1k
    Čačić upravo izjavo da je Emrelija stavio jer do sad nije imao minutažu. Doslovno smo kao turisti išli gore malo se zajebavat

    Svima dat zaslužene minute, uvedi drugog golmana da malo osjeti teren
  • Ludovic IX
    5.8k
    Neki trebaju promijeniti sport koji prate. Ja ne volim emrelija ali ako je netko sposoban opalit sljucu uz orsu je on. Nije imao šansi ko što nije ni orsa.

    Što je trebao cacke drugačije napraviti da bi tu neki znalci bilo zadovoljni.

    Pristup je bio dobar. To što nisu mogli, to pričamo tjednima. Nema veze sa zamjenama jer na klupi nemamo Messia da okrene ovakvu utakmicu. Malog baturinu bi pojeli da je ušao.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Mene nije nitko večeras razočarao. Samo vi tu nekolicina pljuvanjem bez razloga.
  • Nino Bule
    11.7k

    lave napisao si da je nama uspjeh ne osramotit se, ne citam ja misli da ti mislis samo na brkine izmjene. Izgubit od chelsija u gostima 2 1 je sasvim realan rezultat, pogotovo jer smo stvarno bili u igri cijelo vrijeme, i to treba pohvalit jer se ovdje pisalo o masakru danas protiv ocekivane druge postave chelsija. A caciceve zamjene mozes izkritizirat tako da to direktno kazes a ne pokusavas podjebavat nas kojima je ovo bilo dobro odrađena utakmica od strane igraca.
  • miro
    3.3k
    da, ti znaš da bi malog Baturinu pojeli, kao da se mali nije hrvao več i pokazao srce i vještinu. Ne, idemo stavit Emrelija jer "ima šljucu" Mogo bi i ti počeo pratit neki drugi sport
  • Mlađi referent
    11.1k
    Što je trebao cacke drugačije napraviti da bi tu neki znalci bilo zadovoljni.Ludovic IX

    Daj hahahahahahahahhahahahahahahahahha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.