• 000
    941
    Rozic, par excellence govno
  • cron1ck
    1.5k
    taman sad mislio reci, bas se proslavio s tom izjavom
  • SAS1987
    13.2k
    Koji je ku*** novinarama da u takvom dokumentarcu daju prostor jednom liku koji je izjavio "Ovo je naš Dinamo, a navijači nek' si osnuju svoj!". I tko je taj Rožić da bi bio bilo kakav faktor u povjesti Dinama o kojoj očito priča.

    I za one koje ste pogledali dokumentarac, vrijedi ga pogledati ili je samo jeftina reklama za trenutačnu upravu?
  • BluePhone67
    3.2k
    s6qdqr2jgtao9bfi.jpg

    Deda napokon dosao na sjever :clap:

    @deda
  • 000
    941
    I za one koje ste pogledali dokumentarac, vrijedi ga pogledati ili je samo jeftina reklama za trenutačnu upravu?SAS1987

    Bio bi ok dokumentarac da se izrezu odredjeni likovi.
    Uzmi gastal i daljinac za premotavanje nekih scena ako krenes gledati.

    Deda napokon dosao na sjever :clap:BluePhone67

    Napokon su oprali sjedalice :cool:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Majer je toliko nabrijan da zamjeni Olma da isto započinje s dva žuta ko i Olmo prije dvije sezone :lol:
  • cron1ck
    1.5k

    znaci na isto to sam pomislio, u Europi protiv Odd-a ako se dobro sjecam
  • BlauDivision
    463
    Da se primjetiti kako se na facebooku i instagramu digla na višu razinu video produkcija od strane kluba.Lijep pozdrav svima, ovo mi je prvi upis.
  • BluePhone67
    3.2k
    pvqkc9b5s25bsp38.jpg
    nmfyyyrshrsh06y1.jpg
    gthjpsi1hrs8531h.jpg
    g34vtdve40pzkh4f.jpg

    Sn 14.07.2019
  • BluePhone67
    3.2k
    Da se primjetiti kako se na facebooku i instagramu digla na višu razinu video produkcija od strane kluba.Lijep pozdrav svima, ovo mi je prvi upis.BlauDivision

    Super, neka tako i dalje nastave biti jos bolji u svemu sto rade, nadodat cu jos pohvalno da se sinoc u poluvremenu pustala Azra i "Uzas je moja furka" kao i novitet isto muzika iz serije "Smogovci" i ako je dio ovog svega pozitivnog prizaslo iz citanja nasih komentara Zone foruma barem 1% mi smo zadovoljni.


    Dobrodosao na Zonu Dinamo !!
  • 000
    941
    Blažićko je u par navrata spominjao da sutra (u pon) stiže pojačanje na “deficitarnoj poziciji”. Nešto je i Ivanušeca spominjao, ali nisam polovio kontekst.
  • deda
    27.5k
    Perić me jučer impresionirao. Mislim da je odigrao bez greške, još uz to par ulazaka prema naprijed u stilu "Zeke" Zajeca :clap:
  • The Undertaker
    3.9k

    Nije baš bez greške, sjeti se loše reakcije oba stopera kod kontre na početku kad je Ademi spašavao. Inače, slažem se, s obzirom na visinu odlična tehnika i jučer solidna utakmica. Desna strana sa Leškovićem i Stojanovićem je bila najgori dio tima. Srećom da će se ta kombinacija teško ponoviti.
  • deda
    27.5k
    A velim mislim, eto ti si se sjetio jedne. Ali u odnosu na Leška barem ocjena više. Stojan u formi iz ere prije Bjelice.
  • deda
    27.5k
    On line prodaja godišnjih ulaznica ne radi od sinoć.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.