13.3k
    Ona zastava Građanskog a iza nje gori stadion :love:
  • Fićo1986
    972
    Gledam Dinamovu kronologiju golova od 92 do 02.....jasno je da se vremena mjenjaju,dojma sam da su bbb kao grupa narasli napredovali i da su moderniji u svakom smislu...al gledajuci utakmice protiv partizana, Newcastlea,Grashopera....dojma sam da se nece nikada ponoviti takva atmosfera na apsolutno svim tribinama...da li je to zbog drugacijih vremena,da li zbog uprave,da li zbog neceg stotog,eto neka netko napise misljenje pa da malo otvorimo temu prošlih vremena....gol Cvitanovića protiv Newcastlea me tjera da se ponovo rodim i da u to doma imam nekih 20tak godina i da sam na tribini....
  • miro
    3.1k
    bilo je i prije i kasnije važnijih i ljepših golova, ali da me netko pita koji mi je najdraži Dinamov gol, meni je to baš taj Cvitin, jer je pao kad su nam sve lađe potonule, kad smo imali igrača manje i iza 90.minute protiv superjakog protivnika
  • plavi72
    694
    I meni je taj gol jedan od dražih(Temur Kecbaia nas ohladio),zadnja utakmica koju sam gledao sa starog sjevera,,a poslije te utakmice je i zatvoren koliko se sjećam.
    Iz tog vremena mi je najdraža
    Dinamo-Hajduk 4-1 Mlinka iz slobodnjaka kad je dao gol,mi na jugu ,krcato1996.,a najponosniji sam na utakmicu iz 1994.studeni derbi s hajdukom,pun jug bez transparenata,šutnja 1.pol.(pada i gol mi šutimo,istok i zapad navija vratite nam dinamo),počinje 2.navija se 15' minuta i izlazi.
    Proslava u Šibeniku ove godine me podsjetila na 90.-te .
  • Mr Anderson
    5.3k
    Meni ko klincu ostala u pamćenju LP '98. Na jugu. Najprije kisnuli do gole kože protiv Porta, pa onda teško smrzavanje zadnje kolo protiv Olympiacosa.
  • masacusec
    3k
    Sjećam se one rapsodije golova doma s grasshoperom 4:4 iz 1997. Salve oduševljenja i razočarenja na stadionu... na tribini su prevladavale one šprehice s plavim balonima...