• Mali dioničar
    14k
    Svi NOVI “članovi” foruma koji nemaju ni jedan post na bilo koju temu, a prva tema koju komentiraju su ulaznice i to ulaznice za europske utakmice neka idu na njuškalo i ne kontaminiraju forum.
  • Infinity
    15.2k
    Promjena imena nije moguca. Eventualno da netko sam izmijenjeni prije printanja.

    O cijeni je suvisno pricati.
  • deda
    27.5k
    Kako da navijač Dinama točno kupi ulaznice za utakmicu u Osijeku? Da odem dan prije u Osijek kupit ulaznice, a onda u subotu na utakmicu. :monkey:


    – Prodaja ulaznica za gostujuće navijače (tribina Sjever) bit će organizirana u četvrtak 27. i petak 28. listopada od 10 do 18 sati na blagajni Sjever (kod tribine Sjever). Cijena ulaznica za tribinu Sjever iznosi 40 kuna, a zbog personalizacije za svaku ulaznicu potrebno je predočiti važeći dokument (ili presliku/fotografiju dokumenta na kojima se nalaze ime i prezime, datum rođena i OIB) osobe koja će koristiti ulaznicu (nakon kupovine neće biti moguće promijeniti podatke ispisane na ulaznici). Jedna osoba može kupiti najviše pet ulaznica uz predočenje važećih dokumenata za sve osobe koje će koristiti ulaznice.

    – Sukladno članku 10. Protokola o sigurnosti na utakmicama visokog rizika na dan utakmice neće biti prodaje ulaznica za gostujuće navijače. Zbog sigurnosnih razloga za utakmicu NK Osijek – GNK Dinamo neće biti online prodaje ulaznica – zaključuju.
  • M77
    445
    Koji debilizam, ovog nema nigdje...
  • deda
    27.5k
    Bilo bi fora da igramo recimo u Vladivostoku
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Digli se sarani, a opet ce se koprcat na suhom. Nadam se da cemo na Pampersu igrat europske da i Kohorta malo vidi akcije.
  • deda
    27.5k
    Meni je ovo za shit of the year. Nema prodaje online, nema na dan tekme, nema u Zg.
  • superhik
    10.2k
    to i ja gledam i nije mi ništa jasno. Nadam se nekoj prodaji preko kluba, ali vjerojatno to nije navedeno. Ako ne, ovo je užas.
  • Captain America
    13.3k
    Baš sam tamo za vikend i planirao otići u Gradski vrt i sad se ovo dogodi :lol: Bilo je očekivano jer su i ovima dole isto zakuhali.
  • deda
    27.5k
    Ma realno ovo nema veze s mozgom i nogometom. I onda očekuješ publiku, sponzore, tv, marketing bla, bla. Ja da sam im sponzor u istom trenutku bi raskinuio suradnju.
  • superhik
    10.2k
    Poslao mail Osijeku hoće li biti prodaje preko Dinama. Stavim ovdje odgovor
  • superhik
    10.2k
    Odgovor iz Osijeka:

    "Poštovani,
    prodaja za gostujuće navijače(Tribina sjever) odvija se na stadionu Gradski vrt u četvrtak i petak u radnom vremenu od 10-18h."

    Ovo je presmiješno.
  • plavi67
    920
    čitam i ne vjerujem hahaha, ne kuzim kak da ljudi kupe karte...
  • Crta
    40
    Jel moguće da se ovo promijeni nekak tokom tjedna? Jbt, kakvi pokvarenjaci i tamo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.