• Salva
    2.4k
    Kaj je najgore ne trolla
  • Jurki
    8.8k
    moral je taj šugavi blitvarski portal napisati i di su oni dolje. Jebote zadnji put izbacili postenog nogometasa prije 20 godina.
  • Jurki
    8.8k
    Zivot navijaca Dinama svakog ljeta.. jebene kvalifikacije :rofl:
    Attachment
    IMG_5065 (2M)
  • NORTE
    9.3k
    Zadovoljan sam bodom s Poljuda.
    Očekivao sam poraz, sve je vodilo tome zadnjih par kola.
    Hns i njegovi suci s VARom rade sve da prvenstvo ostane nezaključeno već sada, a već je moglo i trebalo biti.

    Malo suci, malo sreća i tako se osvaja prvenstvo, s lošom igrom pa pobjedničkim golovima u 99.minuti i teškim sudačkim previdima iz kola u kolo, uvijek u korist Nk Pravednik Vis.


    Od Čačića ne očekujem ništa. Samo njegov odlazak s klupe na kraju sezone. Što god bilo protiv Milana.
    Bez obzira na 3 boda protiv Chelseaja, dinamo se ne može zadovoljiti tako lošim pa i kukavičkim igrama u Europi, od Shkupija, Ludogroca, Bodoa pa do Salzburga.
    Mučenje protiv svih.

    Atalanta 4:0 i Tottenham 3:0 nisu slučajnost, dinamo se ne smije zadovoljiti samo Hnl-om kojeg je prerasao prije 15 godina!

    Sutra Milan, uživajmo u LP i nadajmo se pobjedi, padali su i jači.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Od Čačića ne očekujem ništa. Samo njegov odlazak s klupe na kraju sezone. Što god bilo protiv Milana.
    Bez obzira na 3 boda protiv Chelseaja, dinamo se ne može zadovoljiti tako lošim pa i kukavičkim igrama u Europi, od Shkupija, Ludogroca, Bodoa pa do Salzburga.
    Mučenje protiv svih.
    NORTE

    Šta napisati na ovo :monkey:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    samo se probudit ujutro s Dinamo = Real u glavi i sve ok. Iako, ono mucenje i preokreti u zadnjim minutama vjerojatno ne prolaze kod probranih fanova..
  • marcio amoroso
    32.5k
    Iako, ono mucenje i preokreti u zadnjim minutama vjerojatno ne prolaze kod probranih fanova..Efes Pilsen

    Vjerojatno nije dovoljno dominantno.
  • NORTE
    9.3k
    Šta napisati na ovomarcio amoroso
    Da smo izdominirali Shkupi, Ludogorec, Bodo i Salzburg? :cool:

    I da velika većina navijača dinama (na stadionu i van njega) čitavu sezonu bezerzervno podržava Čačića.
  • marcio amoroso
    32.5k
    @NORTE

    Ajmo malo činjenica.
    Ovo su službene statistike. Izdominirani smo u gostima kod Ludogoreca jer smo rano poveli 2/0 i povukli se. Nigdje drugo nas nitko od gore navedenih klubova nije izdominirao što se jasno vidi u statistici.

    Dinamo-Shkupi 2-2
    Udarci na gol 7/2
    Posjed 62/38
    Korneri 4/0

    Shkupi-Dinamo 0-1
    Udarci na gol 2/4
    Posjed 45/55
    Korneri 6/10

    Ludogorec-Dinamo 1-2
    Udarci na gol 4/2
    Posjed 61/39
    Korneri 8/6

    Dinamo-Ludogorec 3-1
    Udarci na gol 7/4
    Posjed 56/44
    Korneri 4/4

    Bodo-Dinamo 1-0
    Udarci na gol 2/3
    Posjed 53/47
    Korneri 10/2

    Dinamo-Bodo 3-1
    Udarci na gol 7/2
    Posjed 46/54
    Korneri 5/4

    Salzburg-Dinamo 1-0
    Udarci na gol 6/3
    Posjed 47/53
    Korneri 5/3

    Dinamo-Salzburg 1-1
    Udarci na gol 3/3
    Posjed 54/46
    Korneri 7/3



    To o većini koja bi rado smijenila Čačića objesi iskreno mačku o rep. Slobodno napravi anketu pa ćeš vidjeti da ima dosta ljudi koji cijene šta je čovjek napravio.

    Nemoj se ljutiti, ali omalovažavati dosadašnji rad trenera može samo netko tko nema pojma o nogometu.
  • jp23
    2.2k
    Jesu ovi udarci na gol zapravo samo udarci u okvir gola? Jer ak jesu imaš greške u izvađenoj statistici već u prvoj utakmici (imali smo 5 udaraca u okvir, ne 7).

    Plus bolje ti je gledat ukupni broj šuteva, ne samo u okvir kad vadiš ovak kraću statistiku, jer recimo Bodo je u pobjedi protiv nas imao 18 udaraca ali svega 2 u okvir, mi smo imali 10 udaraca, ali 3 u okvir.

    Kužim da je ovo bilo samo za dokazat poantu, al opet.
  • NORTE
    9.3k
    ima dosta ljudi koji cijene šta je čovjek napravio.

    Nemoj se ljutiti, ali omalovažavati dosadašnji rad trenera
    marcio amoroso
    Cijenim i ja svu njegovu ostavštinu, što sam više puta napisao.
    Od titule, superkupa, razbijanja onog rektalnog alpinista do svih rezultata kojima se dinamo trenutno diči.
    Niti sam omalovažavao sve njegove uspjehe, koji su nas i doveli tu gdje sad jesmo.
    Hvala mu na tome svemu.
    To ne mijenja činjenicu da je Čačić dobar dio ovog mandata bio prozivan svugdje.
    Kritika nema mjesta? Samo hvalospjevi?

    Čemu statistike utakmica s Ludogorcem kad smo u Bugarskoj trebali ostati bez Perića u 20.minuti ali mu je oprošten crveni...
    U uzvratu smo cijelu tekmu imali igrača više.
    Ludogorec nam je prijetio s dva igrača manje, a tekmu završio s tri igrača manje.
    Bodo je u Zagrebu u 2.pol imao loptu kao da igramo protiv Cityja.
    Shkupi bolje da ne spominjem. Shkupi hej.

    Koga briga za surovu a tek nešto bolju statistiku kad smo se tresli protiv svih...
    Blag udarac u okvir > vratnice? Eto zabave za statističare.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Kritika nema mjesta? Samo hvalospjevi?NORTE

    Naravno da ima, ja ga prvi kritiziram kad je potrebno, ali ovo dolje

    Od Čačića ne očekujem ništa. Samo njegov odlazak s klupe na kraju sezone. Što god bilo protiv Milana.NORTE

    Ovo nije kritika nego potpuno neopravdano zazivanje odlaska i od toga je sve krenulo. Dinamo nije među 30 klubova u Europi jer je nas svaku tekmu 40 tisuća na tribini nego jer ti ljudi koji su treneri ili sportski direktori nekog klinca znaju pa kom to bilo pravo kom krivo. Posebno trener i posebno danas zaslužuje bar mrvu respekta za ono šta je napravio do sada.

    Toliko od mene na ovu temu.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Dinamo-Bodo 3-1marcio amoroso

    4:1.
  • kajsitilud
    203
    eto. i dalje ćemo se zavaravat pobjedom protiv Chelsea-ja, a to kaj smo apsolutno sve tekme kasnije mogli puno bolje odradit da Čačić nije izvodio gluposti to nikom nikaj. bitno da smo mi dobili Chelsea i dobri smo u prvenstvu s vrhunskom ekipom.

    baš sam starom pričo netom prije početka europe ove sezone da svaka čast Čačiću za kraj prošle sezone i početak ove, ali da mu ne vjerujem ni najmanje za ligu prvaka. jednostavno je HNL trener. mučili smo se sa Shkupijem, Ludogoretsom i Bodeom koji su svi nominalno slabije ekipe od Dinama. da je Bjelica vodio ovu ekipu, prošli bi skupinu siugrno. (nemojte mi sad da je on imo svoju priliku proć skupinu...)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.