• Nino Bule
    11.5k
    Manje nerviranja, meni je drago da ih se protezira ove sezone a mi meljemo, zamislite scenarij da se ovakve "greske" u korist hajduka nastave do kraja sezone a mi osvojimo sa 15+ bodova prednosti, samo nastavit pisat po njima na terenu i nece im moc pomoci nikakvi belovi i culjci.
  • Eduardo
    17.6k
    SN danas sa dvije različite naslovnice :grin: koja je u tiskanom izdanju?

    pfo7pxvdevy23aej.jpg
    3mu8xw89imxggftd.jpg
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Jedna u Dalmaciji, druga u ostatku zemlje :rofl:
  • reziser
    6.4k
    Karoglana je zateklo i pitanje o sudačkim greškama u korist Hajduka.

    "Ne komentiramo suđenje. Greške se događaju i mislim da nisu namjerne. Nemam što više reći o tome."

    :vomit:
  • xavier
    11.1k


    Od 100 trenera, 99 ih ima identične komentare po tom pitanju.

    Kad je greška kontra njega, onda drvlje i kamenje, a kad je greška u njegovu korist, onda izjavi da "nikad ne komentira suđenje" :nerd:
  • reziser
    6.4k
    ma znam ja to
    al kak moze tolko srat, kak mu nije neugodno?
  • NitkoBitan
    12.3k
    al kak moze tolko srat, kak mu nije neugodno?reziser

    "Trebat će nam dobra atmosfera koja će nas nositi. Imamo najbolje navijače na svijetu. Ne komentiram često navijače jer nisam takav tip, ali kad su kod nas bili neredi?"

    A tek ovaj komentar :rofl:
  • Eduardo
    17.6k
    Mislim da imamo pobjednika tj. pobjednicu.

    Iva Anzulović – Sutra mi Dinamo igra na Poljudu i zato idem u Split na tribinu s Torcidom

    Sutra mi Dinamo igra na Poljudu i zato idem za Split, na tribinu s Torcidom, navijat' za - Hajduk.

    Baš namjerno. Zato kaj sam vječna sportašica i fer, zato kaj sam uvijek rame za sve slabije.

    Zato kaj sam u prekrasnom Splitu '97. dobila prvi prvcati posel k'o novinarka i bila urednicom sportske redakcije kod Vedrana na "Radio gradska mreža" i pričala kajkavski zagrebački usred najvećeg antagonizma Zagreba i Splita dok je onaj krepani Tuđman stvaral "NK Croatiju" sa Canjugom, Ćiro Blažević se sa kumom Mamićem bavil privatizacijom mog voljenog kluba a svi Tuđmanu ljubili dupe.

    Zato kaj sam uvijek pazila na Torcidu kad su nam dolazili u Zagreb pa ih trpala po dvadesetak na spavanje u centru Zagreba i da su siti i dobro.

    Zato kaj sam išla na sve i jednu tekmu kad je Katalinić bil trener a Hajduk igral u Ligi prvaka pa smo feštali u Povljani u "Kampanelu" kod Branka a za tekmu s Ajaxom sam rukama šivala svoj "Bad Blue Girl" transparent kojeg mi je nakon tekme na staroj pjaci neki malac uzel pod prijetnjom udarca metalnom šipkom.

    Zato kaj sam došla među Torcidu na Maksimiru '95. zbog oklade i početkom drugog poluvremena im pokazala šal Dinama kojeg su mi zeli i zapalili a Čaruga iz Povljane mi do dan danas nije platil gajbu pive.

    Zato kaj su mi 'vlaji', odnosno seljačine, satrali taj prekrasni Split isto kak' i moj Zagreb i rodnu mi Rijeku i cijelu zemlju a meni je puna kapa lopova i korumpiranog svega svugdje i podjela kad samo jedna postoji.

    I zato kaj volim, kaj neizlječivo volim sve svoje Hrvatsko, najviše sada kada svi odlaze i okreću leđa.
    Eto zakaj.
  • Tundra
    518


    Ovo je nenadmašivo. Teža šizofrenija.
  • masacusec
    3.1k
    Imam feeling da ne nađete, već da tražite ovakve psihopate...
  • Eduardo
    17.6k
    imaš krivi feeling. Netko je linkao u komentarima na Zonin Facebook.
  • deda
    28k
    Dobro, ovo je čisti klinički slučaj, vidi se totalna konfuznost, nepovezanost u pisanju.
  • Oluja
    3.7k
    jebote al je ova munjena.
    mislim da bi se tema mogla zatvoriti za danas jer ovu munjaru ništa ne može nadmašiti.
  • Jaro
    5.6k
    a jbg, ako cemo stavljati svaki rubni (ili prekorubni) portal - ovome je danas vjerojatno rekordan broj klikova nakon ove objave- ova tema ce dnevno imati 1000 upisa...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.