• og1986
    2.9k
    Ja baš želim rubni penal za Dinamo u 98. Minuti za pobjedu.

    Pa ću uživati cijeli tjedan u kmečanju.
  • bbb medimurje
    2.9k
    hha0k2b1ihdsoowy.jpg

    Naravno da se sad krece u omalovažavanje i vrijeđanje strahonje
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Strasni su, koja masinerija, koja kolektivna shizofrenija.
  • dZg1986
    384
    Iskreno, vise bih volio da ih Dinamo nakanta 3-0 ili vecim rezultatom. Treba im malo spustanja na zemlju,a penal u 98.bi samo povecao mitomaniju i udar na sve moguce.
  • Keyser Soze
    8k
    Ja baš želim rubni penal za Dinamo u 98. Minuti za pobjedu.og1986

    Ja ne, moja je želja da ih rastavimo na proste faktore dominantnom igrom s bar 3 komada u mreži da se ne mogu ulovit za apsolutno ništa i želim da kriterij bude na njihovoj strani apsolutno.
    Ma da, kad kažem ovo da se ne mogu ulovit za ništa, kolega s posla kaže da smo u onoj 0:4 pobjedi 2016. imali 4 neregularna gola tako da me ne bi ništa iznenadilo, ali očekujem da ih razbijemo usred WC školjke.
  • Jurki
    8.3k
    Strahonja kad govori u njihovu korist je strucnjak a kad govori kontra onda je nesposobno placeno govno.
    shizofrenija je za njih blagi psihicki poremecaj. Ali ko ih jebe opet budu gutali tablete za smirenje
  • Carrasco
    4k
    Ko o čemu tovari o činjenicama
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Naravno da se sad krece u omalovažavanje i vrijeđanje strahonjebbb medimurje

    jel također "strahonjino mišljenje" i kad kaže da je bio nedosuđen penal za hajduk protiv istre?

    k'o djeca...ja fakat ne znam koji je problem reći, je sudac je pogriješio.
    mislim, očito je...ako navijači apsolutno svih ostalih klubova kažu da nema govora o penalu i crvenom, ako sudačka komisija kaže da nema govora o penalu i crvenom, ako bivši sudac koji sad komentira suđenje na TV-u kaže da nema govora o penalu i crvenom, ako čak i realniji navijači hajduka kažu isto...pa koji je k...c tim ljudima?
  • Carrasco
    4k
    Da Hajduk 10 godina zaredom u svakoj utakmici dobije nepostojeći penal, bila bi priča: "a šta je s rukom Vrsaljka prije 20 godina?"
  • SAS1987
    13.2k
    Previše se bavite Hajduku i frustriranom tovarijom koja duboko u sebi zna da je era "velikog ajduka" završila 4.5.1980.

    Hajduk nam je najveći rival ali ak neće biti nekog preobrata (privatizacija, neka bolesno dobra generacija mladih talenata) najveća konkurenca će nam u sjedećim sezonama biti Osijek i eventualno Rijeka ak se pronađe novi vlasnik.
  • Oluja
    3.6k
    Zelim gadljivo sudacko navlacenje za magarad, zelim da im se dosudi izmisljeni penal i neutemeljeno iskljucenje jednog naseg igraca, a u konacnici nasu uvjerljivu pobjedu
  • Eduardo
    17.2k
    Još jedan odličan poster za tekmu. Stvarno im nema ravnih u HNL-u i s razlogom su neki dan dobili priznanje na Sport Festu za svoj sadržaj na društvenim mrežama.

  • Captain America
    13.2k
    Pozdrav s ikonskog HNL stadiona. #kameningrad86644l1fge6ylaoo.jpg
    uq57xpduimls9yf8.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.