• Infinity
    15.4k
    Ja sam misljenja da bi Rog bio dosta dobra zamjena. Neka posudba s pravom otkupa ugovora. Sve tri strane bi mogle biti zadovoljne.
  • marcio amoroso
    33.5k

    Ma nije Napoli njega ni otplatio. Obično to ide u ratama.
  • SAS1987
    13.8k
    islo bi za stadion u nekom paralelnom svijetu :D
  • Maki17
    176
    Di ste našli ovo za Ćužu i Djuraseka?Bjelica je najavio da će ići na posudu. Baturina bi ostao u dvojci a i Gjiru je spomijnao za posudbu.
  • reziser
    6.5k
    Najluđi transfer ovog ljeta: Catania dovela Cataniju iz Catanije :rofl: :rofl:
  • Eduardo
    18k
    @reziser još nisi naučio da je ovo tema za transfere isključivi što se tiče Dinama...
  • reziser
    6.5k
    mlad sam
    naučit ću :D
    sorry
    al mi ovo djelovalo simpatično
  • reziser
    6.5k
    sad bum na dobroj temi :cool:

    Dominik Livaković danas je čak najbliže odlasku iz Dinama. Reprezentativni vratar dobio je konkretnu ponudu Montpelliera, Francuzi su "modrima" ponudili šest milijuna eura, no ta brojka nije zadovoljila apetite čelnih ljudi u Maksimiru. Zagrepčani za svog vratara traže 10 milijuna eura, no treba očekivati kako će se Dinamo i Montpellier naći na "pola puta"...
  • Mr Anderson
    5.8k
    Ne vjerujem da će u Montpellier. Nit ga oni mogi platiti, nit vjerujem da mu je želja ići u osrednju francusku ekipu.
  • Beowulf112
    301
    Meni je 8 milijuna smijesna cifra za livakovica.On je dobar golman.Ne kiksa.Vrlo pouzdan.Nije Alisson ali bome 8 milijuna je kikiriki.Cijena bi mu trebala biti oko 15 milijuna gledajuci njegove kvalitete i stanje trzista transfera.
  • Nino Bule
    11.9k
    Da, bolje ga je onda zadrzat kad je domet montellier i 6-8 mil eura, i njemu bi trebalo bit bolje tu i ne vrijedi ga prodat s obzirom na kakav doprinos daje na terenu. Isti slucaj je i ademi
  • Mali dioničar
    15k
    A i ima ugovor do 2023.
  • Beowulf112
    301
    Ugledni L’Equipe tako tvrdi da je Livaković prva opcija za dolazak na mjesto aktualnog vratara Benjamina Lecomtea, koji je blizu odlaska iz kluba. Navodno bi trebao u Monaco, priča se o odšteti od 20 milijuna eura, međutim, on još nije otišao, već se priključio pripremama Montpelliera, ali je odlazak vrlo izvjestan.


    To je ono sto sam pricao.A kladim se da je liva bolji golman od njega a dinamo mozda cak i jaci od montepelliera jer u francuskoj ligi je veliki nesrazmjer i zato ih je sve psg kanto po 5 ili 6:0.Jeftino prodajemo igrace.Jeftino je otisao i rrahmani.Stvarno se lose pregovara.Pa jbt ako je pojam prije bilo dobit za modrica 23 miliona ili za pjacu onda treba gledat da je tada najskuplji transfer bio cca 100 miliona a danas je 222 miliona i ima brdo njih preko 100 milja sada.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    I dalje nikakvih vijesti oko urugvajca... sad kad ispadne da je on bio novinarska patka, a zoki je letio u Madrid po Marcela :lol:
  • Carrasco
    4.1k
    Tek sam sad vidio da Ivanusec ima jos samo jednu godinu ugovora... nek loksa bude sretna ako i dva milijuna dobiju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions