• Robi T
    230
    7pcvxoks75f4l3he.jpg
    Izvještaj sa današnje Kup tekme
    "Bočkaj se ugodno osjećao među SVOJIM ZAGORCIMA"?!?!?!
  • Nino Bule
    11.5k

    "1944. godine je komunistička vlast protjerala sve jarminačke Nijemce u svoju matičnu državu. Na njihova ognjišta doseljavaju Hrvati iz Hrvatskog zagorja, koji su najprije bili naseljeni u srpskim selima između Jarmine i Osijeka, a s njima zajedno ili malo poslije njih doseljavaju i novi Hrvati iz Hrvatskog zagorja. Tako je Jarmina danas u najvećoj većini hrvatsko selo s nešto malo Srba koji su za vrijeme Domovinskog rata ostali u selu."

    Rekao je i komentator da posprdno za sebe kazu da su najistocnije mjesto krapinsko zagorske zupanije i da se govori kaj tamo
  • Mali dioničar
    14.3k
    Izvještaj sa današnje Kup tekme
    "Bočkaj se ugodno osjećao među SVOJIM ZAGORCIMA"?!?!?!
    Robi T

    Da, u selo se doselilo toliko Zagoraca ako se ne varam 60tih godina 20. stoljeća da selo nazivaju najistočnijim dijelom Krapinsko-zagorske županije. U selu se dosta kajka.
  • xavier
    11.1k


    Nekad ipak ne treba jedva čekati riječ koja nam se čini kriva kako bi je ovdje zalijepili.

    Malo guglaj pa ćeš vidjeti da ovo "Zagorci" ipak ima pozadinu.
  • Robi T
    230
    Jebiga,čital sam članak a ne povijest Jarmine.
  • vjeko1701
    5.9k
    Općeniot je u prošlom stoljeću jako puno ljudi iz Zagroja koje je bilo dosta gusto naseljeno raseljavano po Slavoniji. Još k tome je populacija bila jako dobra po pitanju uzgoja usjeva i životinja a Slavonija je bila savršena za to.
  • superhik
    10.4k
    Za one koji pate od zatvora. Ovo otvara 100%
    01uueqafs9z47scg.jpg
  • Fanboy
    2.2k
    Osobito bi bili bolji u gramatici sa velikim početnim slovom za ime država i točkom na kraju rečenice.
  • Str1nger Bell
    701
    To im je jedina šansa da im Hajduk nesto osvoji. Neka se odvoje pa nek igraju ligu sa sebi ravnopravnima.
  • Klenx
    4.1k
    Koliko vam je teško raditi sa spoznajom da ste tu do Svjetskog prvenstva?

    "Jedan dan ili tisuću dana, pristup i stav su uvijek isti. Za mene nema veće časti. Ja još nisam imao kiks, samo rezultatski protiv Istre."


    Vodio jednu tekmu :lol:
  • Nino Bule
    11.5k

    Nije istina, vodio je cak dvije natjecateljske utakmice
  • NORTE
    9.3k
    Ja još nisam imao kiks, samo rezultatski protiv Istre."Klenx
    Shit of the century!

    Dvije tekme vodio i ima samo jedan kiks, ali samo rezultatski, nek se zna!

    Njih su čak dvojica, a mi sami!
  • NORTE
    9.3k
    Odličan odabir majice i boja u ovo vrijeme ruskih aneksija, invazije i rata.
    Jučer finale Atp turnira u Izraelu protiv Đokovića.
    rbz1i436q9vqqqar.jpg
  • Carrasco
    4.1k
    Ma najbolji veznjak na svitu, ne samo u HNL-u.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.