• flexXy
    2k
    https://www.24sata.hr/sport/teklic-u-varazdinu-se-osjecam-kao-livaja-u-splitu-da-me-zove-dinamo-bio-bi-mi-zadnja-opcija-864115

    Nakon intervjua sa Carevicem, 24h su pomakli letvicu u rubrici shit of the day. Dame i gospodo, predstavljamo vam intervju Tonia Teklica koji pretendira za prestiznu nagradu shit of the century.
  • deda
    29k
    Ljudi vole isticat principe i ponos, ali ka se zazeleni pred očima, kod 99% ljudi ove vrijednosti padaju u vodu.
  • og1986
    2.9k
    Jel postoji ijedan igrač koji je rekao da nikada neće igrati za Dinamo i da je kasnije uspio ?

    Ovaj dečko, kako je i sam rekao, je prije svega ponizan. A u rečenici ranije bahat. IQ Carevića.
  • flexXy
    2k

    To mi je u intervjuu veci problem od ovog djela s Dinamom. Decko se nakon par dobrih tekmi izjednacava s Livajom koji je realno jedno 20 klasi bolji igrac. Podsjeca me jako na Jakolisa. Isto je tako odigrao par dobrih tekmi, postao bahat i na kraju ne igra ni za 2.momcad angersa
  • Jurki
    9.4k
    Da njega Dinamo zove, tak bi letel za Zagreb kaj bi mislil da mi je concord preletel iznad glave. Koje tele blesavo..
  • marcio amoroso
    33.4k
    Opustite se dečki. Sve ovo pridonosi popularnosti lige i ja to pozdravljam. Kao što pridonosi reportaža o Anti Ercegu u dnevniku Nove ili tako nešto. Jednostavno je to potrebno da liga postane ljudima zanimljivija. Teklić je trenutno vruća roba i sve ok.
  • Olmic
    2.9k


    Razlika između njega i Jakoliša? One season wonder i gotovo
  • Captain America
    14.8k
    Zašto obraćate pažnju na izjavu tog jadnika? Taj da igra Managera s Dinamom ne bi sam sebe uspio dovest kolko je beskoristan. Kako sam pisao prije mjesec dana na snetu, Jakoliš 2022/23 edišn.
  • Infinity
    15.4k
    Jel postoji ijedan igrač koji je rekao da nikada neće igrati za Dinamo i da je kasnije uspio ?og1986

    Sjecam se da je Nino Bule rekao da ne bi nikad dosao u Dinamo. Bio je dobar tu jednu sezonu u Lokomotivi, al mislim da se odmah cak i oprostio. Kasnije je u Dinamo dosao kao trener. I to je jedini primjer za koji znam, mada vjerujem da je bilo igraca Hajduka koji su rekli da ne bi u Dinamo, pa su kasnije ipak dosli.
  • Eduardo
    18k
    Rekao je Ruben Lima koji danas BTW ima rođendan da u Hrvatskoj ne bi mogao igrati ni za jedan drugi klub osim Hajduka. Rekao je i da mu je, unatoč tome što plaća kasni po nekoliko mjeseci, najvažnije međuljudsko uvažavanje, a ne novac.

    Čak je bio ponio i kapetansku traku Hajduka. Tom izjavom naravno kupio je čelništvo kluba, kao i Torcidu.

    Što se dogodilo? Hajduk je imalo želju produžiti mu ugovor, ali nisu imali novca dok su mu u Dinamu za to dali tristo tisuća razloga pa je osvanuo u našem dresu.

    U čast tome tovari su se poigrali Wikipedijom pa su napisali: 'Ruben Alexandre Rocha Lima (born 3 October 1989 in Lisbon) is a Portuguese asshole who plays as a left defender and somethimes as a defensive midfielder.' :sweat:
  • xavier
    11.3k
    Pa svaki koji nije dovoljno dobar može ispasti frajer i reći da nikad neće u Dinamo...kad zna nema potrebnu kvalitetu :joke:

    Šalu na stranu, dobro je @marcio amoroso napisao, to je dobro za ligu. Uostalom, ne smijemo imati dvostruke kriterije. Ako nam je u redu da netko kaže kako nikad ne bi u Hajduk, onda ni izjava da netko nikad ne bi u Dinamo ne bi trebala biti za ovu rubriku...
  • Nino Bule
    11.9k
    Meni je za shit of the day jer su pitali decka koji igra prvi put na razini prvoligaskog nogometa par mjeseci bi li dosao u dinamo da ga zovu kao da je to realna opcija, to sto on ne zeli u dinamo je sasvim legitimno, ne zelim ni ja u hajduk, samo o tome da je ne zelim u hajduk se ne pise u 24 sata.
  • Mlađi referent
    11.3k
    Ironično, upravo ova rubrika često bude “shit of the day”
  • Fanboy
    2.3k
    Kad si profi nogometaš ne daješ ovakve izjave jer nikad ne znaš u kojem smjeru ti karijera može krenuti. Barem ne daju takve izjave oni inteligentni, postoje diplomatski odgovori.
    Mali Sučić je lijepo odgovorio ususret utakmice sa Dinamom, pohvalio kvalitetu Oršića i Perkovića te Dinama i rekao kako bi želio da oba kluba prođu dalje. Koliko znam mali je navijač Hajduka, no izrazio je poštovanje i dao lijep odgovor.
    Vlašić je napravio suprotno...
  • Ali
    2k
    Sad nakon ove izjave Teklica, trebamo odraditi kao sa Spikom. Dogovorit sa Varazdinom transfer za 2mil € u paketu za Segu i Teklica. I to 1.6m Sego, a 0.4m Teklicu jer od njega ide 40% hajduku. I onda ih prebacimo u loksu kao trampu za Kacavendu :)
    A barem dva treninga da Teklic odradi u plavom dresu da se nauci pameti kod izjava. Loksi bi to bio odlican posao, a nama alternativa za Ivanuseca slijedece sezone
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.