• De Oliveira
    897
    NK, KK ili MNK meni je svejedno. Dinamo je Dinamo. 3 clanske i 3 godisnje u dzepu.
  • NORTE
    9k
    Nisam među onom većinom koja pod normalno 'mrzi' Red Bullove, Ludogorce, Cedevite i ostale nazovi "plastične" klubove.

    Simon kao veliki dinamovac je za kraj karijere odabrao klub koji se zove Cedevita Junior (mislim da se tako zove i proizvod), a ime im govori da su klub koji se bavi razvojem mladih igrača (za Olimpiju, iako to vjerojtano i nije tako), iako su im ambicije bile i sad pokazuju da žele opet biti najbolji u Hrvatskoj.
    Vraćaju se na velika vrata, jer konkurencija im je dovoljno slaba da se bore za titulu.

    Otvorila se prilika i potpisali su Simona, on je time pokazao da mu KKdZ očito ništa ne znači, iako pozadinu priče ne znam.

    Kao nekome tko je samo simpatizer KKdZ (a zapravo ga samo online pratim) Simonova odluka mi je nevjerojatna.
    Umjesto jedne puno prirodnije priče jedan košarkaški veteran veliki dinamovac potpisuje za "plastični" Junior, klub koji realno baš nikoga u Zagrebu ne zanima.
  • blackbully
    4.4k
    Ovdje se na temi pisalo da su jedni od njegovih uvjeta bili 3 treninga tjedno i samo domace utakmice (pretpostavljam zbog obitelji). Ako uzmes samo ta 2 uvjeta odabir Cedevite za njega ima smisla + sto ce mladim igracima biti odlican mentor.
    Cibona ako planira ostati u ABA ligi morat ce se posteno za to potuci i lomit kosti na svakoj utakmici + kup + domaca liga gdje se uvijek ocekuje naslov. Znaci 2 utakmice tjedno, gostovanja, 2 treninga dnevno.
    Dinamu je pretpostavljam cilj ostanak u prvoj ligi i mozda napasti playoff ako se otvori sansa. Da ne spominjem vatrena gostovanja u Zadru i Splitu gdje navodno Kruno ne bi igrao.
    Cedevitina ocekivanja su niti gore niti dole, ispast nece sigurno, moguci playoff i razvijanje mladih igraca. Ono sto Simonu najvise pase. Bez pritiska i stresa i dovoljno vremena za sebe i obitelj.

    Financijske razloge nema smisla komentirati jer nauzeo se on dovoljno kroz karijeru da bi se zbog toga vagao izmedu spomenute trojke.

    Pretpostavljam da je i Mulaomerovic odigrao veliku ulogu u cijeloj prici jer je trener Cedevite.
  • De Oliveira
    897
    Do kraja tjedna smo na preko 500.
  • NORTE
    9k
    Više prodanih godišnjih od zadra zasadBruh
    Koliko znam Tornado se vraća iz bojkota jer je iz kluba otišao igrač Marčinković koji je prešao u Cedevitu Junior.
    Bojkotirali su jer je kao Zadranin igrao za Cibonu pa ga Zadar vratio.

    Pretpostavljam da je i Mulaomerovic odigrao veliku ulogu u cijeloj prici jer je trener Cedevite.blackbully
    Mulaomerović trener, Simon i Marčinković na parketu, to je zasad, ne izgleda baš neambiciozno.
  • Bruh
    888
    ja nabavljam sutra vjv...


    koji su taj tornado klauni
  • Salva
    2.3k
    05lzvbq9j7frgwdu.jpeg

    yd3s376co7gh0vo5.jpeg


    Veselo je i na instagramu.
  • Zagabria
    206
    I kk bežigrad prati najbolji forum u državi. :strong:
  • De Oliveira
    897
    Kakva magarad iskompleksirana...
  • Bruh
    888
    Doslovno ne može biti bolje a sezona nije ni počela a već se navijači međusobno podjebavaju čak i klubovi zajedno sa njima... Košarka se vraća
  • Patak
    2.2k
    Neki dan sam skužio da mi je košarkaš Dinama susjed, inače ne pratim previše košarku pa mi je većina košarkaša nepoznata. Za one koji prate KK Dinamo malo bolje dva pitanja - gdje će se igrati domaće utakmice i prenosi li neka tv premijer ligu?
  • Bruh
    888
    domaće su u Ciboni a prijenos ne znam nekad bude na areni al dođi ti nama u dvoranu sutra u 3 ;)

    Edit: sad sam našao HKS TV na yt
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.