• xyz
    840
    Ove novinske naslove od ljeta treba skupljati i onda se možeš cijelu godinu smijati...
  • Nino Bule
    11.5k
    Karoglan trener do zimske pauze, najavljeno davanje vise minuta mladima, dakle hajduk prakticki odustao od borbe za titulu.
  • SAS1987
    13.5k
    Ove novinske naslove od ljeta treba skupljati i onda se možeš cijelu godinu smijati...xyz

    Panini će napraviit album.
  • Krizy
    36.5k
    Razlika između Dinama i drugoplasiranog - 11 bodova.
    Razlika između drugoplasiranog i posljednjeg - 12 bodova.
    Dominacija
  • Bosna86
    11.6k
    Ove novinske naslove od ljeta treba skupljati i onda se možeš cijelu godinu smijati...xyz

    7lp3x1l8crbgve93.jpeg


    Moja arhiva ne zaboravlja!!!
  • og1986
    2.9k
    Zadovoljiti će se ako ostane nakon Božića u Hajduku. Počelo se lagano sapunati daska od strane nekih novinara.

    Edit: inače jedna od boljih izjava posljednih mjeseci, samo dajte i dalje ove bisere.
  • The Undertaker
    4.1k
    Mislim da imamo pobjednika.
  • bbb medimurje
    2.9k
    kaje ovo danas z nikoliciusom? dođem doma s posla, otvaram portale i svaki portal ima intervju s njim i zanimljivo kak su mu svi postavili ista pitanja, koda su napravili jedan intervju i svi to prenjeli pod svoje
    zanimljivo da su i bas danas objavili da karlogan ostaje trener do zime i nakon te objave svi redom krecu objavljivati intervju
    Nevjerojatno koji medijski status i kontrolu imaju
  • Dinamosaur
    977

    Njemu više ni bugarke ne bii dale.

    Ne čudi me da se.naslikava uz onog šeika
  • NORTE
    9.3k
    postotak obrana izvan 16 metara prema SofaScoreu iznosi skromnih 55,6 posto, što će reći da je gotovo svaki drugi šut iz daljine završio u golu! Po tome je kapetan Hajduka na samom začelju, deseti golman lige.Krizy
    Samo 14 mjeseci je trebalo javnosti da ovo shvati, a samo je trebalo pogledati golove koje su primili u Kazahstanu.

    Da je Lovre kikser koji je očajno loš na šuteve izvan 16m jasno je od sramotnog ispadanja od Tobola s 4 gola u mreži.

    Svatko od protivnika ko je pogledao te golove samo je trebao primjeniti istu stvar, pucati mu iz svih mogućih pozicija.
  • NORTE
    9.3k
    Ima mi nešto gore i od patetike, a to je rektalni alpinizam.
    Oboje je u Splitu doseglo najviše vrhove zadnjih mjeseci.
    Tako da sam malo subjektivan pišući s gađenjem o ove dvije teško probabljive pojave.

    Nije ni čudo da neki očito potpuno raspamećeni od obje pošasti sad traže povratak bivšeg trenera.

    Dobio je velika pojačanja na račun Bogdanovića i osvojio 2.mjesto iza neuvjerljivog dinama (koji je imao lošu sezonu i zato imao tri trenera).
    Hns mu doslovno donio trofej kupa pred ruke, samo ga je trebalo uzeti.

    Neuspjesi u ovoj sezoni:
    zasluženo izgubio superkup, kasnije totalno osramoćen u derbiju 4:1, sretno prošao raspadnutu Vitoriu Guimaraes smiješnim greškama neiskusne obrane Vitorie uz strepnju za prolaz dalje do zadnje minute, ispao s ukupnih 6:2 od kombiniranih sastava Villarreala, poraz kod toliko lošeg Osijeka da je Bjelica odmah nakon pobjede nad njima dobio otkaz, dakle 5 poraza u nizu od 6 tekmi pa kiks u Šibeniku.

    Dosad neviđeno dodvoravanje navijačima (mislio sam da je njegov prethodnik "Tobolčar" nedostižan u tome) je očito naišlo na plodno tlo pa je ludilo dodatno raspametilo misli kod nekih navijača iako je očit nuespješan ulazak u sezonu.
  • Eduardo
    17.6k
    Malo HNL nostalgije dok su naši klubovi mogli pobijediti poneku tekmu u Europi... Ok, nisu to bili velikani poput Debercena, Shelbournea, Gzire, Tobola, Kyzylzhara, ali ipak...

  • Eduardo
    17.6k
    BTW Nikola Kalinić pauzira najmanje mjesec dana, Grgić i Simić po tri tjedna.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Znači, ovo su umobolni ljudi, to je nešto nevjerojatno kakve se konstrukcije slažu. 43ap92wlvrkw9ze4.jpg

    Jer ono, dinamo nikad ne igra srijeda - subota.
    Osim nakon europskih gostovanja, od 600 i 800 km zračne udaljenosti. Međutim, strašan problem i urota je što hajduk odigra 2 domaće utakmice u ritmu srijeda - subota.

    ikplvta9ltn4nfnm.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.