• bbb medimurje
    3k
    Moja zamjerka je jedino kaj nisu omogućili clanovima online kupnju uz predocenja broja kartice. Ima dosta ljudi koji nisu iz Zagreba i sad bi trebali putovati po stotinu kilometara samo po kartu...
  • deda
    28.7k
    Znaš šemu. Pošalji nekom tko ide na karatanu sliku članske i osobne
  • Ludovic IX
    5.8k
    ja obično kupujem online za sebe i frendove koji nisu članovi.. moguće da sam u subotu u zg pa me zanima jel mogu sa svojom članskom i frendovima kupit ili samo sebi
  • Crusades1986
    10k
    Pa ako je prodaja rezervirana prvi dan samo za članove kluba, onda možeš kupit samo članu kluba.
  • striko
    1.2k
    Ne mogu na utakmicu pa ako nekom može pomoći moja članska nek se javi u inbox.
  • Stjepan
    479
    Koliko Dinamo ima članova?
  • NitkoBitan
    13k
    Jel se moze uzet karta uz onu potvrdu o uclanjenju (racun) ili samo s clanskom iskaznicom? Pise samo s clanskom ali mi to nema smisla jer su se godisnje mogle uzimat uz potvrdu.
  • deda
    28.7k
    Ponavljam po ne znam koji put. Kartu možete kupiti s računom o uplati članarine. Dakle možete se učlanit u subotu i kupit kartu.
  • Švabo86
    66
    Steta, znaci clanovi u praksi nemaju nikakvu prednost pri kupnji. Znam da vani znaju to rjesit sa forama kao "samo ako si bio clan do tog datuma"
  • deda
    28.7k
    Pa ne vjerujem da će se 10.000 ljudi doći učlanit u subotu
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Ne znam jeste li upratili, ali u objavi je napisano da su ulaz 1 i 2. za one koji idu na sjever dole, ulaz 3.i 4(rotor i ulaz kod istocne) za one na sjever gore. Valjda se neće opet sat vremena prije napravit gužva di se neće znat tko pije tko plaća i onda žalit kasnije.
  • Dino
    2.3k
    Ak grupa samostalno ne organizira neke table il znakove obavijesti o ulazu na tribini, neće sigurno nitko drugi i opet bu došlo do gužve, a ne daj Boze i potencijalno do većeg sranja.
  • SAS1987
    13.7k
    Steta, znaci clanovi u praksi nemaju nikakvu prednost pri kupnji. Znam da vani znaju to rjesit sa forama kao "samo ako si bio clan do tog datuma"Švabo86

    Ako će se zbog toga par tisuča ljudi učlaniti u dinamo (a neće) onda je to samo pozitivno.
  • InatiseSlavonijo
    473
    "Najjeftinija ulaznica za San Siro, na kojem će Milan svoju prvu utakmicu igrati protiv Dinama u drugom kolu, koštat će 745 kuna. Radi se o mjestima iza gola. Na uzdužnim će tribinama ulaznice koštati minimalno 940 kuna, s tim da postoje i ulaznice koje će se naplaćivati 1200 kuna. Mjesta u loži koštaju 2260 kuna." - Index
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.