• Captain America
    13.9k
    Ne bih rekao da je to istina oko budzeta. Hajduk sigurno ima oko 20 milijuna eura budzet dok Gorica ima ne vise od 5 milijuna.dZg1986

    Karikiram. Al vidiš po našem primjeru kolko se mučimo dovest igrače, a lova nam je zadnji problem. Oni dovedu otpatke na posudbe ili Krovinovića koji ne može nigdje ili dovuku Livaju na ludilo koji je ovdje zadovoljan poput Livija u Zagrebu. Uzimajući u obzir da su zadnjih godinu i pol platili odštetu za Krovinovića i možda Mlakara, radi dobar posao. To što luđake dolje uhvati ludilo na povratak Srbašića je drugi par cipela.
  • miro
    3.2k
    Bjelica me danas razočarao, da ih Hajduk onako pregazi u 2.pol . nakon što su igrali s Villarralom....Osijek je danas zaslužio izgubit, srećom nije
  • Klenx
    4.1k
    Tovari su teški robovi Nikole Kalinića i toga što Biuk mora igrati da bi se prodao.
    Oba su od početka sezone totalno beskorisni.

    Čak je tragedija kako Mlakara šikaniraju
  • Zagi
    5.1k
    Točno to. Prošlu sezonu su igrali jako dobro (u okviru svojih mogučnosti) točno do Kalinićevog dolaska. Onda su bili primorani promijeniti sistem, dva napadača koji ne igraju obranu i sve se raspalo. Nama je zabio onaj gol pa se sve zamaskiralo. Nama dobro.

    Biuk je beskoristan. Jedva čekam da Rukavina debitira pa da se vidi ralika između talenta i "talenta".
  • Klenx
    4.1k
    Ne bi imali problema s Kalinićem da on pristane igrati male tekme, i tu i tamo ulaziti s klupe u velikima.
    U tekmama s Dinamom, Osijekom, u europskim natjecanjima on na terenu nema što raditi skupa s Livajom jer tu trka ne postoji.

    Međutim, poznavajući njegovo ponašanje kroz karijeru i samo gledajući onu ljigavu facu mislim da on na to nikad ne bi pristao. Prevelik udarac na ego.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Međutim, poznavajući njegovo ponašanje kroz karijeru i samo gledajući onu ljigavu facu mislim da on na to nikad ne bi pristao. Prevelik udarac na ego.Klenx

    Veliki egoman i nula od covjeka.....
  • Krizy
    36.2k
    Omjer u svim natjecanjima ove sezone:

    Dinamo 11-2-1
    Hajduk 4-0-6
    Osijek 3-2-4
    Rijeka 1-2-5
  • Mlađi referent
    10.6k


    A tablica izgubljenih bodova? Nemoj nas razočarat. :rofl:
  • Krizy
    36.2k


    Tablica izgubljenih bodova:

    1. Dinamo -2
    2. Hajduk -6
    3. Slaven -7
    4. Varaždin -12
    5. Osijek -13
    6. Istra -13
    7. Gorica -13
    8. Rijeka -13
    9. Šibenik -14
    10. Lokomotiva -15
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Osobno jedan od najiritantnijih Hajduka ikad u povjesti HNL-a, kad sam vidio Grgića, Kalika i Kalinića u prvih 11 i sa ulogom Subašića kao nekog kamatara uz klupu, teško je to opisati rječima.

    Inače Osijek zasluženo do 2:0 al onda neobjašnjiv pad općenito u igri ,čini mi se i u fizičkoj spremi...
  • og1986
    2.9k
    661kpa1d5bzyz6cx.jpg

    Prve nevolje u raju? Ništa od skupina LP ili EL 23/24?
  • Eduardo
    17.6k
    Ovaj ne prestaje s trolanjem :smile:
  • Jurki
    8.7k
    kak sam vec davno negde napisal.. bit ce kupanje Karinauskasa u rujnu na rivi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.