• Keyser Soze
    8.2k
    ao1dnfm1lb2n5xtt.jpeg

    Pohvale klubu za sliku desno :cool:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Mislim da su nam poboljsani tereni donjeli lovu od TV prava. Veca je atraktivnost natjecanja, mora se igrat otvoreno jer ne mozes samo sjest i opstruirat igru koju travnjak eventualno dopusti. Zato mi je nejasno da jedan prvoligas kojemu je ta stavka bitan dio proracuna tretira teren na taj nacin. Mislim da bi se to trebalo kaznjavat, nema veceg poticaja od love iz dzepa.
  • blackbully
    4.4k
    Sofine statistike u kojima smo prvi ove sezone:
    e6s415asnx9xstgy.jpg
    odg64xye1fma6ibm.jpg
    golf6tyfx9ehiqmy.jpg
    lgut46je8stuhjn1.jpg
    6xjnq12iih9zyu1f.jpg
    z9u4dvuwn90gtn9h.jpg
  • NORTE
    9.3k
    Tekma u Osijeku nije mogla bolje proći.
    S 0 bodova Hajduk se vratio kući iako je igrao u najjačem sastavu i još bio pojačan Kalikom, a na golu je bio hvaljeni Sentić.

    Dambi s 5 poraza u zadnjih 6 tekmi, a dva poraza su od glavnih konkurenata za titulu, dakle trenutno zaostaju i u međusobnom omjeru.

    No, ne treba se zavaravati, Hajduk nije teže poljuljan, Europu su apsolvirali tj. ispali, imaju dvije domaće tekme zaostatka i dobar raspored tako da ih očekujem na 2.mjestu kroz čitavu sezonu.

    Mi igramo LP, ali svima je jasno da nam je titula najvažnija.
  • Mališan
    1.7k
    Mi igramo LP, ali svima je jasno da nam je titula najvažnija.NORTE

    Kak je jedan frend izjavil:"Europa je nevažna, kao neka k...a sa strane koja te zabavi malo. HNL je žena i djeca."
  • Jurki
    8.7k
    u Europi je cilj maksimalno ispunjen. Ak bu kaj vise to je samo bonus. To ne znaci da LP treba odigrat prek kurca nego se potuc pa kaj Bog da. U hnl-u Dinamov brod je na pravom kursu, s obzirom na rezultate konkurencije mogu reci da ne znam kaj bi se trebalo desiti da ne uzmemo titulu. Ceka nas uzbudljiva ali lijepa jesen.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Jel prerano za proglasit novog/starog prvaka znal se šta?Navijač Dinama

    U hnl-u Dinamov brod je na pravom kursu, s obzirom na rezultate konkurencije mogu reci da ne znam kaj bi se trebalo desiti da ne uzmemo titulu.Jurki


    Dečki nemojte se ljutiti što sam baš vaša dva posta odabrao jer ih ima puno više, ali meni osobno se nimalo ne sviđa ova atmosfera da smo mi već prvaci. Hajduk je izgubio dvije utakmice u gostima od Dinama i Osijeka i nema niti bod izgubljen od neke lošije ekipe. U igri je još nekih 90 bodova. Stvarno se jako nadam da igrači i treneri imaju dijametralno suprotno mišljenje od ovoga i da ne misle da će biti lako.
  • Carrasco
    4.1k
    Stjepan Lončar blizu dolaska u Varaždin.
  • Jurki
    8.7k
    sve pet naravno da nist nije gotovo tak dugo dok matematika to ne veli da je gotovo. Ali stvarno ne znam kolko bi mi morali pasti a ovi se dici da sjebemo sve. Mi smo u formi s velikom i kvalitetnom klupom dok su tovari sami po sebi limitirana ekipa s uzasnom klupom. A i cim su piskarala pocela srat po Litvancu znaci pocelo je sapunanje daske i bit ce tu jos njihovih "majstorskih" izvedbi. Jednostavno ne vidim nacin na koji nas mogu imalo ugroziti.
  • Fanboy
    2.2k
    Rijeka će se sigurno pojačati makar na polusezoni, oporaviti će im se neki igrači i biti će oni kasnije tvrd orah. Lokomotiva je dizelaška ekipa, oni rastu kroz sezonu osobito kako im mladi koje ubacuju dobivaju na iskustvu. Kasnije će sigurno biti još bolji.
    Dva kluba koja su sjajno startala su Slaven i Varaždin, no za njih mislim da će se ispuhati u ovom jesenskom dijelu sezone. Očekujem kasniji pad..

    U svakom slučaju će se Osijek i Rijeka podići, neće tu nitko lako do bodova uključujući Hajduk. Na kraju otvara se Pampas, to će Slavoncima biti dodatan motiv pred sigurno dobro popunjenim stadionom.

    Pauza je od 12.11 do 21.1. 2023. Znači dobra dva i pol mjeseca za pojačati se, vidjeti tko gdje bi mogao, da ne govorim kako bi mogao dobar dio igrača biti na izložbi na SP-u gdje bi se iz manjih reprezentacija mogli ubrati dobri igrači. Ovo je neobična sezona, prerano je još prognozirati. No, očekujem Osijek da će dosta narasti u izdanjima.
  • Smotanihaker
    593
    POVIJESNI DAN ZA HR KLUPSKI NOGOMET! OVOGA VIKENDA PO PRVI ĆE PUT JEDNU HNL UTAKMICU SUDITI STRANI SUCI

    Nakon što je dogovorena suradnja s Ciparskim nogometnim savezom o razmjeni sudaca i unapređenju sudačkih znanja, istu stvar Hrvatski nogometni savez napravio je i s Bugarima, a rezultat novonastale suradnje bit će vidljiv već ovoga vikenda. Preciznije, već u subotu kada će po prvi puta jednu HNL utakmicu suditi strani suci.

    "Bugarski nogometni savez (BFU) i Hrvatski nogometni savez (HNS) postigli su dogovor o razmjeni sudaca iz Uefinog CORE programa za jednu utakmicu u najvišem stupnju domaćeg natjecanja", objasnili su iz HNS-a.

    Naime, na Gradski stadion u Varaždinu stiže bugarska trojka. Radoslav Gidženov zajedno s pomoćnicima Georgijem Minevom i Georgijem Stambolžievom dijelit će pravdu na utakmici 8. kola SuperSport HNL, onoj Varaždina i Gorice koja se igra od 18.55 sati. Spomenutom društvu će kao četvrti sudac pomagati Ante Čuljak iz Zagreba, dok će VAR biti Ivan Bebek (Rijeka), a AVAR Robi Kezele (Rijeka).

    Nedugo nakon potvrde oglasio se i šef Sudačke komisije HNS-a Bruno Marić.

    - Riječ je o projektu koji doživljavam iznimno korisnim za hrvatske suce, a onda i za hrvatski nogomet. Riječ je o razmjeni u kojoj će u HNL doći suditi talentirani bugarski suci koje je UEFA stavila u "talent program", kako bi ih pripremili za europske utakmice koje će jednom suditi. Jednako tako će i naši suci istovremeno suditi u Bugarsku. U Bugarskoj je povjerenik za suce nekad veliki i jako poznati mađarski sudac Viktor Kassai, s njim smo dogovorili ovu suradnju. On je ujedno i mentor našim sucima Dariju Belu i Anti Čulini, te ih posebno prati. Bel već je europski sudac, a Čulina je u tom "talent programu". Kako god, po prvi put će na HNL utakmici suditi strani suci, što držimo da je jako korisno za sve aktere u nogometu. I naši igrači će osjetiti kako sude strani suci, a i gledateljima će to biti zanimljivo. Naravno, i naši prije svega mladi suci jako će profitirati sudeći u inozemstvu. Nadam se da će Čulina i u Bugarskoj suditi jednako dobro kao što je sudio i u nedjelju Osijeku - kazao je Marić.

    U Bugarskoj će tako 3. rujna susret Spartak Varna - CSKA Sofia suditi Ante Čulina, kojem će pomagati Dario Kolarević i Ivan Starčević. Zanimljivo, u tom će kolu i susret Ludogorec - Hebar suditi suci iz Belgije.
  • deda
    28k
    Bjelica smijenjen :cool:
  • Infinity
    15.2k
    Ja bi volio da Belupo izadje u Europu. Prije par sezona kada smo imali pet klubova u Europi oni su govorili da bi podigli svoja ulaganja i pokusali biti taj peti klub ako bi i dalje imali pet klubova. Nisu vjerovali da mogu nauditi cetvorci s vrha i smatrali su da bi ulaganje u ekipu koja ce biti peta, a ne igrati Europu bilo bespotrebno rasipanje.

    Osijek i Rijeka izgledaju jako lose, barem za sad. U Koprivnici bi mozda naredne sezone imali jos jacu ekipu ako bi ovu zavrsili na vrhu. Mozda bi prosli i neko kolo u Europi. Mi smo ih pregazili, al uzeli su cetiri boda u gostima kod Rijeke i Osijeka i vjerujem da bi se ovo ljeti bolje proveli u Europi.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Bjelica je bivši
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.