• Svi na Sjever
    1.9k
    Očekujem invaziju na Milano gostujuća...
  • Bosna86
    11.6k
    Ja bas očekujem manje ljudi nego na Atalanti (osim u slučaju neke pobjede ili remija s dobrom igrom u prvom kolu)
  • BBB Sibenik
    4k
    (osim u slučaju neke pobjede ili remija s dobrom igrom u prvom kolu)Bosna86

    Upravo to, dobri rez su pokrenili invaziju na Milano
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ja ocekujem problem s kartama za sve osim mozda Chelsea u zadnjem kolu. To ce ovisit o nasim sansama za dalje. Samo da se neko ne zajebe ako planira ici, treba vam putovnica za UK.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Chelsea cemo namazat prvo kolo ko Arsenala i Atalantu, i onda invazija na Milano...
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ja ocekujem problem s kartama za sve osim mozda Chelsea u zadnjem koluEfes Pilsen

    Kak mislis problem sa kartama?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    vise prijava nego karata, da ode u roku keks.
  • Majki2111
    2.6k
    Da. Sad sam malo računao prosječne ELO bodove skupina prošle godine. Kao referantan datum sam uzeo zadnji dan grupne faze, dakle 08.12.2021.

    Vrijednosti su sljedeće

    A 1828.5-> 11 BODOVA ZA PROLAZ

    B 1871.5-> 7 BODOVA ZA PROLAZ

    C 1744.75-> 9 BODOVA ZA PROLAZ (Besiktas s najslabijim rangom u natjecanju 1480 ELO imao sve poraze)

    D 1749.5-> 10 BODOVA ZA PROLAZ (Sheriff dogurao jako do 3. mjesta s drugim najslabijim najslabijim rangom u cijelom natjecanju od 1490 ELO, osvojivši 7 bodova)

    E 1819-> 8 BODOVA ZA PROLAZ

    F 1784.75-> 10 BODOVA ZA PROLAZ

    G 1763.25-> 10 BODOVA ZA PROLAZ

    H 1747.25-> 13 BODOVA ZA PROLAZ (Malmo podbacio jako s 1 osvojenim bodom a jačine 1548 ELO)


    Naša grupa trentno stoji na prosjeku 1784.25 (prema DANAŠNJEM ELO). Dobili smo srednje jaku skupinju i fakat mislim da je za prolaz potrebno 10 bodova.

    Dinamo je trenutno ma 1672 ELO. Nemamo nikakvih izgovora da ne borimo bar za 3. mjesto. Uz pojačanja mogli bi reći nešto i iznedadit i biti 2.

    Najjači kod nas trenutno ELO ima Chelsea od 1882, a to je manje od svih grupa prošle godine uspoređujući najveće rejting u skupini. Samo je grupa G imala slabiji najjači klub (Sevilla, 1836, završila treća s 6 bodova)

    Da bit će iznenađenje ako završimo drugi, al navijački prema komentarima idemo s prevelikim defetizmom u natjecanje. Možemo ciljat na 10 bodova.
  • Captain America
    13.9k
    Previše je 10 bodova, 7 u najboljem slučaju, 4 u najgorem.
  • über alles
    1.5k
    0 u najgorem ,18 u najboljem.
  • Majki2111
    2.6k
    10 je minimum za polaz skupine
  • blackbully
    4.4k
    Komentari na Facebook stranicama Chelsea Croatia i Chelsea Balkan puni upita za ulaznice za sjever i zapad. Neki su spremni uzeti i paket samo da bi došli na tu jednu utakmicu. Bit će veselo kada krenu ulaznice...
  • Nino Bule
    11.5k
    Nek danas popuse i nebu im imalo smisla dolazit na maksimir gledat kako primaju porciju od dinama
  • bbb1986
    17
    Opce se bojim kako ce izgledati ticket point kad krenu karte za 6.9. Samo mi nije jasno kaj glume ovi iz chelsea croatia kaj bi oni na sjeveru, pa valjda im je jasno da ak dodju na sjever da ce skupljat zube po podu. Da se razumijemo nije da hejtam nek svako navija za kog hoce ali ako su bbb na svom stadionu oduvjek na sjeveru onda bu tak ostalo, ne znam cemu to kurcenje kao oni zele na sjever.
  • Captain America
    13.9k
    Daj Bože da se varam, ali to smo lani u EL skupili u daleko slabijoj grupi.

    Upravo zbog toga treba dat prednost članovima. Na Bodi su kraj mene stajali muž i žena sa sinom. Imali su na sebi svo troje više mercha na sebi od Plavka. Došli su iz Bosne samo na utakmicu. Ne možeš očekivat od njih da uzmu godišnje, a trebamo naše navijače na domaćim tribinama, a ne protivničke (iako ne znam koji je to mentalni sklop da neko u Hrvatskoj bude član engleskog kluba kojeg izvjesno nikad nije gledo uživo i ne osjeća nikakvu povezanost).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.