• Fićo1986
    973
    Jel netko zna zasto na Adria ticket stranici se ne pojavljuje niti jedan sektor za istok da se kupi karta,da li je moguce da je otislo sve ili?
  • blackbully
    4.4k

    Mislim da jos nisu ni dali istok u prodaju. Pise da je link iskljucivo za domace navijace.
  • doubletrouble
    1k


    preko čega si ulazio na stranicu? ne znam o čemu je riječ, ali kada sam preko laptopa pokušao kupiti ulaznice nudilo mi je samo zapad, međutim kada sam ušao preko mobitela pojavila mi se mogućnost kupovine za istok... :brow:

    probaj pa vidi
  • NitkoBitan
    12.3k
    Mi prvu tekmu igramo vec za 2 tjedna. Znaci klub bi mogao vec iduci tjedan izac sa kompletima ulaznica za sve 3 domace tekme.
  • M77
    455
    Svi u Šibenik!
  • Frodo
    65
    Nikad se ne prodaje gostujući sektor na Šubićevcu preko Adria ticketa. Pretpostavljam da će sutra i u subotu karte biti u prodaji preko kluba.

    Kakogod bilo u Šibenik s kartom ili bez nje, ima dovoljno mjesta s kojih se može gledati utakmica.
  • Fićo1986
    973
    upravo to,ulazim preko mobitela i uopce mi ne nudi opciju istoka nego samo domace tribine i nije mi jasno zasto....a puno ekipe mi govori da je uspjelo kupit vec kartu za istok pa mi to ne drzi vodu
  • Fićo1986
    973
    a preko cega ako ne preko njih,kako je vec dosta njih uspjelo kupiti?
  • M77
    455
    Ulaznice za istok su vec 2 dana u prodaji na adriaticket...
  • Fićo1986
    973
    Uspio ipak,hvala na pomoci i pardon na smetnji!
    Samo Dinamo!!!
  • Frodo
    65
    Moja pogreška onda. Ali znam da je većinom praksa bila da se prodaja karata organizira putem gostujućeg kluba. Zašto nitko nije obavijestio? Ili sam propustio?

    Ali i dalje vrijedi drugi dio poruke.
  • ksapi
    2.2k
    Treba samo otići na stranicu kluba i pročitati obavijest za karte, ništa više :)

    U 7. kolu SuperSport HNL-a Dinamo će odmjeriti snage s HNK Šibenik na stadionu Šubićevac (nedjelja, 28.8., 18:30h), a u nastavku donosimo informacije o ulaznicama za navijače Dinama.

    U prodaju je pušteno 590 ulaznica za gostujući sektor na stadionu u Šibeniku. Ulaznice po cijeni od 60 kuna moguće je kupiti isključivo online putem na linku u nastavku:

    https://adriaticket.com/event/8325-hnk-sibenik-gnk-dinamo

    Prodaja ulaznica aktivna je od danas (srijeda) i završava u subotu 27.8. u 23:59 sati.

    Prilikom ulaska na stadion potrebno je pokazati isprintanu ulaznicu i osobnu iskaznicu.

    Stadion Šubićevac bit će otvoren od 16:30 sati te pozivamo navijače da dođu na stadion što ranije kako bi se izbjegla moguća gužva na ulazima.

    Ovim putem pozivamo navijače na fer, korektno i sportsko navijanje na utakmici bez rasističkog i diskriminatornog skandiranja te ujedno pozivamo na suzdržavanje od upotrebe pirotehnike.
  • NORTE
    9.3k

    Još danas ih se može kupit do 23:59, koliko ih je ostalo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.